Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa↓↓ Więcej Informacji ↓↓
Tym razem zamiast seryjnego auta do testu otrzymaliśmy zmodyfikowanego przez firmę OffRoad Express Jeepa Wranglera. Postanowiliśmy sprawdzić, jak takie modyfikacje sprawdzają się w terenie i w trasie.

Zobacz również:
-Czy żona miała rację? (Dacia Duster) – http://www.youtube.com/watch?v=bkE3XlrYShE
-Prezentacja Audi Q7 – https://www.youtube.com/watch?v=jNfRHd6FVEY

Inne testy aut terenowych i crossoverów (Segment I) – https://www.youtube.com/playlist?list=PLk8nX41C7fdhOS247YVcf7vPdatNGAHF7

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Subskrybuj nasz kanał, jeśli nie chcesz przegapić najnowszych testów – http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Wszystko o na AutoCentrum.pl –

Pomiary przyspieszenia i głośności na AutoCentrum.pl – http://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/

Nasza strona – http://www.autocentrum.pl/
Facebook – http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
Google+ – http://www.google.com/+autocentrumpl
Twitter – https://twitter.com/AutoCentrumpl

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

AutoCentrum.pl

42 thoughts on “Jeep Wrangler na sterydach – test AutoCentrum.pl #223

 1. osłony !!! osłony !!!! i jeszcze raz osłony na most 🙂

 2. super co to za zderzak przedni ?!…

 3. NO, ten Film Uwielbiam! 🙂

 4. W tych warunkach to i Duster by spokojnie podjechał. Opony też robią swoją robotę.

 5. mam prośbe podacie wszystkie dodatkowe części które zostały dodane do jeepa ?? pliss

 6. Taki teren i gorszy to ja pokonuję moim Samurajem 😀

 7. O fajny powiem że zajebisty ale ma urwany amortyzator skrętu.Pozdrawiam

 8. kto wpadł na tak poroniony pomysł aby porównywać Dustera i Wranglera ze sobą?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Jak można porównać najtańsego w historii suva do jednej z najlepszych na świecie aut terenowych???
  Druga sprawa to taka, że prowadzący o prowadzeniu jeepa chyba nie wiele ma pojęcia poza testowaniem aut na szosach

 9. +1, przetestujesz też nowego Jeepa Rubicon 2018 w wersji full opcji?

 10. amortyzatory fox 🙂 najlepsze . chlop musiał w to zainwestowac kasy 🙂

 11. Ile taki Wrangler kosztuje dokładnie taki sam mniej więcej ?

 12. Dlaczego nie porównają Jeepa Wranglera z Land Roverem Defenderem tylko z Dacią ??? Nie rozumiem. Jakby było można postawić znak równości.

 13. Zachar dzisiaj jest sucho a Dacie testowales na mokrym dacia tez by wyjechała,nawet panda 4×4 by wyjechala i większość tego typu aut.A tym wranglerem to na rajd przeprawowy.

 14. ta krecha to po przednim dyfrze. Lepiej będzie jak wrócisz do żony, a off road najlepiej ci wyjdzie chyba na górskim rowerze.

 15. xD ja pochodzę z Wieliczki

 16. spoko ze robicie poruwnania ale zrubcie na takim samym poziomie lub zblizonym a to porównanie jest jak porównywać poczciwego maluszka do golfa 3 czyli bez sensu i druga sprawa kogo stac na taka terenówke za 70 tys w podstawowej wersji

 17. Lapka minus za porównywanie tego auta do dastera

 18. W teren idealny,miasto ,daje rade,ale na szose-fatalny!

 19. Gdzie jest ta górka pierwsza? ciekaw jestem jak sobie mój Outlander poradzi ;x

 20. Co jak co ale wrangler to chyba obecnie najlepsza terenówka a nie tam jakieś SUVY. Jeszcze po przrrobieniu wrangler jest normalnie bogiem bezdroży.

 21. Tą "górę" w takich warunkach to można było osobówką zrobić…

 22. Brak tu tylko wlotu filtra powietrza przy słupku kabiny i podniesionego wydechu tak to ok.Chociaż można powiedzieć że najbardziej widoczną przeróbką było podniesienie prześwitu pod autem przez modyfikację zawieszenia a reszta to już raczej kosmetyka która jakoś tam na pewno się przydaje w terenie 🙂

 23. Na mojego T4runnera nie ma bata.
  Jeepa zjada na sniadanie.

 24. Zaproście tam pierwszą lepszą zgraję na moto enduro, zobaczycie jak sie jeździ moto po górce a wogole co zostanie po górce po ich zabawie po jakiego leszcza męczyc się na 4 kolach. Wielka mi górka, he pozdro.

 25. Co jak co, ale Wrangler to najlepszy terenowy samochód Jeepa, a ten przerobiony i wzmocniony ze snorkelem to mógłby rzeki przejeżdżać

 26. polecam zobaczyć filmik terenwizji ( terenwizja ) gdzie byli i testowali wranglery

 27. czy diesel ma dpf?? opony terenowe można w salonie takie KUPIC czy to standard

 28. Czekałem na teren i się nie doczekałem.. To wszystko robię Fronterą. Szkoda bo ten jeep to bestia!

 29. to jest wersja rubikon ?

 30. nad czym ty sie tu ekscytujesz ze kawalek gorki przejechalas ,a potem zjechales.polecam zobaczyc filmy offroadowe i potem stwierdzisz sam ,ze ten Twoj film nie ma sensu

 31. Witam. czy w czasie 8,23 widać urwany amortyzator skrętu ?? W aucie za taka kase ??!!

 32. Film: Dacia Duster vs Tank

 33. Panie Zachar przetestuje Pan Dacie Duster w wersji czołg "TANK" czyli zamiast kół ma gąsienice:). Da się ??;). Dla mnie to wygląda na nieźle już doszykowaną opcje typu Plug and Play 🙂

 34. Przeróbki za 50 tyś. a snorkla nie ma.

 35. Fajny sprzęt. Wjedzie wszędzie. Offroad Express należą się BRAVA.

 36. Mega ten jeep, strasznie sie nim jaram 😀

 37. Porównanie Wranglera na dodatek doinwestowanego z seryjną Dacią – szacuneczek – pełen profesionalizm – hahaha. Panie ,,kierowniku,, – a kiedy porównanie Wranglera z Fiatem Panda?

 38. Oj straszny wstyd z tymi LED-ami. Owszem diody o mocy 0,1 W generują na tyle mało ciepła, że jest to dla człowieka nieodczuwalne. Współczesne emitery o mocach przekraczających 10 W generują bardzo duże ilości ciepła, do tego stopnia, że nowoczesne latarki z uszkodzonym zabezpieczeniem termicznym są w stanie nagrzać się do temperatury która z powodzeniem smaży elektronikę. Bardzo ważny aspekt to nielinniowy spadek strumienia świetlnego wraz ze wzrostem temperatur (ledy niecierpią ciepła), dlatego kluczowe jest odpowiednie odprowadzanie ciepła z emitera. Rozsmieszyla mnie informacja, że wentylator w nowym Q7 ma zapobiegać parowaniu klosza, bez wymuszonej wymiany powietrza układ straciłby znaczna część strumienia świetlnego, zmniejszyłaby się światłość i w rezultacie zasięg reflektorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lg
Call Now ButtonZadzwoń!