Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Kia ProCeed GT 2022 - Praktyczny sportowiec | Za kierownicą

Kia ProCeed GT 2022 – Praktyczny sportowiec | Za kierownicąSamochód praktyczny nadający się do codziennego użytku i jednocześnie z nuta sportowego charakteru, dający możliwość poczucia nieco więcej emocji związanych ze sportowa jazda. Czy takie połączenie jest możliwe ? Przekonacie się oglądając ten odcinek w którym usiądę za kierownica najnowszej Kia ProCeed GT po face liftingu na 2022 r

Testowany egzemplarz: KIA ProCeed GT 1.6 T-GDI
Rocznik 2021

Zdjęcia i montaż – https://www.skowronphotography.pl/

Subskrybuj mój kanał i bądź na bieżąco: https://www.youtube.com/channel/UCXWuGNQqYiymkW8Y6wwFWow?sub_confirmation=1

Facebook: https://www.facebook.com/people/Za-Kierownic%C4%85/100070535498075/
Instagram: https://www.instagram.com/za_kierownica_/
TikTok: https://www.tiktok.com/@za_kierownica?

#Kia, #ProCeedGT, #Zakierownicą

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

38 thoughts on “Kia ProCeed GT 2022 – Praktyczny sportowiec | Za kierownicą

  1. Wiedzieliście, że ProCeed jest tak słabo zabezpieczony antykorozyjnie?? Z testu długodystansowego Auto Świata ( publikacja 8 stycznia br.) wynika, że po 2 latach korozja pojawiła się np. od wewnątrz w obu podłużnicach, na podwoziu (podłoga bagażnika) czy pod blachą termoizolacyjną – tu rdza zaatakowała miejsca łączenia blachy (spawy). Trochę mi mina zrzedła po przeczytaniu powyższego tekstu, a mam chrapkę na ten samochód… Taka wada nie dyskwalifikuje tego auta? Co o tym sądzicie?

  2. Dziwny ten wasz koń. Ja mam 186cm, i nie jestem w stanie, nawet z fotelem w glebie, przy prawidłowej pozycji nie-leżącej nie szorować głową o podsufitkę panoramy. Z tyłu sam za sobą – jest tylko gorzej. Zarówno w przedlifcie, jak i polifcie – jest dokładnie to samo. Z całą miłoscią do tego jak Proca się prowadzi, i jak chętny ten silnik jest do głupot na drodze – brakuje Kii lekko bajerów elektronicznych, jak i tej odrobiny miejsca….Ale w tej cenie nic rozsądniejszego – nie ma :-/

  3. Obserwuje to auto od początku wejścia na rynek i gdyby nie wnętrze już dawno byłoby w garażu. Myślałem, że lifting coś zmieni ale niestety. Nie chodzi mi o to aby wszystko było dotykowe ale trochę świeżości jak w nowym Kia sportage. Przecie za rok lub dwa będzie ona trącić myszką.

  4. Najlepszy wybor na samochod rodzinny w tym budzecie jesli ktos szuka lekko usportowionego samochodu i nie lubi miec zaslepek na konsoli 🙂 A wyglada jak kilka razy drozszy samochod <3. Troche czepaiajac sie, mogles podac ze dane sa wg producenta, bo na hamowniach wychodzi w ok 220 km i 300 nm, i bez problemmu robi powtarzalne 7 sek a czasem i ciut mniej. Predkosc maxymalna jest wieksza niz 225.

  5. Piękny samochód i jest wzorowym przykładem tego jak w środku można połączyć nowoczesność – tablet, multimedia, design – z ergonomią i klasyką – fizyczne przyciski i pokrętła na dolnej ramce tabletu, fizyczny panel klimatyzacji ładnie wkomponowany w konsolę 🙂 Bardzo, ale to bardzo mi się to podoba i z obecnie dostępnych nowych samochodów to jest absolutnie mój numer 1 🙂 Europejskie plastikowe obrzydlistwa z kiczowatym wnętrzem powinny patrzeć i się uczyć jak dobrze projektować samochody…

  6. Samochód wygląda OK, filmik nagrany fajnie.
    Ale przednionapędowe auto z silnikiem 1.6 …. sportowe? Naprawdę? Przecież jak wsiądą nawet tylko dwie osoby, to te 204 konie to ledwo wystarczą żeby nie być zawalidrogą…

  7. Czy to wersja z wszystkimi pakietami? Zauważyłem, że nie ma podgrzewanych tylnych siedzeń, opcji takiej nie ma także w cenniku. Ale już w 2 filmach widziałem, że mają, włącznik jest obok przycisku do otwierania tylnej szyby. Jeśli ten ma full pakiet, a tego nie ma, to o co tu chodzi? 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!