Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jaguar XF - test - Jest Pięknie za kierownicą

Jaguar XF – test – Jest Pięknie za kierownicąZnudzona niemieckimi samochodami premium? Co powiesz na przedstawiciela brytyjskiej konkurencji? Jaguar XF na pewno wyróżnia się na parkingach zapchalnych wszędobylskimi Audi, BMW i Mercedesami. Jaguar XF na pewno świetnie wygląda. Jaguar XF na pewno ma komfortowe zawieszenie. Ale posiadanie Jaguara XF oznacza, że trzeba pójść na pewne kompromisy.

(English subtitles available)

www.jestpieknie.pl
Instagram: @amgidynska

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

21 thoughts on “Jaguar XF – test – Jest Pięknie za kierownicą

 1. Test o kant dupy rozbić, bo w mercedesie czy ałdi lepiej. Mam zdrów kombi i xjr i nigdy nie zmienie znowu na niemca. Owszem koty są kotami i czasami coś im zawieje…. Brak ograniczenia prędkości po co to komu ? Masz kobieto mózg, oczy patrz na drogę. Za niedlugo będziecie chcieli żeby herbatę ugotować w schowku

 2. Buraki w tych komentarzach i parę kartofli, nie obrażając warzyw. Żaden z was nie pomyślał o tym, że ta Pani robi to hobbystycznie, a przede wszystkim oceniając z punktu widzenia kobiety? Pokażcie mi którą kobietę obchodzi to jaka jest paleta silników w danym modelu haha w przedszkolu wyższe średnie IQ niż tutaj w komentarzach i maniery również. Jako film z perspektywy kobiety bardzo spoko film i pomysł, tego nie ma na YouTubie, podkreślę jeszcze raz recenzji z punktu widzenia kobiety.

 3. Matko czemu ten film jest identyczny jak Marka? Przydałoby się trochę oryginalności! Takie rzeczy jak system nawigacji, czytanie znaków jest opcją tak samo jak u konkurencji, wystarczy lekkie obeznanie w temacie 😉

 4. o jakież dno. uchwyt na kubek najważniejszy. najedz się i napij przed jazdą. a jeśli masz tyle kilometrów do zrobienia, że nie wytrzymasz bez kubka, to stań i zrób to na postoju. picie napojów z kubków na wynos w trakcie jazdy mądre nie jest. na cholerę ci ten telefon w trakcie jazdy? żeby smsy pisać? zostaw to w torebce a resztą zajmie się BT, jeśli już musisz gadać. to nawet nie widząc, co się działo na ekranie, łatwo wywnioskować, że nawigacja poinstruowała cię, żebyś wyjechała z tego zadupia, na którym stałaś do punktu na DRODZE od którego wyznaczona została trasa. brak wyświetlania ograniczenia to utrudnienie?! no chyba dla ograniczonych ludzi. jaką masz gwarancję, że dane są aktualne i prawidłowe? jeśli to są twoje kryteria oceny aut, to szczere wyrazy współczucia. mam wrażenie, że zerżnięty pomysł na zasadzie "a, może wyróżnię się i zamiast mówić o tym, co mi się podoba, ponarzekam". tylko zamiast znalezienia prawdziwych wad i konstruktywnej krytyki, wyszło przypieprzanie się do drobiazgów.

 5. Juz dawno nie oglądałem tak głupiego testu.Pani nisestety nie ma źadnego pojęcia o motoryzacji,proponuję zająć sie testowaniem robotów kuchenny,choć do tego potrzeba równierz choc odrobinę inteligencji.Źekome wady tego samochodu przedstawiony przez Ciebie to idiotyzm w czystej formie,zastanawiam się ,jak głupim naleźy być ,źeby opowiadać takie banały.Uchwyty na kubki to uchwyty na standardowe jednorazowe kubki,jeśli masz daleko do schowka to odsuń fotel lub kup sobie toyote yaris,jadąc z brodą na kierownicy w 5 metrowych samochodzie ,będziesz miała na pewno za daleko.Schowek na okulary masz nad głową,ale do tego potrzeba szerszej perspektywy,w twoim wypadku to coś nie osiągalnego,mam na myśli takźe Twoj problem z dostrzeganiem znaków drogowych.Chcesz mieć lepszą lub szybszą nawigację,moźesz sobie dokupić jako opcję,chcesz mieć rozpoznawanie znaków przed sobą,to teź jest jako opcja w pełni konfigurowane wyświetlanie zegarów i dowolnych informacji na desce rozdzielczej.Odnosnie chałasu w samochodzie,to naleźy to zmierzyć urządzeniem,a jest to jeden z najcichszych samochodów w swojej klasie.Po 140km/h jest w nim ciszej niź w audi lub bmw,a przy niźszych prędkościach nie słychać klekotu silnika.To o czym opowiadasz to kłamstwa i idiotyzmy.Przestań robić takie głupie filmy,bo naprawdę nie umiesz tego robić i o motoryzacji nie masz bladego pojęcia.Nawet nie wiesz w jakim samochodzie siedzisz,w jakim typie i w jakiej konfiguracji.To źenujące ,źe kaźdy idiota moźe nagrywać takie głupoty.A jeszcze jedno samochód słuźy do przemieszczania osób i towarów,taki byłzamysł jego powstania ,a nie ułatwiać źycie.Do ułatwiania źycia słuźy robot kuchenny.

 6. Rany, przepraszam, ale dawno już nie oglądałem tak głupiego testu, po 7 min oglądania widz w dalszym ciągu niczego nie wie o tym samochodzie, a Pani uwagi na temat, kubków, telefonu itd. są co najmniej trzecio, albo nawet czwarto rzędne.
  Gdzie ocena silników, układu zawieszenia, układu kierowniczego?, i na Boga, o jakich kompromisach Pani mówi w stosunku do Jaguara na tle niemieckiej konkurencji, bo wystarczy poczytać sobie fora BMW, Audi, Mercedesa, i nagle się człowiek dowiaduje, że często jest to większy szit, od Jaguara, a w samochodach nowych tych marek, padające silniki, skrzynie biegów, jak i notoryczne problemy z elektryką, to już się robi norma, tak, tak i to w samochodach nie strszych, niż 2-3 lata, ale za to niemcy lepiej płacą dzinnikarzom za pozytywne testy :).
   A co do navi w tym Jagu, to wystarczyło powiedzieć, że JRL, delikatnie rzecz ujmując zignorował Panią, i jako samochód dostała Pani poprostu najtańszą bidę do testu, i mamy efekty, wcale bym się nie zdziwił gdyby był to samochód któregoś z handlowców, co nie zmienia faktu, że z takim podejściem sami sobie szkodzą, ale to już inna sprawa.
  Pozdrawiam

 7. Tak ubogo wyposażyć testówkę ? Ja tego nie pojmuje…
  Można sobie dokupić genialne multimedia z 10 calowym ekranem i 12 calowym zamiast zegarów, wszystkie problemy z elektroniką znikają.
  Ale sam jaguar xf to naprawdę niedopracowane auto…

 8. Nie piję i nie jem w aucie.Samochód to nie bar mleczny.Elektrycznie regulowane fotele,czy kierownica też mnie nie kręcą.RAJCUJE mnie moc i dźwięk silnika,klejący się do drogi układ jezdny i napęd zwijający asfalt pod zadkiem.Reszta jest dla….fetyszystów.

 9. Widać, że się dobrze bawicie przy kręceniu nagrań 🙂 Marek kiedyś obiecał zmontować filmik zawierający "wpadki" nie wiem czy to wciąż aktualne – ale troszkę go tam "szturchnąć" by pomyślał o tym 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!