Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa2022 Kia Sportage 1.6 T-GDI

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

Autowizja

46 thoughts on “KIA Sportage 1.6 T-GDi HEV 230 6AT AWD GT-Line TEST Boomerang

 1. Hello. Good review. I have question. If I choose FWD without electronic suspension, will i be able to choose sport eco modes?

 2. To skrócenie bagażnika widać z boku na tej srebrnej listwie przyszybowej – projektanci zrobili na szybko ciach… żeby wersja EU nie była przypadkiem lepsza od Koreańskiej.

 3. Od 3 lat użytkuje sportage IV w BL i nie mogłem się doczekać nowej generacji. Przyznam, że jak ją zobaczyłem odrzuciłem Kie. Nowy Sportage stracił dużo klasy. Wygląda jak Seat Arona i jakby był mniejszy od poprzedniej wersji. Jestem zaskoczony, że Kia zdecydowała się na tak dziwne kształty po poprzednim sportage lub kia x_ceed czy pro ceed. Na plus kierunkowskazy w górnej części klapy w stosunku do poprzedniej generacji.

 4. Nie polecam tej marki, problemy z gwarancją i bardzo azjatyckie podejście do klienta…..serdecznie odradzam na bazie moich doświadczeń z KIA Polska

 5. wnętrze nowego sportage podoba mi się, ale z zewnątrz to jest KUPA!!!

 6. To Lancia Delta ma 65 L i zasięg na 1000km w Disielu auto z 2009 roku i posiada tk wszystko co te auto więc? Coś tu chyba jest nie tak…I spalanie 6 L A na trasie 5 a nawet 3 powaga …

 7. Nie polecam marki KIA. Osobiście mam Sportage i Stonic. Blacha brak ocynku, wystarczy kamień i od razu rdza. Mam silniki 1,6 i 1,4. ogólnie kultura pracy OK, ale muły straszne, a pala dużo odpowiednio 10L i 9L…..Kia Polska to w ogóle azja. Podejscie do klienta jest fatalne. jakby ktoś chciał usłyszeć moja historię z serwisem to zaprasza…..NIGDY więcej tego złomu…

 8. Nie polecam marki KIA. Osobiście mam Sportage i Stonic. Blacha brak ocynku, wystarczy kamień i od razu rdza. Mam silniki 1,6 i 1,4. ogólnie kultura pracy OK, ale muły straszne, a pala dużo odpowiednio 10L i 9L…..Kia Polska to w ogóle azja. Podejscie do klienta jest fatalne. jakby ktoś chciał usłyszeć moja historię z serwisem to zaprasza…..NIGDY więcej tego złomu…

 9. Ale to auto jest brzydkie . Taka multipla 21 wieku

 10. Rozperdala mnie zawsze to drapanie plastików i rysowanie obrączką.

 11. wybieram pomiędzy HR-V a Sportage i muszę powiedzieć, że kia jest lepiej wyciszona i lepiej wyposażona. Za 170 tyś mamy fotele z pamięcią, wentylacją i 230ps. Chociaż Honda bardziej mi się podoba

 12. 🇷🇺 ✌✌✌✌ 🇷🇺🇷🇺🇷🇺

 13. Kia wyniosła piano black na wyżyny 😀 co tam wnętrze dajmy piano black na zewnątrz 😀
  Fajne autko 🙂 ale dotykowe panele to niestety coś co nie będzie wygodne w użyciu…

 14. Tak z ciekawości, polecam obejrzeć ten sam samochód w Caroseria,dwie różne opinie,samemu trzeba zdecydować.Na marginesie, też oglądałem czarną kijankę i powiem wam,czad!

 15. Miałem dziś przyjemność oglądać taką Kię, wersja GT w środku to jeszcze jakoś fajnie wygląda, ale te takie troszkę wyższe od podstawowych to w środku to jest jakiś dramat, 120tys zł za wnętrze plastik is fantastic, i te wyświetlacze bez tej szklanej tafli to też mega biednie wyglądają. W ogóle patrząc na inne Kie na salonie to każda jedna która nie jest w odmianie GT w środku jest dramatycznie plastikowa i smutna.

 16. Excellent review, obviously helped for me by the wonderfully accurate subtitles. bravo 🙂

 17. Czyli ogólnie słabe auto. Szkoda. Tiguan dużo lepszy, a szkoda.

 18. W nowym wydaniu popularnej gazety motoryzacyjnej piszą o znakomitym wyciszeniu tego auta więc dla zainteresowanych pozostaje najlepiej samemu sprawdzić.

