Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jeep Compass 2 - amerykańsko-włoski SUV | Test OTOMOTO TV

Jeep Compass 2 – amerykańsko-włoski SUV | Test OTOMOTO TVW tym odcinku testujemy Jeepa Compass drugiej generacji. Powstał on w czasach, kiedy Jeep i Fiat należały już do tego samego koncernu motoryzacyjnego. Co wyszło z tej amerykańsko-włoskiej współpracy? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie z rynku wtórnego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym filmie OTOMOTO TV. Zapraszamy do oglądania!

W tym odcinku testujemy Jeepa Compass z silnikiem benzynowym 1.4 l o mocy 170 KM.

0:00 Wstęp
0:53 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
2:05 Wnętrze i wyposażenie
7:57 Bagażnik
9:02 Wrażenia z jazdy
10:14 Przyspieszenie i test elastyczności
10:30 Test wygłuszenia wnętrza
10:42 Bezpieczeństwo
11:10 Test spalania
11:29 Ceny
12:00 Gama modeli i silników
15:36 Awaryjność i serwisowanie
16:22 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Jeep Compass 2 na OTOMOTO: https://bit.ly/169_otomoto_Jeep_Compass

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/169_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/169_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#JeepCompass2 #test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

39 thoughts on “Jeep Compass 2 – amerykańsko-włoski SUV | Test OTOMOTO TV

 1. To ja w moim starym Jeepie mam 3,6 litra V6 i jestem trochę smutny że to nie prawdziwa ameryka z 4.0 i więcej V8 pod maską, a tu takie padło hahaha. Następny mój samochód to już nie będzie Jeep niestety, bo marka została sponiewierana jak stara lampucera dająca wiadomo co latem przy leśnej drodze. Smutne

 2. Kolego fajne filmy kręcisz tylko że brakuje mi jednej rzeczy. Mianowicie brakuje lupy na Twoim kanale odnośnie konkretnego auta bo wyskakują mi inne podpowiedzi.
  Jak byś zadbał o to żeby wyszukać auta na Twoim kanale to było by miło. Pozdrawiam

 3. Mam limited 1.4 140K od 2lat i jak na razie sprawuję się świetnie. Przed kupnem bałem się trochę tego małego litraża ale daje radę. Spalanie 7,8 litrów. Olej trzeba wymieniać co 10000 km.

 4. Moje propozycje na następne odcinki 😊😃😉
  #marcinprzetestuj
  1. Renault Laguna 2 generacji po face liftingu z Silnikiem 2.0T GT lub złykłe 2.0T w liftbacku z najbogatszym wyposażeniem czyli Initiale Paris
  2. Volkswagen Golf IV 2.8 VR6 z dobrym wyposażeniem
  3. Lexus IS250 z silnikiem 2.5 V6 z z najbogatszym wyposażeniem
  4. Opel Meriva 2 z silnikiem 1.4 Turbo z najlepszym wyposażeniem
  5. Renault Megane 2 w sedanie albo coupe z dobrym wyposażeniem Initiale Paris
  6. Fiat Stilo z dobrym wyposażeniem i silnikami : 1.2 , 1.4 , 1.6 w Benzynie
  7. Seat Ibiza 3 z bogatym wyposażeniem i silnikami w benzynie
  8. Opel Vectra C FL w liftbacku z najbogatszym wyposażeniem i z silnikami : 1.9CDTI , 2.0 Benzyna , 2.0T Benzyna najlepiej GTS
  9. Renault Megane 1 FL z wyposażeniem Initiale Paris w sedanie lub hatchback z silnikiem 1.6 16V
  10. Opel Astra G w liftbacku i z dobrym wyposażeniem i silnikiem 1.6 benzyna lub 1.7CDTI
  11. Honda Accord 6 w sedanie lub liftbacku z silnikiem 1.8 i 2.0 benzyna
  12. Opel Zafira B 1.8 benzyna z bogatym wyposażeniem
  13. Renault Clio 2 FL z silnikami : 1.2 , 1.4 , 1.6 w benzynie i 1.5DCI z bardzo dobrym wyposażeniem w hatchbacku 5 lub 3 drzwiowym
  14. Volkswagen Polo 4 FL z silnikami : 1.2 , 1.4 , 1.6 , w benzynie i 1.4TDI z dobrym wyposażeniem
  15. Renault Espace IV z silnikiem 2.0T benzyna z bogatym wyposażeniem Initiale Paris
  16. Peugeot 406 z bogatym wyposażeniem i silnikiem 2.0 benzyna
  17. Peugeot 207 z dobrym wyposażeniem i silnikiem 1.4 , 1.6 benzyna i 1.6 HDI
  18. Citroen C4 I w hatchbacku i bogatym wyposażeniem i silnikiem benzynowym 1.4 i 1.6
  19. Citroen C4 II w hatchbacku i dobrym wyposażeniem i Silnikiem benzynowym 1.4 , 1.6 i 1.6 HDI
  20. Citroen C3 II w hatchbacku i bogatym wyposażeniem i silnikiem 1.4 , 1.6 benzyna i 1.6 HDI

Dodaj komentarz

Zadzwoń!