Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jak wygląda Degradacja Baterii Nissan Leaf 94 tys km

Jak wygląda Degradacja Baterii Nissan Leaf 94 tys km00:06 94 tys. kilometrów (94 000)

Jak szybko degraduje się bateria
Jak szybko traci zasięg
kiedy akumulator będzie do wymiany
Nissan Leaf 30 kwh podsumowanie na 94000 km Degradacja baterii Polski test pl
Nissan Leaf podsumowanie na 94000 km Degradacja baterii akumulatora Nissan Leaf 30 kwh Tragedia ?
Polski test test pl
W filmie
Jak szybko degraduje się bateria w samochodzie elektrycznym Nissan Leaf
Czy Auto ze zdegradowaną baterią nadal nadaje się do użytku
Co pokazuje Leaf Spy
Ile jest energii użytecznej w akumulatorze
Kiedy Leaf traci kreskę zasięgu
Ile dostępnej energii ma Nissan Leaf
Degradacja akumulatora
Degradacja bateria ogniw
Degradacja baterii

Elektromobilność to nasza Pasja !
Doradztwo | Konsultacje | Negocjacje cen | Pomoc w Zakupie Auta.
Jak wybrać optymalny samochód elektryczny do potrzeb, Testy samochodów elektrycznych.
Doradztwo przy zakupie samochodu elektrycznego.

Wspieraj
https://patronite.pl/napradpopolsce

Pisz
NapradpoPolsce@gmail.com

Subskrybuj
https://www.youtube.com/napradpoPolsce
https://www.youtube.com/channel/UCywf8gUEmysjLdJRNAgcChQ

Użytkuje Testuje więc Polecam
https://evston.com/pl/
Dla widzów kanału rabat na hasło: Na Prad z EVSTON (ważna pisownia)

#NaPrądPoPolsce #SamochodyElektryczne #Leaf #Degradacja

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

24 thoughts on “Jak wygląda Degradacja Baterii Nissan Leaf 94 tys km

 1. Witam, muszę przyznać, że oglądając Twoje filmiki zacząłem rozglądać się najpierw za jakaś hybrydą, a teraz już elektrykiem. Dla moich potrzeb taki Leaf da radę jeździć 1-2tyg. na jednym ładowaniu. Widzę, że w województwie małopolskim jest wiele osób, które „zawodowo” zajmują się sprowadzaniem tych pojazdów z zagranicy. Może mógłbyś polecić jakiegoś uczciwego sprzedawcę ponieważ nie mam doświadczenia w elektrykach. Z góry dziękuje.

 2. Czy można jeździ w samochodzie nisan leaf 30kw na biegu B czy zalecane jest tylko D położenie B jest wykorzystywane tylko z góry.Gdzie można pobrać bezpłatnea aplikacje aby sprawdzić swoją baterie.Mam wyżej wymierny leaf 2017r a kresek ma 10 a przebieg 43800 km

 3. Ładowanie do 100% baterii nie oznacza że jest ona naładowana w stu procentach. Baterie mają zawsze tak zwany BUFOR który zapobiega naładowaniu baterii na maxa. Jest to właśnie po to by ograniczyć degradację. czyli widzisz 100% a faktycznie jest 85-90% Przykładowo w BMW i3 60Ah fabrycznie bateria ma 21,6 kWh a użytecznej 18,8kWh czyli jak naładujesz w 100% to nie masz 21,6 kWh tylko 18,8 kWh Pozdro ⚡

 4. Niestety temperatura zabija nam baterie. Czy tak trudno naprawdę zrobić dwa otwory w osłonie baterii wprowadzić jakaś elastyczna rurkę od klimy i podczas ładowania włączyć klime? Mam lifa na gwarancji, ale żeby uratować baterie zrobiłbym taką modyfikacje. Przecież to nie jest jakiś rocket since! Nie rozumiem, że nikt nie podjął jeszcze tematu.

