Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jak wywołać kontrowersje - Porsche Cayman 981 na Air Ride | Wheel with it. Stories S01E03

Jak wywołać kontrowersje – Porsche Cayman 981 na Air Ride | Wheel with it. Stories S01E03Porsche Cayman 981 to dość nietypowa baza do tuningu. Projekt Wojtsena pochłonął wiele czasu, ale efekt jest taki jak wymarzył sobie właściciel – auto wzbudza kontrowersje i przykuwa uwagę. Najistotniejsze modyfikacje? Potężne 21-calowe felgi Vossen oraz zawieszenie Air Ride.

Wojtsena znajdziecie tutaj:
https://www.instagram.com/wojtsen/

Facebook:
http://facebook.com/wheelwithit

Instagram:
https://www.instagram.com/wheelwithit

Email:
szymon@wheelwith.it

music:

https://soundcloud.com/fyoomz/with-me-all-along
https://soundcloud.com/geneswave/emperor
https://soundcloud.com/inexhaleav/010w
https://soundcloud.com/mrkryl/spirits-w-ghxt

Ps. Kolejny odcinek Stories już za tydzień!

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

25 thoughts on “Jak wywołać kontrowersje – Porsche Cayman 981 na Air Ride | Wheel with it. Stories S01E03

  1. A ja do dziś jestem w szoku czemu tak fajne kanały i materiały mają tak malo subow wyświetleń 🤷 a jakieś badziewia typu ile razy zrobię kupę nie wychodząc z auta ,robią furorę i takie wodogłowie jeden z drugim bogaci się na pustych szczeniakach 🙈 i robią im oglądalność i suby że głowa puchnie

  2. jest to moj ulubiony odcinek stories na waszym kanale i ogladam go zawsze gdy szukam zajawki by porobic przy własnym projekcie <3 dzieki ze robicie tak dobra robote <3

  3. Porsche Cayman kupiłem samochód dający mi przepustkę do aut egzotycznych buhahaha człowieku zejdź na ziemie.W BelgIi czy w Anglii takimi autami to ludzie po bułki jeżdżą.W gamie Porsche ,Porsche Boxster jak i Cayman to są najgorsze jak i najtańsze auta.Nie są zaliczane do aut sportowych tylko do psełdo sportowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!