Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jak kupić używany motocykl? | Oględziny Wizualne cz. 1/8 | Buying a used motorcycle

Jak kupić używany motocykl? | Oględziny Wizualne cz. 1/8 | Buying a used motorcycle

Pierwszy odcinek serii o kupowaniu używanego motocykla krossowego lub enduro. W tym odcinku Kuba zagłębi się w to jak dokonać oceny motocykla po stanie wizualnym. W kolejnym odcinku Rama i Układ Hamulcowy.

Subskrybuj nasz kanał żeby być na bieżąco!

Buying a used bike will have no more secrets!
Sklep: http://bit.ly/ShopBMS

Facebook:
http://bit.ly/FB_BMSvideo
http://bit.ly/FB_Lobo

Po dzienną dawkę śmiechu zapraszam na Instagram:
http://bit.ly/Tomski_insta
http://bit.ly/Kozi_insta
http://bit.ly/Lobo_insta
http://bit.ly/Kuba_insta2
http://bit.ly/Plocho_insta

Email – BraaapMotoShow@gmail.com

#zakup #uzywany #motocykl

Importowane z Youtube Sprawdzanie samochodów przed zakupem warszawa. Warszawskie przeglądy samochodowe przed zakupem
Samochody należą do najbardziej skomplikowanych maszyn na świecie. Chociaż możliwy jest zakup pojazdu, który wymaga rozległych napraw, które przewyższają wartość pojazdu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, często tak się dzieje. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić pojazd przed jego zakupem. Szczególną ostrożność należy zachować w stolicy, gdzie istnieje duży rynek samochodów używanych.

Nawet na początkowym etapie sprawdzania reklamy w Internecie można znaleźć wiele niespójności. Rzadko zdarza się, aby właściciel samochodu wymieniał stare opony na nowe, ponieważ przydadzą się one w jego nowym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny znajdować się oznaczenia, które można porównać z instrukcją obsługi samochodu, dostępną online.

Elementy zewnętrzne, podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika należy sprawdzić wzrokowo podczas oględzin. Jazda próbna jest szczególnie ważna, ponieważ nie może ujawnić problemów z układem hamulcowym, takich jak zdolność samochodu do poślizgu w lewo lub w prawo. Dobrym pomysłem jest też wyłączanie radia podczas jazdy, gdyż może to zamaskować ewentualne problemy z silnikiem.

Gdzie mogę uzyskać przegląd samochodu przed zakupem? Miasto Warszawa i okolice

Autorefleksja może nie być mądrym wykorzystaniem czasu. Z reguły osoba kierująca tymi pojazdami nie jest ani mechanikiem, ani osobą, która ma o nich wiedzę. Z tego powodu warto skorzystać z usług autocheckingu w Warszawie. W związku z tym zapraszamy do współpracy z sprawdzone-auto.pl!

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

Nie powinieneś oczekiwać od nas niczego mniej, ponieważ tak długo działamy w branży. Wszędzie w całym kraju jesteśmy po to, aby Ci służyć. Zatrudniamy 250 fachowców, dzięki czemu masz pewność, że pojazd zostanie szybko sprawdzony i otrzymasz dokładny raport. Dokonujemy dokładnych przeglądów i robimy dużo zdjęć, aby kupujący mógł zobaczyć wady i rzeczywisty stan pojazdu. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, więc żadna wada nie umknie naszej uwadze.

Wszyscy możemy odnosić się do chęci podkreślenia klientowi najlepszych cech sprzedawanego samochodu. Jednak nierzadko zdarza się, że ludzie celowo ukrywają swoje wady. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić, że utkniesz w samochodzie, którego nie chcesz. Klienci nadal mogą chcieć kupić konkretny model, a nasze badania pomagają im wynegocjować niższą cenę nawet o tysiące złotych!.

W niektórych przypadkach możemy przeprowadzić test lakieru za pomocą miernika i uchwycić wieleset zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce i zawieszenie. Komora silnika i wnętrze pojazdu zostaną dokładnie sprawdzone. Ponadto zbadana zostanie skuteczność urządzeń elektronicznych. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd do pracowni diagnostycznej, gdzie diagnostyka komputerowa posłuży do wykonania dokładnego przeglądu.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

18 thoughts on “Jak kupić używany motocykl? | Oględziny Wizualne cz. 1/8 | Buying a used motorcycle

  1. Siemanko. Mam pytanie. Zamierzam kupić 450 i czy moglibyście mi powiedzieć co wybrać? Kawasaki hondę czy może coś innego? Do wydania mam okolo 9 tysia. Chodzi mi głównie o wady konstrukcyjne. Co dłużej bedzie latać przy normalnym serwisowaniu. Mam nadzieje ze uda wam sie jakoś mi pomóc. Czekam na odpowiedz i pozdrawiam

  2. Witam ja nie dawno właśnie kupiłem ćwiartke kawy z 2014 roku w całkiem ładnym stanie. Powiedz mi jak chodzą te silniki kawy dobre sa?? Wszyscy znajomi mi odradzali kawę i mówili kup ktma A ja jednak nie chciałem ktm. Dobra robota w twoich filmach pozdro

  3. Nie znoszę gdy muszę latać co chwilę po inny klucz/śrubokręt bo ktoś powkładał byle jakie śruby !!! Wszystko wytrzymam ale tego już nie potrafię, więc od razu wymieniam takiemu delikwentowi na jednakowe śruby, żebym w przyszłości nie musiał się znów denerwować 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!