Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Kiedy najlepiej kupić motocykl? Przed, w trakcie, a może po sezonie?

Kiedy najlepiej kupić motocykl? Przed, w trakcie, a może po sezonie?Cześć

W tym filmie powiem Wam jakie są moje przemyślenia na temat tego, kiedy najlepiej kupić motocykl.

Zachęcam do subskrybowania kanału 🙂
o tu :
https://www.youtube.com/channel/UCQc2Jo_YzzL3k2gEKYRcvDw?sub_confirmation=1

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100064644880793

A może coś więcej motocyklach? a proszę

Patrz w lusterka! – https://youtu.be/ymNPthFpmFU
4 Grzechy Główne – https://youtu.be/Mp74rJ9cN2s
Top 4 najczęstszych błędów przy wyborze motocykla – https://youtu.be/UkctufahIOA
TOP 5 motocykli 125cc – https://youtu.be/pIPa8FNStWk
Jeździsz skuterem? TO NIE JESTEŚ MOTOCYKLISTĄ! – https://youtu.be/osSxiGCMGK8
Top 5 motocykli do 5000 zł – https://youtu.be/7W9h6NGUz7w
Mam za mocny motocykl! 125 lepsze od litra? – https://youtu.be/HX-359HFNNM
Boisz się jeździć na motocyklu? – https://youtu.be/6TDzpudXt1U

Inne Moje Filmy

Upgrade RAM w lenovo – https://youtu.be/jOPBLDFO4QE
Memtest86 i naprawa pendrive – https://youtu.be/oepqAxWrlLE
Jak wygląda Ambilight w TV Philipsa – https://youtu.be/fVd2UJMl3CU

A może chcesz sam coś nagrywać?

Davinci Resolve porady – https://youtube.com/playlist?list=PLdCdqMS7stpTrLNk59fYfGoNWeI_IcycD

W materiale zastosowano szereg modyfikacji video oraz efektów specjalnych dodanych w celu podniesienia wrażeń widza, dynamika filmu może wydawać się szybszą niż jest w rzeczywistości ze względu na zmiany tempa odtwarzania materiału. Liczniki nie są skalibrowane i pokazują prędkość zawyżoną bądź zaniżoną. Wszystkie uniesienia koła są zmontowane za pomocą programu. Jakiekolwiek podobieństwo przedstawionych na tym kanale (w filmach) osób, miejsc, wydarzeń jest czysto przypadkowe. Jazda po ulicy, polach, łąkach i lasach to efekt komputerowy. Wszystko co właśnie zobaczyłeś nigdy się nie wydarzyło i jest produkcją filmową.

Importowane z Youtube Sprawdzanie samochodów przed zakupem warszawa. Warszawskie przeglądy samochodowe przed zakupem
Samochody należą do najbardziej skomplikowanych maszyn na świecie. Chociaż możliwy jest zakup pojazdu, który wymaga rozległych napraw, które przewyższają wartość pojazdu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, często tak się dzieje. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić pojazd przed jego zakupem. Szczególną ostrożność należy zachować w stolicy, gdzie istnieje duży rynek samochodów używanych.

Nawet na początkowym etapie sprawdzania reklamy w Internecie można znaleźć wiele niespójności. Rzadko zdarza się, aby właściciel samochodu wymieniał stare opony na nowe, ponieważ przydadzą się one w jego nowym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny znajdować się oznaczenia, które można porównać z instrukcją obsługi samochodu, dostępną online.

Zakup quada używanego, zakup samochodu używanego porady, Na co zwrócić uwagę kupując używany samochód?, Na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu używanego?,, Kupno używanego samochodu – kompletny przewodnik to wszystko w naszej firmie.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem

Elementy zewnętrzne, podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika należy sprawdzić wzrokowo podczas oględzin. Jazda próbna jest szczególnie ważna, ponieważ nie może ujawnić problemów z układem hamulcowym, takich jak zdolność samochodu do poślizgu w lewo lub w prawo. Dobrym pomysłem jest też wyłączanie radia podczas jazdy, gdyż może to zamaskować ewentualne problemy z silnikiem.

Gdzie mogę uzyskać przegląd samochodu przed zakupem? Miasto Warszawa i okolice

Autorefleksja może nie być mądrym wykorzystaniem czasu. Z reguły osoba kierująca tymi pojazdami nie jest ani mechanikiem, ani osobą, która ma o nich wiedzę. Z tego powodu warto skorzystać z usług autocheckingu w Warszawie. W związku z tym zapraszamy do współpracy z sprawdzone-auto.pl!