 5. Podzielę się moja wiedza na temat niby szybszej degradacji Leafa 30. Podczas zakupu auta używanego udałem się na weryfikację auta do Nissana w Bielsku Białej, gdzie poinformowano mnie o akcji serwisowej dot. aktualizacji oprogramowania zarządzającego energia. Po aktualizacji z 10 kresek zrbilo się 12, zasięg podskoczyć z 120km wjeżdżając na warsztat na 150km wyjeżdżając. Polecam dopytać ASO Nissana.

 6. Witam, do autora. Pierwsza sprawa to koszt ładowania względem sprawności baterii, a druga to ile energii można odzyskać z wladowanej energii.. zakładając że obciążenie będzie cały czas podobne a sprawność będzie spadać. Liczby procentów i kosztów nie będą rosły liniowo. Do tego dochodzi nie liniowy procent zużywania się baterii .

 7. Pytanie z innej beczki: jak wygląda zapezpieczenie antykorozyjne leafa? bo mając w perspektywie długi czas ew. uzytkowania może to być bardziej istotne niz degradacja baterii trakcyjnej.

 8. Mam do Pana pytanie na temat użytkowania tej baterii w leafie, natomiast czy często auto było rozładowywane poniżej 20%pojemnosci akumulatora i czy było ładowane do 100% czy np. 80% podobno użytkowanie auta na codzien w granicach 20%-80% naładowania baterii znacząco wydłuża jej żywotność.

 9. Ile kosztuje nowa bateria? Podobno ta do leafa2 40kWh to koszt 26tys. zł. czyli max ok.1/5 wartości nowego auta…moim zdaniem nie jest źle…wystarczy porównać ew. koszty napraw zaawansowanych 10letnich dieseli czy turbo benzyn.
  Kolejna sprawa to ew.regeneraca tej baterii, zrównoważenie napięcia na poszczególnych ogniwach itp. To może znaczne przywrócić pierwotna pojemność.

 10. Jesteś z Krakowa więc polecam zainteresować się leafbox em produkowanym przez V-tech. Są testy na sieci gdzie 30kwh leaf osiąga dystans 275km na podkrakowskich drogach szukaj na YouTube Nissan leaf 30kwh leafbox range test

 11. Zainteresowanie Leafami jest duże, ale wszyscy szukają tych idealnych z 12 kreskami.
  Dla porównania – układ hybrydowy Yarisa HSD (bateryjka Ni-MH, 0,9 kWh) po 7 latach i 126 tys. km przebiegu wykazuje 87-91% sprawności przepływu energii* (przy nominalnych 95-96%). Czyli mogę szacować stopień degradacji baterii na 7%.
  ____________
  *Na 100% energii oddanej do baterii, dostaniemy z powrotem 87-91%.

 12. 0:06
  Leaf ma oczywiście 94 000 km
  W filmie

  Jak szybko degraduje się bateria w samochodzie elektrycznym Nissan Leaf

  Czy Auto ze zdegradowaną baterią nadal nadaje się do użytku

  Co pokazuje Leaf Spy

  Ile jest energii użytecznej w akumulatorze

  Kiedy Leaf traci kreskę zasięgu

  Ile dostępnej energii ma Nissan Leaf

  Degradacja Akumulatora

  Degradacja bateria ogniw

  Degradacja baterii

  Elektromobilność to nasza Pasja !

  Doradztwo | Konsultacje | Negocjacje cen | Pomoc w Zakupie Auta.

  Jak wybrać optymalny samochód elektryczny do potrzeb, Testy samochodów elektrycznych.

  Doradztwo przy zakupie samochodu elektrycznego.

  Wspieraj

  https://patronite.pl/napradpopolsce

  Pisz

  NapradpoPolsce@gmail.com

  Subskrybuj

  https://www.youtube.com/napradpoPolsce

  https://www.youtube.com/channel/UCywf8gUEmysjLdJRNAgcChQ

  Użytkuje Testuje więc Polecam

  https://evston.com/pl/

  Dla widzów kanału rabat na hasło: Na Prad z EVSTON (ważna pisownia)

  #NaPrądPoPolsce #SamochodyElektryczne #Leaf #Degradacja

Dodaj komentarz

Zadzwoń!