 19. Przejeżdżający ulicami Ford Kuga nie wywołuje większych emocji, a ledwo co zaprezentowana Kia już powoduje dreszcze, napędza dyskusje. Miłośnicy VW żygają 😉 a fani azjatyckiej motoryzacji się ślinią. Kia wypuściła na rynek bardzo ciekawy samochód który wyznacza nowe trendy. Przód samochodu baaardzo oryginalny, rozpoznawalny, tył trochę konserwatywny, natomiast wnętrze- projektanci KIA zaczerpnęli najlepszych pomysłów z samochód klas Premium. W końcu mamy piękną deskę rozdzielczą a nie wyrastające gdzieś z podziemia tablety przypominające kapliczkę. BRAWO!!! oby dobrze służyła swoim nabywcą! Sam czekam na mojego GT lina – jeszcze miesiąc

 20. Wczoraj byłem na jeździe testowej, GT line, 230km HEV. Moje obserwacje, co do wyciszenia i nagłośnienia ( czyli dwóch głównych minusów po obejrzeniu tego materiału) są takie: Wyciszenie było w mojej ocenie lepsze niż w proceedzie GT line 160km (nie GT), który testowałem miesiąc wcześniej, na tej samej trasie, oraz w Tucsonie (ten sam silnik HEV). Ostatnie dni w Polsce są bardzo wietrzne wiec może to tez negatywnie wpływa na recenzje Marka D. czy Atowizji? Nie wiem, nie było źle według mnie. Na innym kanale ktoś badał poziom DB przy 120 km/h i wyszło 62 DB. Nie wiem jak to się ma to innych SUV-ów testowanych ostatnio. Może warto robić ten pomiar w testach również, bo poziom wyciszenia wydaje się być dla nas dość ważnym parametrem. Jeśli chodzi zaś o audio- tu się w pełni zgadzam. Jak odpaliłem auto i posłuchałem jak gra ten zestaw Harmana, to byłem przerażony. Kartonowe, płaskie brzmienie. Zacząłem jednak grzebać w ustawieniach i co się okazało – EQ był ustawiony na +9 dla wysokich, średnich i niskich tonów a balans gdzieś z tyłu, koło pasażerów – to musiało grać tragicznie, bo ilość góry i środka kompletnie zabrało głębię i proporcje w brzmieniu. Dając wszystko na "0" i podbijając jedynie dół na +2 było już na prawdę spoko, po prostu wszystko miało swoje proporcje. Niebo a ziemia- jak będziecie testować swoje wersje, należy zwrócić na to uwagę według mojej skromnej oceny:)

 21. Если 2.7 ляма она стоит у них, то с наценкой у нас она под 3.5 выйдети за дизель на автомате L – версия

 22. Auto wygloda jak z beamng drive troche

 23. Ale dramat z tym piano black, a ta wersja podstawowa to jakiś dramat designu z tymi ekranami. Wyciszenie w kia zawsze było słabe.

 24. Te plastiki piano black to bym okleil jakąś folią bezbarwną aby się nie rysowało

 25. Te tablety to są ładnie wkomponowane w deskę rozdzielczą w takim Mercedesie to wygląda to tak jakby ktoś to przykleił super glue

 26. świetna narracja, krótka zwięzła recencja i aż ciekawie się ogląda. pozdro

 27. bardzo fajnie, że pokazujesz jak może wyglądać radio, deska rozdzielcza oraz wygląd zewnętrzny w biedniejszym wersjach to OGROMNY plus bo nie muszę teraz szukać na necie a jak to wygląda tylko wszystko po tym teście już wiem. Auto naprawdę ciekawe, sporo wersji silnikowych wnętrze nowoczesne ale też nie jakoś przesadzone, test jak zawsze super ! 🙂

 28. A jak wyglada wyciszenie w blizniaku Tusconie?

 29. hah 1,6 sportige kon by sie usmiał za 200 tys pewnie haha

 30. Może jakaś tesla naszykład model x co? 😅

 31. Czekam na auto z telewizorem 50 cali do tego dwa mniejsze – 42 całe i wysuwany 70 cali dla widzów z tyłu. Nie mam pojęcia co kupić bo nie wyobrażam sobie jeździć z tabletami, które wkur….

 32. Jaka między nowymi Kia Sportage piątej generacji w wersjach GT-Line z silnikami 180 KM, 265 KM, automatycznymi skrzyniami biegów, napędem na cztery koła jest różnica w czasie przyspieszenia od 0 do 100 km/h? Czy warto jest dopłacać do najmocniejszej z dwoma silnikami nowej Kii Sportage piątej generacji 30 000 zł?

 33. HARMAN KARDON już nie istnieje. Nazwę kupił samsung.

 34. dlaczego to jest wolne? najgorsze, najsłabsze procesory i mało RAM.

 35. Kto to projektował? zboczeniec?

 36. 207tys? Wolę kodiaqa w dieslu 200km z napędem ma 4 koła. Mniej pali. Większe i odsprzedaż po leasingu to 5minut

 37. Dużo pali jak na hybrydę

 38. Masakrycznie … brzydkie .. 2 kroki wstecz …to samo z tuscanem

 39. KIA – kiepska imitacja auta, recenzja powinna być krótka, wypier… ć z tym chińskim dziadostwem

 40. Mega drogi ale 200 koła za krosa to już przesada.

 41. Mi tam się piano black podoba. Sam przerabiałem plastiki na piano black u siebie w starym gruchocie. Czaje, że się kurzy, ale coś by to zetrzeć zawsze się znajdzie u mnie w aucie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg