Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Kontroluje 32 samochody jednocześnie! | News OTOMOTO TV #15

Kontroluje 32 samochody jednocześnie! | News OTOMOTO TV #15Jakie były efekty zastosowania najnowocześniejszego fotoradaru na polskich drogach? Czym charakteryzuje się pierwszy model Mercedesa, który jako jedyny od początku był tworzony z myślą, że będzie elektrykiem? Czy przepisy dotyczące produkcji samochodów elektrycznych będą bardziej rygorystyczne niż w przypadku produkcji aut spalinowych? Na te pytania odpowiemy w dzisiejszym zestawieniu najciekawszych informacji z minionego tygodnia OTOMOTO TV. Zapraszamy do oglądania!

👂Odcinek dostępny w formie podcastu na Spotify: https://bit.ly/OM_podcast_news15

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https: https://bit.ly/149_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/149_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

Źródła materiałów: https://bit.ly/OM_News15

#fotoradary #news #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

27 thoughts on “Kontroluje 32 samochody jednocześnie! | News OTOMOTO TV #15

  1. pięknie! i to jeszcze polska "firma" kombinuje jak tu obywatelom bardziej dowalić, bo jak wynikało z wcześniejszych zastosowań fotoradarów w szeregach straży miejskiej chodziło głównie o dojenie kasy do budżetów gmin, teraz będzie podobnie tylko x32 przy jednym fotoradarze, żeby to jeszcze sami zrobili, ale bankowo zlecili to firmom z zachodu jak widać na dołączonym obrazku i wielkie halo, jacy wy twórczy jesteście, naklejkę zurad aż nakleili na obudowę , obyście wy co to "stworzyliście" wpadali na nie najczęściej, wasze rodziny i dzieci też, pamiętaj kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada, heh

  2. Ja wam powiem że z chęcią kupił bym jakieś eko auto które spełnia wszystkie normy ale niestety takie auta są nieosiągalne finansowo dla większości kowalskich a niestety jak na razie nie ma alternatywy. Bo skoro ceny paliw mają pójść w górę to chyba faktycznie jak przedmówcy będziemy konno jeździć …

  3. Ciekawe jak sobie poradzą służby przy gaszeniu elektryka w garażu podziemnym? Z tego co pamiętam, jakiś rok lub półtora temu w Warszawie zajarało się autko właśnie w takim garażu i był problem z ugaszeniem. Choć nie ma oficjalnie informacji jakie to było auto to wieść gminna niesie, że był to elektryk. Pożar podobno był na tyle intensywny, że podejrzewano uszkodzenie konstrukcji budynku. Ale to tylko plotki ;-p
    A tak na marginesie, uważam że elektryki w obecnej postaci to ślepa uliczka.

  4. No wiadomo, że lepiej ściągać miesięczną wypłatę przeciętnego Polaka na przekroczeniu prędkości o 20km/h zazwyczaj w miejscu gdzie dozwolona prędkość jest przesadnie niska. Wiadomo, większa prędkość zmniejsza szybkość rekacji kierowcy ale często ograniczenia są po prostu kuriozalne. Może lepiej zajęliby się rządzący takimi problemami jakie są przedstawiane na kanałach samochodoza czy stop cham Warszawa bo to co prezentują twórcy tych kanałów jest faktycznie problemem. Są kierowcy którzy czują się panami tej planety i to ci ludzi w pierwszej kolejności powinni być pacyfikowani a nie kierowcy nieznacznie przekraczający prędkość. Nie mówimy tu o przypadkach wspomnianych wcześniej, bo tacy często i z przekraczaniem prędkości są panami wszechświata i mają wszystko w dupie, szczególnie jak dostaną pouczenie o byciu idiotami. No ale wiadomo, nie będziecie na tym kanale krytykować swoich klientów….

  5. 12:30 – mówisz C8 a pokazujesz C7. Poza tym skoro mogą auto wyłączyć, to dlaczego tego nie zrobili? Przecież pościg był w mieście a nie na autostradzie. W efekcie jakiś skurwiel rozbił cudze auto.

  6. Skoro unia chce zakazać produkcji aut spalinowych, to co w takim razie z policją, strażą, pogotowiem, firmami transportowymi, których flota opiera się praktycznie wyłącznie na autach spalinowych? Jakoś sobie nie wyobrażam, że pogotowie wezwane do jakiegoś poważnego zgłoszenia nie będzie mogło dojechać, bo po przejechaniu 100km brakło im prądu a ładowanie będzie trwało conajmniej 3 godziny. O straży to już w ogóle nic nie wspominam bo przez tą całą pseudoekologię niedługo będą musieli biegać z wiadrami..

  7. Nieźle ze znajomym wyczuliśmy temat, bo kilka dni temu rozmawialiśmy nt. sprzedaży Stingera, że nie jest zbyt wysoka, a co za tym idzie, że model pozostanie bez następcy, a i sama produkcja może nie potrwać już długo. No i bum dziś news na ten temat 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!