Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jak złapać OSZUSTA: "bezwypadkowe" Audi A6 C8 z Niemiec

Jak złapać OSZUSTA: "bezwypadkowe" Audi A6 C8 z NiemiecSprawdź historię pojazdu:
https://tinyurl.com/raportCarVertical

Taka sytuacja- autem jeździł starszy pan, może nawet lekarz, niedużo, tylko w niedzielę itp itd. Auto oczywiście bezwypadkowe, Niemiec płakał jak sprzedawał, okazja idealna, jeszcze cena tak atrakcyjna jak żadne inne. Kto tego nie słyszał? Klienci lubią być oszukiwani, jednak warto otworzyć oczy i zobaczyć jaka może być prawda. Zapraszam do oglądania 🙂

PS. Materiał ma charakter informacyjno- rozrywkowy. Powstał aby zwrócić uwagę widza na problem z handlarzami- oszustami, wskazując tym samym jak można się uchronić przed zakupem „miny”.

Kontakt przez Facebooka:
https://www.facebook.com/jarpenemeletele/

Mój Instagram:
http://instagram.com/jaroslawmierzwinski/

Importowane z Youtube Sprawdzanie samochodów przed zakupem warszawa. Warszawskie przeglądy samochodowe przed zakupem
Samochody należą do najbardziej skomplikowanych maszyn na świecie. Chociaż możliwy jest zakup pojazdu, który wymaga rozległych napraw, które przewyższają wartość pojazdu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, często tak się dzieje. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić pojazd przed jego zakupem. Szczególną ostrożność należy zachować w stolicy, gdzie istnieje duży rynek samochodów używanych.

Nawet na początkowym etapie sprawdzania reklamy w Internecie można znaleźć wiele niespójności. Rzadko zdarza się, aby właściciel samochodu wymieniał stare opony na nowe, ponieważ przydadzą się one w jego nowym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny znajdować się oznaczenia, które można porównać z instrukcją obsługi samochodu, dostępną online.

Zakup quada używanego, zakup samochodu używanego porady, Na co zwrócić uwagę kupując używany samochód?, Na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu używanego?,, Kupno używanego samochodu – kompletny przewodnik to wszystko w naszej firmie.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem

Elementy zewnętrzne, podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika należy sprawdzić wzrokowo podczas oględzin. Jazda próbna jest szczególnie ważna, ponieważ nie może ujawnić problemów z układem hamulcowym, takich jak zdolność samochodu do poślizgu w lewo lub w prawo. Dobrym pomysłem jest też wyłączanie radia podczas jazdy, gdyż może to zamaskować ewentualne problemy z silnikiem.

Gdzie mogę uzyskać przegląd samochodu przed zakupem? Miasto Warszawa i okolice

Autorefleksja może nie być mądrym wykorzystaniem czasu. Z reguły osoba kierująca tymi pojazdami nie jest ani mechanikiem, ani osobą, która ma o nich wiedzę. Z tego powodu warto skorzystać z usług autocheckingu w Warszawie. W związku z tym zapraszamy do współpracy z sprawdzone-auto.pl!

Sprawdzenie Przed Zakupem – Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Nie powinieneś oczekiwać od nas niczego mniej, ponieważ tak długo działamy w branży. Wszędzie w całym kraju jesteśmy po to, aby Ci służyć. Zatrudniamy 250 fachowców, dzięki czemu masz pewność, że pojazd zostanie szybko sprawdzony i otrzymasz dokładny raport. Dokonujemy dokładnych przeglądów i robimy dużo zdjęć, aby kupujący mógł zobaczyć wady i rzeczywisty stan pojazdu. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, więc żadna wada nie umknie naszej uwadze.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Wszyscy możemy odnosić się do chęci podkreślenia klientowi najlepszych cech sprzedawanego samochodu. Jednak nierzadko zdarza się, że ludzie celowo ukrywają swoje wady. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić, że utkniesz w samochodzie, którego nie chcesz. Klienci nadal mogą chcieć kupić konkretny model, a nasze badania pomagają im wynegocjować niższą cenę nawet o tysiące złotych!.

Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

W niektórych przypadkach możemy przeprowadzić test lakieru za pomocą miernika i uchwycić wieleset zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce i zawieszenie. Komora silnika i wnętrze pojazdu zostaną dokładnie sprawdzone. Ponadto zbadana zostanie skuteczność urządzeń elektronicznych. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd do pracowni diagnostycznej, gdzie diagnostyka komputerowa posłuży do wykonania dokładnego przeglądu.

Sprawdzenie Przed Zakupem – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem. Dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

36 thoughts on “Jak złapać OSZUSTA: "bezwypadkowe" Audi A6 C8 z Niemiec

  1. Jak kiedyś kupowałem auto to sprzedawca powiedział, że jak się włączy długie światła to trawa na poboczu się zapala. Niestety to było oszustwo

  2. teoretycznie wypadek a stlucka przy wypadku gina ludzie a przy stluczne nie gina wiec jest w tym cien prawdy …. o reszte nie mam nic do powiedzenia wszystko sie zgadza ale wypadeka stluczka jest roznica .

  3. Kupowanie używanego auta w Polsce to droga przez mękę. W ubiegłym roku kupowaliśmy Peugeota 208 2015 rok w autokomisie w Holandii. Był droższy o około 10 % niż auta oferowane w Polsce, ale było warto. Wszystko było zgodne z opisem, mały przebieg 41 tys. udokumentowany, stan auta super, obsługa super miła. Przed kupnem jazda próbna bez pracownika autokomisu, bez żadnego zastawu. Jak już byliśmy zdecydowani to przeprosili, że musimy jeszcze trochę poczekać bo jadą zatankować auto do pełna. Da się ? U nas jeszcze długie lata miną zanim tak będzie się kupować auta używane.

  4. Sprzedający w swojej historii zadbał o to aby nie nabijać kilometrów na licznik dlatego przywiózł auto na lawecie cóż za dbałość o szczegóły 🤔 szkoda że rozporka nie zapiął 🤦😂🤣

  5. A ja w 2015 roku kupiłem Renault laguna 1.8 16v od handlarza z Wałbrzycha i po zakupie bardzo się zdziwiłem. Auto miało wtedy 12 lat i jeździło jak złoto. Są uczciwi handlarze

  6. Chujowa ustawka xd, już przy rozmowie telefonicznej nie logiczne dogadywanie się o miejsce. Dzwonisz po samochód z nie wiadomo skąd jesteś gość mówi że przy garażach na ulicy bez miejscowosci a ja ok ok xd

  7. No co jak co, no kręt i tyle ale co do tego stłuczka to nie wypadek to akurat ja się zgodzę. Mam 21 letnią hondę, która na stronie car vertical figuruje jako bezwypadkowa. A co jak ktoś stłuczki nie zgłosił? Dogadał się z drugim uczestnikiem stłuczki i z uśmiechami na twarzy rozeszli się w swoje strony? Dlatego uważam że nie do końca ta strona ma sens. A druga rzecz, wyjeżdżając ze swojej posesji, wiatr dmuchnął w bramę a ona stuknęła mi w auto robiąc rysę jak włos to ja mam pisać przy sprzedaży że wypadkowe? Jak dziecko przejedzie kluczami co ktoś zgłosi do ubezpieczalni i będą pisać "uszkodzenia dwoje drzwi i błotnik" wycenione na 10tys zł to skąd wiesz jakie to uszkodzenia? Jeden lakiernik zrobi za 200 inny za 1000. Nie rozumiem takiego toku myślenia. I nie, nie jestem handlarzem. W swoim życiu miałem 3 stare hondy. Jak kogoś stuknę na parkingu gdzie nawet na zderzaku śladu nie ma, pod zderzakiem pas przedni nienaruszony to mam pisać wypadkowy? Ludzie… Oszuści byli są i będą. A promowanie stron po numerze vin to może i spoko jeśli chodzi o przebieg. Ale ten przebieg można cofać codziennie po przyjedzie z pracy między kontrolami. Nigdy się tego kupujący nie dowie jaki jest przebieg. Chyba że auto jest z salonu.

  8. Żaden raport nie daje 100% pewności. Często na zachodzie auta mają cofane liczniki przez samych właścicieli przed przeglądami. Mało tego samochody uszkodzone są sprzedawane przed zgłoszeniem szkody wtedy nigdzie nie figurują. Nic nie zastąpi zdrowego rozsądku i doświadczenia 🙂.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!