Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
KIA Sportage 1.6 T-GDi HEV 230 6AT AWD GT-Line TEST Boomerang

KIA Sportage 1.6 T-GDi HEV 230 6AT AWD GT-Line TEST Boomerang2022 Kia Sportage 1.6 T-GDI

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

46 thoughts on “KIA Sportage 1.6 T-GDi HEV 230 6AT AWD GT-Line TEST Boomerang

 1. Od 3 lat użytkuje sportage IV w BL i nie mogłem się doczekać nowej generacji. Przyznam, że jak ją zobaczyłem odrzuciłem Kie. Nowy Sportage stracił dużo klasy. Wygląda jak Seat Arona i jakby był mniejszy od poprzedniej wersji. Jestem zaskoczony, że Kia zdecydowała się na tak dziwne kształty po poprzednim sportage lub kia x_ceed czy pro ceed. Na plus kierunkowskazy w górnej części klapy w stosunku do poprzedniej generacji.

 2. Nie polecam marki KIA. Osobiście mam Sportage i Stonic. Blacha brak ocynku, wystarczy kamień i od razu rdza. Mam silniki 1,6 i 1,4. ogólnie kultura pracy OK, ale muły straszne, a pala dużo odpowiednio 10L i 9L…..Kia Polska to w ogóle azja. Podejscie do klienta jest fatalne. jakby ktoś chciał usłyszeć moja historię z serwisem to zaprasza…..NIGDY więcej tego złomu…

 3. Nie polecam marki KIA. Osobiście mam Sportage i Stonic. Blacha brak ocynku, wystarczy kamień i od razu rdza. Mam silniki 1,6 i 1,4. ogólnie kultura pracy OK, ale muły straszne, a pala dużo odpowiednio 10L i 9L…..Kia Polska to w ogóle azja. Podejscie do klienta jest fatalne. jakby ktoś chciał usłyszeć moja historię z serwisem to zaprasza…..NIGDY więcej tego złomu…

 4. wybieram pomiędzy HR-V a Sportage i muszę powiedzieć, że kia jest lepiej wyciszona i lepiej wyposażona. Za 170 tyś mamy fotele z pamięcią, wentylacją i 230ps. Chociaż Honda bardziej mi się podoba

 5. Tak z ciekawości, polecam obejrzeć ten sam samochód w Caroseria,dwie różne opinie,samemu trzeba zdecydować.Na marginesie, też oglądałem czarną kijankę i powiem wam,czad!

 6. Miałem dziś przyjemność oglądać taką Kię, wersja GT w środku to jeszcze jakoś fajnie wygląda, ale te takie troszkę wyższe od podstawowych to w środku to jest jakiś dramat, 120tys zł za wnętrze plastik is fantastic, i te wyświetlacze bez tej szklanej tafli to też mega biednie wyglądają. W ogóle patrząc na inne Kie na salonie to każda jedna która nie jest w odmianie GT w środku jest dramatycznie plastikowa i smutna.

 7. Przejeżdżający ulicami Ford Kuga nie wywołuje większych emocji, a ledwo co zaprezentowana Kia już powoduje dreszcze, napędza dyskusje. Miłośnicy VW żygają 😉 a fani azjatyckiej motoryzacji się ślinią. Kia wypuściła na rynek bardzo ciekawy samochód który wyznacza nowe trendy. Przód samochodu baaardzo oryginalny, rozpoznawalny, tył trochę konserwatywny, natomiast wnętrze- projektanci KIA zaczerpnęli najlepszych pomysłów z samochód klas Premium. W końcu mamy piękną deskę rozdzielczą a nie wyrastające gdzieś z podziemia tablety przypominające kapliczkę. BRAWO!!! oby dobrze służyła swoim nabywcą! Sam czekam na mojego GT lina – jeszcze miesiąc

 8. Wczoraj byłem na jeździe testowej, GT line, 230km HEV. Moje obserwacje, co do wyciszenia i nagłośnienia ( czyli dwóch głównych minusów po obejrzeniu tego materiału) są takie: Wyciszenie było w mojej ocenie lepsze niż w proceedzie GT line 160km (nie GT), który testowałem miesiąc wcześniej, na tej samej trasie, oraz w Tucsonie (ten sam silnik HEV). Ostatnie dni w Polsce są bardzo wietrzne wiec może to tez negatywnie wpływa na recenzje Marka D. czy Atowizji? Nie wiem, nie było źle według mnie. Na innym kanale ktoś badał poziom DB przy 120 km/h i wyszło 62 DB. Nie wiem jak to się ma to innych SUV-ów testowanych ostatnio. Może warto robić ten pomiar w testach również, bo poziom wyciszenia wydaje się być dla nas dość ważnym parametrem. Jeśli chodzi zaś o audio- tu się w pełni zgadzam. Jak odpaliłem auto i posłuchałem jak gra ten zestaw Harmana, to byłem przerażony. Kartonowe, płaskie brzmienie. Zacząłem jednak grzebać w ustawieniach i co się okazało – EQ był ustawiony na +9 dla wysokich, średnich i niskich tonów a balans gdzieś z tyłu, koło pasażerów – to musiało grać tragicznie, bo ilość góry i środka kompletnie zabrało głębię i proporcje w brzmieniu. Dając wszystko na "0" i podbijając jedynie dół na +2 było już na prawdę spoko, po prostu wszystko miało swoje proporcje. Niebo a ziemia- jak będziecie testować swoje wersje, należy zwrócić na to uwagę według mojej skromnej oceny:)

 9. Если 2.7 ляма она стоит у них, то с наценкой у нас она под 3.5 выйдети за дизель на автомате L – версия

 10. bardzo fajnie, że pokazujesz jak może wyglądać radio, deska rozdzielcza oraz wygląd zewnętrzny w biedniejszym wersjach to OGROMNY plus bo nie muszę teraz szukać na necie a jak to wygląda tylko wszystko po tym teście już wiem. Auto naprawdę ciekawe, sporo wersji silnikowych wnętrze nowoczesne ale też nie jakoś przesadzone, test jak zawsze super ! 🙂

 11. Czekam na auto z telewizorem 50 cali do tego dwa mniejsze – 42 całe i wysuwany 70 cali dla widzów z tyłu. Nie mam pojęcia co kupić bo nie wyobrażam sobie jeździć z tabletami, które wkur….

 12. Jaka między nowymi Kia Sportage piątej generacji w wersjach GT-Line z silnikami 180 KM, 265 KM, automatycznymi skrzyniami biegów, napędem na cztery koła jest różnica w czasie przyspieszenia od 0 do 100 km/h? Czy warto jest dopłacać do najmocniejszej z dwoma silnikami nowej Kii Sportage piątej generacji 30 000 zł?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!