Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
KIA Venga 1.4 DOHC L (2015) - test [PL] [review ENG subs] | Project Automotive

KIA Venga 1.4 DOHC L (2015) – test [PL] [review ENG subs] | Project AutomotivePo dane techniczne i galerię zdjęć zapraszamy na http://www.projectautomotive.pl
facebook: http://www.facebook.pl/projectautomotive
instagram: http://instagram.com/project_automotive
twitter: https://twitter.com/pautomotive_pl

Wędrując między segmentami trafiamy na auto, które na dobrą sprawę trudno przypasować do konkretnej klasy. Venga to auto, które niejedno ma oblicze – nada się do miasta, a do tego oferuje sporo przestrzeni. Nic dziwnego, że stoi wysoko w rankingach sprzedaży, mimo iż wcale nie rzuca się w oczy na drodze, a wielu koreańską markę prędzej utożsamiłoby z innymi modelami. O tym, że Venga to bardziej intrygujące auto niż może się wydawać opowiemy w naszym najnowszym teście, w którym Marcin jeździ KIĄ z benzynowym silnikiem 1.4 DOHC.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

9 thoughts on “KIA Venga 1.4 DOHC L (2015) – test [PL] [review ENG subs] | Project Automotive

  1. twarde plastiki na drzwiach a w czym ci one przeszkadzają? Wybacz, ale nie rozumiem, gdyby twarde platiki były na siedzeniach o to fakt bylaby kucha, ale na drzwiach…dosyć, nie będę sluchal tych pierdul.

  2. całkiem fajny filmik ale proponuję dać więcej konkretów i pokazać dokładniej samochód a mniej przebitek i zdjęć jak tylko jedzie, a co do Vengi ostatnio oglądałem i jeździłem i jestem pod dużym wrażeniem, taki mały a zarazem duży samochód za w miarę rozsądne pieniądze, silnik faktycznie tylko 1,6 bo 1,4 strasznie słabo ciągnie

  3. Po raz kolejny super materiał 🙂 Tak trzymać!
    Znowu utwierdzam się w przekonaniu, że Koreańczycy nie robią tylko dobrych samochodów, ale bardziej europejskie niż Japońskie. Niezależnie czy to Kia czy Hyundai (w sumie to jedna para kaloszy) ciężko powiedzieć o produktach, że są zbyt drogie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!