Sprawdzenie Przed Zakupem – Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Nie powinieneś oczekiwać od nas niczego mniej, ponieważ tak długo działamy w branży. Wszędzie w całym kraju jesteśmy po to, aby Ci służyć. Zatrudniamy 250 fachowców, dzięki czemu masz pewność, że pojazd zostanie szybko sprawdzony i otrzymasz dokładny raport. Dokonujemy dokładnych przeglądów i robimy dużo zdjęć, aby kupujący mógł zobaczyć wady i rzeczywisty stan pojazdu. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, więc żadna wada nie umknie naszej uwadze.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Wszyscy możemy odnosić się do chęci podkreślenia klientowi najlepszych cech sprzedawanego samochodu. Jednak nierzadko zdarza się, że ludzie celowo ukrywają swoje wady. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić, że utkniesz w samochodzie, którego nie chcesz. Klienci nadal mogą chcieć kupić konkretny model, a nasze badania pomagają im wynegocjować niższą cenę nawet o tysiące złotych!.

Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

W niektórych przypadkach możemy przeprowadzić test lakieru za pomocą miernika i uchwycić wieleset zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce i zawieszenie. Komora silnika i wnętrze pojazdu zostaną dokładnie sprawdzone. Ponadto zbadana zostanie skuteczność urządzeń elektronicznych. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd do pracowni diagnostycznej, gdzie diagnostyka komputerowa posłuży do wykonania dokładnego przeglądu.

Sprawdzenie Przed Zakupem – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem. Dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

40 thoughts on “Kiedy najlepiej kupić motocykl? Przed, w trakcie, a może po sezonie?

 1. Ja kupiłem 11 lub 13 stycznia 2021 simsona 🙂 jestem z niego zadowolony bo nic większego w nim nie robiłem oprócz zapłonu a jeżdżę codziennie już ponad rok. Lecz nie powiem rozglądam się już za yamaha dt 50/90 coś ten teges.

 2. Kurcze, zamieszanie mi się zrobiło pod czaszką. Po tym filmie. Prawko w toku, a znalazłem "fajną" pisze w cudzysłowiu, bo fajna jest dla mnie, Yamahe FZ6S Fazer jak dla mnie w pięknym stanie, z 2005, rejestracja 2007, zwieziony do kraju z przebiegiem rzekomo udokumentowanym niecałe 14000 km. Od sprzedawcy który się tym zajmuje od lat, ma salon, i chce pieniądze które jestem w stanie za niego zapłacić, to była miłość od pierwszego wejrzenia 😍 😂 jest ładny wygodny, jest blisko… tylko kur.. to prawko, już nawet myślałem żeby go kupić postawić w garażu i niech czeka na mnie 😂 Mam 40 na karku i nie chce się bawić w jakieś supersporty, chopperów nie lubię… A to jest cudo według mnie, ah, eh, oh, ale chyba odpuszczę i pierw zrobię prawko, będzie najrozsądniej, lecz coś czuję że mogę potem długo takiego szukać/żałować, a mogłem kupić… Idę się z tym przespać 😂

 3. Generalnie ciężki temat, obecnie próbuje sprzedać motocykl i jest ciężko… Z kolei lepiej kupić teraz, nic czekać na początek sezonu bo wtedy ceny poszybują w górę i sprzętów będzie mniej… Zresztą widzę co się dzieje na rynku motocykli nikt obecnie nie kupuje 🙂 na olx chyba mam z 15 ogłoszeń motocykli w obserwowanych i ten stan się od około miesiąca nie zmienia

 4. Suzuki sv 650 kupiłem w grudniu, jazda testowa trwała 30 sekund z uwagi na śnieg i temp ujemną ale cena była atrakcyjna. Super filmik, aktualnie szukam takiego FZS 1000 jak Ty. Jak oceniasz wybór z biegiem czasu? Pozdrowienia z Pruszcza Gd 🙂

 5. Obecny kupiłem na początku marca i źle zrobiłem. Sezon w trakcie, a ja wymieniam co trzeba, żeby bezpiecznie jeździć. Poprzedni brałem w listopadzie i do marca był wypieszczony i gotowy do sezonu. Pozdrawiam.

 6. Siema! U mnie zmiana/zakup moto wypadały zwykle wiosną. W tym roku też się rozglądam, ale jak zwykle sprawa się przeciąga- budżet słaby, brak ciekawej maszyny w pobliżu- przeważnie trzeba Polskę wzdłuż i wszerz przejechać, żeby kilka moto obejrzeć. Pozdro z okolic 3m- oby do wiosny!

