Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa2021 Hyundai IONIQ 5

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

Autowizja

42 thoughts on “Hyundai IONIQ 5 73 kWh 2WD 218 TEST Powrót do przyszłości

 1. Niezła recenzja. Konkretnie, rzeczowo, bez spiny i manieryzmu.

 2. kolego, tyle czasu na YT a dalej kaleczysz język. Jest znacznie lepiej niż było na początku, ale na litość… liczebniki!!
  no i chyba adekwatniej jest powiedzieć że ten samochód "zużywa", a nie "pali" 😉

 3. rany, kolejny tablet na kólkach!
  jak nie widzisz roznicy w wygladzie, to na 100% jest to lelektryk.
  kupujcie, kupujcie. po 1-2latach zobaczycie w co wdepnęliscie….
  onanizm gnojkow przy szybkim ruszaniu spod swiatel szybko zmieni sie w trwały brak erekcji,
  gdy za kilka lat gnojek zobaczy ze juz nie jest pierwszy bo wyprzedzily go 2 nowsze elektryki….
  https://www.youtube.com/watch?v=UgJJsRg07n4
  https://www.youtube.com/watch?v=BDbXinfMAkU&t=1347s
  https://www.youtube.com/watch?v=kYkQDLJMSu8&t=831s
  https://www.youtube.com/watch?v=OT8Fx4iGnys

 4. Ni Teo to się kojarzy z dawnym komputerem Atari te lampy z tyłu taki nowoczesny ale dla mnie to jest fajny

 5. Wygląda jak prototyp Golfa.

 6. 12:45 a szkoda 😉 fajny samochód. fajny film. Pozdrawiam

 7. I jak zwykle dojebali dwa tablety obok siebie no i jest kokpit jak się patrzy ;D

 8. Jakby było mnie stać na 2 jedno spalinowe i takie po mieście to czemu nie. Wyglada super tyle, ze nawet mój garaz wspólny podziemny nie ma kontaktów. ? Elektryki dla osób z domami

 9. Sprawdzałeś światła? Mają ręczną regulację poziomu świecenia, co nie wskazuje, że są to mocne ledy.

 10. Wszystko okej, ale zwróć uwagę na odmianę liczebników, bo trochę to razi biorąc pod uwagę że dźwięk nagrywasz osobno a nie na żywo. O mocy dwustu, a nie dwieście, o pojemności pięciuset, a nie pięćset itp

 11. Można zrobić 500 km jadąc 90 km/h. Dramat, weźcie to zutylizujcie. Prąd w Polsce jest z kominów, więc nie ma tu żadnej ekologii.

 12. Ja mam praktyki w hiundaiu i go prawie co tydzień widze

 13. Tylna szyba jest podgrzewana. Nie trzeba wycieraczek

 14. Cena aut elektrycznych w Europie to kuźwa skandal. Drogi gadżet, nic więcej. Wystarczy porównać ten wynalazek do auta BYD HAN, który za połowę ceny oferuje dużo, dużo więcej.

 15. 0:58 do 1:02 wreszcie ktos powiedział prawdę i nie sposób nie przyznać mu racji. Tutaj tęż napisze – czekam na test zimą przy minusowych temperaturach i parkowaniu tego auta na zewnątrz….

 16. 0:47 ta klapka podebrana od tesli

 17. Trochę mnie drażni określenie "pali mało" stosowane do recenzji tego samochodu 🙂 Poza tym rzeczowy materiał

 18. Ten Hujdaj wygląda trochę, jak Polonez XXI wieku

 19. dla mnie on wygląda jak golf ale taki nowszy. Ale ładny jest.

 20. Super recenzja !!! 👍🏻

 21. chopie czego ty chcesz dać ci kurwa luksusowe auto to zawsze coś się nie podoba XDDDDDDDDDDD

 22. Widać inspirację Mercedesem we wnętrzu, spoko materiał.

 23. Z zewnątrz super i nic poza tym, żeby był problem z pokonaniem 300km autostradą to tragedia

 24. Ale paskudny samochód, nigdy nie zrozumiem samochodów co zamiast normalnych zegarów prędkości mają tablety

 25. Gdybym miał kupować elektryka do miasta, a do tego w zasadzie tylko się nadają to wybrałbym Hondę E. Nie przeszkadzałby wtedy jej stosunkowo niewielki zasięg, a jest jako auto miejskie bardziej praktyczna, no i poza tym w moim odczuciu ma genialne wnętrze a z zewnątrz jest wręcz urzekająca- typowo japoński retro futuryzm. (Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to inna klasa auta.) Około 300 km zasięgu na trasie przy tym jak czasami użytkuję auto to wynik mocno niesatysfakcjonujący, poza tym tak jak mówisz z tymi stacjami ładowania niby super, a w praktyce jest jak jest… Dopóki zasięgi autostradowe nie wzrosną do około 500 km w cenie auta pokroju właśnie tego Ioniqa to jest to w moim odczuciu auto dla kogoś kto ceni innowacyjność ponad wygodę, mówiąc sobie, że w cale to nie przeszkadza, podziwiam za samozaparcie, ja jednak uważam, że postęp technologiczny ma zwiększać wygodę człowieka a nie na odwrót. Wiem, wiem, jak się ma na takie auto to można latać samolotem albo jeździć pociągiem, ale ja na przykład lubię wsiąść w auto i pojechać na drugi koniec Polski a dwa dni później wrócić, nie martwiąc się planowaniem postojów, a poza tym, panicznie boję się latać i robię to tylko przy długich trasach, lub w razie konieczności. Podsumowując, auta elektryczne są w porządku, ale moim zdaniem ta technologia jest jeszcze mocno kulawa przy tym co oferuje za swoją cenę.

 26. Heh raczej po podwyżkach prądu to nie będzie auto dla każdego , ah ta tania ekologia

 27. Koreańczycy maja nawalone we łbie. Zawsze coś przekombinują. Obojętnie czy to Kia czy Hyundai – takie same niedoróbki.

 28. "Klapka od wlewu prądu"? To się tak na serio nazywa? xD

 29. Korzystam z takiego w wersji platinum od 2miesięcy.Jak na tą chwilę wszystko na+

 30. auto elektryczne w zimie jak najbardziej , nagrzewanie wnętrza z aplikacji to standard , pompa ciepła nagrzeje wnętrze w kilka minut ,podgrzewane fotele przednie jak i tylne + podgrzewana kierownica to już opcja, ale czyni auto elektryczne idealnym na zimę 🙋‍♂️

 31. Auto elektryczne nie nadaje się na zimę? Spoko. Chciałbym być tak bogaty jak niektórzy, że sobie kupują auto na sezon.

 32. Dla mnie ten samochód wygląda szpetnie większość dzisiejszych samochodów wygląda tak pięknie że już nie da się upiększać a ta futurystyczna wizja wyglądu samochodów poprostu do mnie nie przemawia

 33. Elektryczne samochody nachalnie wprowadzane przez lobby elektryfikacji. To mnie nie kręci. Tylko silniki spalinowe

 34. Test spoko, auto ciekawe ale za drogie na to co oferuje. Spalinowe wciąż korzystniejsze i długo tak zostanie

 35. To to jest mocny samochód nie co ta jebana hulajnoga dacii

 36. Co jak co
  Ale ten ekran mogli zrobić czarny żeby chociaż symulowało wielki ekran a nie ekran z hulajnogi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lg
Call Now ButtonZadzwoń!