Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jednooczność a Przedstawiciel Handlowy z samochodem służbowym

Jednooczność a Przedstawiciel Handlowy z samochodem służbowymhttp://www.badanialekarskiekierowcow.pl/blog/show/Jednoocznosc-a-Przedstawiciel-Handlowy-w-Aucie-Sluzbowym

Filmik pokazujący, czy osoba jednooczna ma jakieś szanse pracować jako przedstawiciel handlowy prowadzący auto służbowe osobowe do 3,5 tony, kategorii B, służące do dojazdu do klienta,

Kto w końcu może żądać wykonania psychotestów?
Pracodawca czy jakieś inne osoby?
Sprawa dotyczy głównie wstępnych badań lekarskich przed przyjęciem do pracy.

Czy widzenie obuoczne jest niezbędne do dopuszczenia do wykonywania tej pracy i otrzymania pozytywnego orzeczenia lekarskiego?wymagania dla kierowcy samochodu służbowego
Psychotesty dla kierowców kat b
Zapraszam przedstawicieli handlowych z podobnym problemem do komentarzy tego materiału filmowego

witam
Mam do pana pytanie odnośnie prowadzenia auta służbowego przez osobę jednooczną którą jestem. Na pana stronie wyczytałem, że zmieniły sie przepissy i osoba jednooczna może prowadzić auto służbowe. Za tydzień zgłaszam sie do lekarza medycyny pracy na badania, wstępnie dzwoniłem do niego i powiedział mi że osoba jednooczna nie może prowadzić auta służbowego. Nie wiem skąd ta odpowiedz wynika, czy z braku znajomości przepisów czy ich niewłasciwej interpretacji. Proszę o udzielenie mi odpowiedzi
czy osoba jednooczna może prowadzić auto służbowe? dodam ze zdrowe oko kontroluje 3 razy w roku i jest zdrowe na 100%.Bardzo proszę o odpowiedź.

pozdrawiam
tak SIĘ zdarza i pozostaje wtedy odwołanie

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

3 thoughts on “Jednooczność a Przedstawiciel Handlowy z samochodem służbowym

Dodaj komentarz

Zadzwoń!