Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Kia EV6, czyli Tesli już dziękujemy (PREMIERA PL 4K) | CaroSeria

Kia EV6, czyli Tesli już dziękujemy (PREMIERA PL 4K) | CaroSeriaKażdy producent wprowadzający na rynek nowe auto elektryczne zapewnia, że to rewolucyjny model. Inny niż wszystkie. Lepszy. Game changer. Nowe otwarcie. Koło wymyślone na nowo.

Nie inaczej jest z Kią EV6. Będzie występowała w czterech wersjach napędowych, z których najmocniejsza ma 585 koni i przyspiesza do setki w 3,5 sekundy. Bardziej interesuje Was zasięg? 510 km w wersji z motorem 228 KM. Ale zdeklasować rywali Kia chce jeszcze czym innym – ładowaniem. 4,5 minuty podpięcia do słupka wystarczy, żeby przejechać 100 km.

Na papierze wszystko wygląda świetnie. Sęk w tym, że papier przyjmie wszystko. Pytanie, jak będzie na asfalcie. Żeby to sprawdzić, musimy jeszcze poczekać. Póki co zapraszamy na pierwsze, statyczne spotkanie z EV6 i pierwsze wrażenia.
@CaroSeria #kiaev6 #nowakia

🔥🔥🔥
Subskrybuj mój kanał jednym kliknięciem 👇✌
https://www.youtube.com/caroseria/?sub_confirmation=1

Info o nowym teście zawsze tutaj: https://www.instagram.com/lukaszbak_caroseria

CaroSeria: Klepiemy o samochodach. Ale tylko o takich, które budzą w nas jakieś emocje. Albo przynajmniej są kontrowersyjne. Nieoczywiste. Rzadkie. Jakieś. Czasami na wesoło, innym razem poważniej, ale zawsze szczerze i uczciwie. Nowe auto wjeżdża na kanał w każdy piątek. Raczej później, niż wcześniej.

„Powered by VREDESTEIN”

Program zawiera lokowanie produktu.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

22 thoughts on “Kia EV6, czyli Tesli już dziękujemy (PREMIERA PL 4K) | CaroSeria

 1. q.wa, kolejny, brzydki jak noc listopadowa MELEX… i tablet na kólkach!
  jak nie widzisz roznicy w wygladzie, to na 100% jest to lelektryk.
  kupujcie, kupujcie. po 1-2latach zobaczycie w co wdepnęliscie….
  onanizm gnojkow przy szybkim ruszaniu spod swiatel szybko zmieni sie w trwały brak erekcji,
  gdy gnojek zobaczy ze juz nie jest pierwszy bo wyprzedzily go 2 nowsze elektryki….
  https://www.youtube.com/watch?v=UgJJsRg07n4
  https://www.youtube.com/watch?v=BDbXinfMAkU&t=1347s
  https://www.youtube.com/watch?v=kYkQDLJMSu8&t=831s
  https://www.youtube.com/watch?v=OT8Fx4iGnys

 2. Tylko nikt nie mówi że elektryczne auto ma baterie nie taką jak w telefonie ! Tylko ogromna na całej płycie podłogowej ! Pomysł jak jest szkodliwe promieniowanie dla człowieka! Tyle się mówi żeby telefon na noc nie trzymać przy głowie blisko bo jest promieniowanie pomyśl jak wielkie jest w samochodzie elektrycznym o tym się nie mówić ! Wyprodukowanie 1 auta elektrycznego jest tak groźne dla środowiska sama produkcja jak byś zrobił 350.000 km diesel-em! I kluczowa 3 sprawa ze elektryka po wypadku nikt nie naprawisz! leżą na złomie i zalegają. . zobacz kraje skandynawskie! I ostatnia rzecz nikt O tym nie mówi A jednak to prawda jak się zacznie palić elektryk elektryczne auto to już go nie ugasisz !!! Idź Pan w chuj jaka to ekologia to zmowa państw i kit jak globalne ocieplenie kiedyś na ziemiach polski był lodowiec gdzie jest teraz ? Naturalne procesy geologiczne ziemi zachodzą przez miliony lat to zmowa na górze tych zjebow ! Nie ma żadnego globalnego ocieplenia gdzieś jest teraz cieplej a gdzieś zimniej ! Jebać elektryki. Kumpel ma mercedesa s klasę hybryde i stoi w garażu nie jeździ bo bateria nie działa nie da się odpalić 🤷😅😅😅😅

 3. Fajny projekt.. nie rozumiem tylko po co TYYYLE miejsca na nogi z tyłu (2-metrowiec siedząc za 2-metrowcem na jeszcze zapas na dodatkowy metr wzrostu (w nogach 😉 ), a tymczasem bagażnik w aucie tej wielkości poniżej 500L. Bo powiedzmy sobie szczerze.. to przednie nieforemne "wiaderko", to żaden bagażnik..

 4. To idealny samochód dla mnie,trasa 150 km każdego dnia,poza tym mam przewymiarowaną fotowoltaike o 5 KW dla elektryka.Na jeziora mam 280 km w dwie strony,w góry mam 350km w jedną stronę, czyli raz za darmo powrót za 140zl nad morze podobnie.Jedynie do Chorwacji dieslem i to będzie jedyny koszt paliwa w dwie strony,poza tym jeżdżę za darmochę, ładowarka w domu 10 KW za tydzień zamawiam 325 km.pozdrawiam

 5. jprdle …wszyscy sie spuszczaja nad kiami i hujdajami… przechodzą modernizm to normalne…tak jak kiedys inne marki to zrobiły….a tak naprawdę wygląd samochodów jest coraz gorszy…motoryzacja ginie przez zielonych socjalistycznych swirów :///

 6. Wszystko pięknie, ale tak mnie zastanawia. Obecnie jeżdżę mercedes sl z 1993 i generalnie działa, został zaprojektowany tak aby wymienić pewne podzespoły i spokojnie jeździć przez pół życia swojego właściciela. Ale tutaj, gdzie praktycznie nie mamy już żadnej mechaniki, wytrzyma to 15 lat?

 7. 0:17 drogi autorze kanału…silniki elektryczne montowane w samochodach jako jednostki napędowe to sam początek motoryzacji. Nie opowiadaj więc głupot, że to jakieś novum. Różnica jest taka, że dzięki Tesli zagościły one się na rynku jako produkcja masowa.

 8. i tak nic nie zastapi benzynki i ropy nam wciskaja to cos a sami beda smigac na ropie bo samolociki na baterie nie poleca a czolgi nie dadza rady o reszcie sprzetu nie wspomne Eko sreko …

Dodaj komentarz

Zadzwoń!