Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jak zrobić prostą maszynę do dymu do szukania lewego powietrza

Jak zrobić prostą maszynę do dymu do szukania lewego powietrzachcesz mnie jakos wspomoc – dorzuć się: https://patronite.pl/scghost
albo przynajmniej napisz komentarz a jutub wypłaci mi miliony za wyswietlenia

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

45 thoughts on “Jak zrobić prostą maszynę do dymu do szukania lewego powietrza

 1. siema zrobiłem prawie to samo bez oglądania twojego filmu, tez użyłem takiej grzałki, spaliła się po jednym użyciu, wspominasz o tym w filmie także tylko dodatkowo przestrzegam.

 2. Olej pod wpływem temperatury rozgrzewa się do około 260 stopni Celsjusza. W momencie podgrzania oliwka dla dzieci wytwarza substancje rakotwórcze i duszące co może doprowadzić do silnego zatrucia bądź poparzenia skóry lub dróg oddechowych. Oliwka zawiera 89% oleju roslinnego ktory nagrzewa sie bardzo szybko olejek sojowy glicerynowy parafina liquid alkohol perfumowany etynol i inne. Więc zanim coś udostępnisz zastanów się co może się stać bo możesz mieć kogoś na sumieniu powodzenia

 3. Siemanko, mam pytanie co do kluczyka do BMW e46, mam zwykły to jest chyba serwisówka (taki szary , nie plastikowy). Czy jeżeli kupię używany kluczyk pilot z jakiejś rozbitej e46 to będzie się dało zakodować go do centralnego zamka ? Nie musi odpalać auta wystarczy żeby centralka działała

 4. Witam ! Właśnie obejrzałem twój film o diagnostyce komputerowej. Jakim programem mogę zakodować nowy sterownik skrzyni biegów? Mam problem ze skrzynią cvt w mini cooperze z 2003r, mechanicznie wszystko jest sprawne, a mimo to nie chce jechać. Byłbyś w stanie nagrać jakiś filmik instruktażowy jak to zrobić? Pozdrawiam 😀

 5. Grzałkę można zrobić z drutu i kabelki pod Aku. Dać jakieś zabezpieczenie w postaci bezpiecznika. I wtedy możemy robić test bez konieczności dostępu do 220V

 6. Najlepiej zatkać dolot (jakąś folią przy przepływce) szczelnie, albo najlepiej żeby ktoś ją trzymał i dmuchnąć w korek od wlewu oleju (najlepiej przez jakąś szmatkę oczywiście) i usłyszymy gdzie może uciekać powietrze, robiąc przy tym ciśnienie 🙂

 7. No proszę! Pięciominutowy filmik i jaki patent. Masz talent aktorski – ten kaszelek 🙂 . Daję łapę w górę i suba. No bo najważniejsze, że to działa.
  Zamiast grzałki lub lutownicy proponuję zwykłą świecę żarową od diesla. Ma gwint więc można szczelnie i łatwo zamocować. I nie trzeba owijać jej bawełną – wystarczy zanurzyć jej żarnik w olejku i będzie dymić. Widziałem taki sposób na kanale mechanika z Ukrainy.

  A pompka może być jakaś tania elektryczna do kół i będzie banglać

 8. Dym fajna sprawa jak jest duża dziura w dolocie itp. Problem pojawia się jak masz małą nieszczelność ponieważ dym nie zbuduje ciśnienia :/ i można to zrobić dużo prościej jak się posiada opalarkę. Jakieś szmaty, gliceryna, opalarka i np. Puszka po coli.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!