Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Kupujesz auto? Poznaj rzeczywiste koszty | Porady OTOMOTO TV

Kupujesz auto? Poznaj rzeczywiste koszty | Porady OTOMOTO TV

Ubezpieczenie, koszty rejestracji, czy nowy pasek rozrządu – ile to kosztuje? W tym filmie pokażemy Wam, z jakimi kosztami dodatkowymi trzeba się liczyć, kupując auto. Zapraszamy!

1. 00:45 Rejestracja
2. 02:07 Przegląd techniczny
3. 03:01 Ubezpieczenie
4. 04:09 Podatki
5. 05:32 Paliwo
6. 06:02 Eksploatacja

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/24_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/24_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#otomoto #samochodyużywane #koszty

Importowane z Youtube Sprawdzanie samochodów przed zakupem warszawa. Warszawskie przeglądy samochodowe przed zakupem
Samochody należą do najbardziej skomplikowanych maszyn na świecie. Chociaż możliwy jest zakup pojazdu, który wymaga rozległych napraw, które przewyższają wartość pojazdu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, często tak się dzieje. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić pojazd przed jego zakupem. Szczególną ostrożność należy zachować w stolicy, gdzie istnieje duży rynek samochodów używanych.

Nawet na początkowym etapie sprawdzania reklamy w Internecie można znaleźć wiele niespójności. Rzadko zdarza się, aby właściciel samochodu wymieniał stare opony na nowe, ponieważ przydadzą się one w jego nowym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny znajdować się oznaczenia, które można porównać z instrukcją obsługi samochodu, dostępną online.

Elementy zewnętrzne, podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika należy sprawdzić wzrokowo podczas oględzin. Jazda próbna jest szczególnie ważna, ponieważ nie może ujawnić problemów z układem hamulcowym, takich jak zdolność samochodu do poślizgu w lewo lub w prawo. Dobrym pomysłem jest też wyłączanie radia podczas jazdy, gdyż może to zamaskować ewentualne problemy z silnikiem.

Gdzie mogę uzyskać przegląd samochodu przed zakupem? Miasto Warszawa i okolice

Autorefleksja może nie być mądrym wykorzystaniem czasu. Z reguły osoba kierująca tymi pojazdami nie jest ani mechanikiem, ani osobą, która ma o nich wiedzę. Z tego powodu warto skorzystać z usług autocheckingu w Warszawie. W związku z tym zapraszamy do współpracy z sprawdzone-auto.pl!

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

Nie powinieneś oczekiwać od nas niczego mniej, ponieważ tak długo działamy w branży. Wszędzie w całym kraju jesteśmy po to, aby Ci służyć. Zatrudniamy 250 fachowców, dzięki czemu masz pewność, że pojazd zostanie szybko sprawdzony i otrzymasz dokładny raport. Dokonujemy dokładnych przeglądów i robimy dużo zdjęć, aby kupujący mógł zobaczyć wady i rzeczywisty stan pojazdu. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, więc żadna wada nie umknie naszej uwadze.

Wszyscy możemy odnosić się do chęci podkreślenia klientowi najlepszych cech sprzedawanego samochodu. Jednak nierzadko zdarza się, że ludzie celowo ukrywają swoje wady. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić, że utkniesz w samochodzie, którego nie chcesz. Klienci nadal mogą chcieć kupić konkretny model, a nasze badania pomagają im wynegocjować niższą cenę nawet o tysiące złotych!.

W niektórych przypadkach możemy przeprowadzić test lakieru za pomocą miernika i uchwycić wieleset zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce i zawieszenie. Komora silnika i wnętrze pojazdu zostaną dokładnie sprawdzone. Ponadto zbadana zostanie skuteczność urządzeń elektronicznych. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd do pracowni diagnostycznej, gdzie diagnostyka komputerowa posłuży do wykonania dokładnego przeglądu.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

20 thoughts on “Kupujesz auto? Poznaj rzeczywiste koszty | Porady OTOMOTO TV

 1. Propozycja dodania opcji w filtrowaniu/szukaniu na otomoto.pl przy samochodach elektrycznych wielkości baterii.
  Dzięki temu będzie można rozróżniać wielkości, np. Nissan Leaf ma 24 albo 30 kWh, ale dopiero po opisach można czasem to wyczytać, jeśli ktoś ze sprzedających to w ogóle doda, a powinno być to podawane obowiązkowo, jak w przypadku innych danych, typu przebieg, moc KM czy rocznik.
  Przy elektrycznych samochodach to istotna dana.
  Bardzo prosimy o dodanie tej opcji w filtrowaniu…

 2. Gdzie Wy tego Passata liczyliście że taka cena wyszła? Sam jestem agentem ubezpieczeniowym i nie jest to realna składka chyba że dla kogoś bez żadnej historii ubezpiczeniowej i z prawkiem bardzo krotko

 3. Za Passata 1500 najtańsze OC ? Ja za Hondę Accord z 2008r zapłaciłem 650 zł, silnik 2.0. Dodam jeszcze że mieszkam w mieście 300 tys, mam 27 lat i prawko od 5.
  Także nie rozumiem tego totalnie

 4. a może taki temat przeglądu ,,AUTO NA TRASY'' bo wiele osób ma pracę mobilną , bądz dojeżdża np po 50 czy nawet 100 km do pracy czy po prostu dużo podróżuje oszczędne mało awaryjne i tanie w eksploatacji !!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!