 7. Ja kupiłem 6 stycznia zeszłego roku. I zrobiłem tak jak mówiłeś. Znalazłem taką sztukę jaką chciałem. Pojechałem sprawdziłem i kupiłem. Może zapłaciłem troszkę drożej, ale to nie ważne. Maszyna jest zadbana i jestem zadowolony . A to najważniejsze 😊

 8. Wszystkie swoje motocykle kupiłem po sezonie. Moim zdaniem nie do końca masz rację w kwestii zakupu po sezonie. Chwilę po tym jak skończy się sezon i pogoda zaczyna się psuć faktycznie jest dużo ofert sprzedaży motocykli. Są to oferty zazwyczaj o niższej cenie niestety te motocykle szybko się wyprzedają, oferta staje się skromna a ceny idą raczej w górę pod koniec listopada czy w grudniu bo tańsze sztuki już sie sprzedały. Motocykli na sprzedaż jest już zazwyczaj mało a ceny są zbliżone do cen z początku sezonu.

 9. Ja bym powiedział że zakup w trakcie sezonu jest najgorszy – mija kolejny tydzień, ty dalej bez moto, na ulicach tego śmiga już od groma, a ogłoszeń nie za wiele.
  Wydaje mi sie że najlepiej sie kupuje na koniec sezonu, dalej da sie trafic pogode zeby go odpowiednio sprawdzic ale zarazem człowiek juz sie tak nie ciśnieniuje.
  Jak o cenach mowa – to uwarunkowane od farta 🙂 może u kogoś prywatnego sie uda bo on chce iść dalej i szukać następcy. Panom sprzedawcom zawodowym to bez różnicy ile postoi na magazynie.
  Osobiscie kupowalem moto we wszystkich trzech przypadkach – ale ostatnie bedac juz zyciem doswiadczony wlasnie na jesień 🙂

 10. Ale żeś mi przypomniał tym filmem że kupił bym sobie jakiś nowy fajny motocykl albo ze dwa do kolekcji 🙂 Tylko że w ty roku nie mogę, mam już tyle planów inwestycyjnych że rok to chyba będzie mało i będę musiał poczekać, a jena.

 11. Siemka. Ja kupiłem pod koniec czerwca. Sprzedawca kasy potrzebował, a ja byłem w trakcie kursu. Sprzedałem 125 trochę miałem odłożone i na spokojnie szukałem, aż znalazłem i kupiłem. Pozdro:)

 12. Witam z reguły to zima dużo czasu na przeglądanie ofert.Ostatni nabytek który służy dzielnie mi do dziś to był kupiony w listopadzie.2019r. Teraz wystawiony i czeka na nabywcę. Sprzedam to kupię to co upatrzone do wiosny porobię co trzeba ogień w komin.

 13. Pierwszy motocykl (125 ccm) kupiłem w ubiegłym sezonie w lipcu. Od dawien dawna chciałem spróbować swoich sił na motocyklu, a akurat miałem odpowiedni zapas kasy i czasu na szukanie. 🙂 Parę miesięcy później, bo już 1. listopada kupiłem super zadbane Kawasaki Er-5 z 2003 roku. Przyznam się, że nie myślałem o tym, żeby kupować większe moto, bo prawka kat. A nie mam, a ogłoszenia przeglądałem z czystej ciekawości… Teraz zapisałem się na kurs i mam nadzieję, że już wkrótce sobie pośmigam. 😀

 14. Pierwszy kupilem w lutym, nastepny w kwietniu, kolejny w maju…. Sprzedawalem w lipcu, maju, a ostatni jakies 2 tygodnie temu 🙂 Kupie na wiosne bo teraz wybor slaby. Pozdro

 15. Pierwsze poważne moto kupiłem w czerwcu, bo było w okazyjnej cenie i w dobrym stanie. A moje wymarzone tego samego roku, na początku września. Zobaczyłem ogłoszenie i już wiedziałem, że jeżeli wszystko z nim będzie OK, to jest moje. i nie czekałem na koniec sezonu "bo będzie taniej".

 16. dwa motocykle kupiłem w listopadzie, jeden w czerwcu i jeden w maju, kupno końcem roku wiąże się z tym, że za miesiąc czy dwa moto już będzie rocznikowo rok starsze a i nie pocieszymy się nim przez pół roku. Kupno przed lub na starcie sezonu jest o tyle fantastyczne, iż wiemy że od pierwszego dnia mamy przez sobą kupę miesięcy frajdy, z różnicą w cenie w szczycie sezonu nikt (nie)normalny się wówczas nie liczy :D. PS. najważniejsze że sezon 2022 się zbliża wielkimi krokami 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!