Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem WarszawaHyundai Elantra 2021 to już siódma generacja kompaktowego sedana. Z bezosobowego wózka na zakupy Elantra przepoczwarzyła się w miniaturkę Audi A7 Sportback. Hyundai Elantra może przypominać Audi, ale jest znacznie tańsze. Z tym Audi to nie przesada, bo szefem designu w Hyundaiu jest obecnie Luc Donckerwolke, który projektował samochody m.in. dla Audi, ale ma też na koncie modele Skody, Lamborghini, Seata czy Bentleya. Donckerwolke zastąpił w Hyundaiu innego projektanta Audi – Petera Schreyera.

Z przodu nowej Elantry w oczy rzuca się maskownica chłodnicy z parametrycznym wzorem, który widzieliśmy już m.in. w nowym Tucsonie. Maska opada nisko i sprawia wrażenie bardzo wyciągniętej do przodu, a to za sprawą lustrzanych elementów w dolnych narożnikach zderzaka, które optycznie podcinają przód i wysmuklają go. Z tyłu linia dachu przechodzi z tylną szybę, a następnie w klapę bagażnika bez tradycyjnego w sedanach wypłaszczenia. To oraz biegnący przez całą szerokość klapy bagażnika świetlny pasek mogą przywodzić na myśl Audi A7 Sportback, ale o ile Audi jest liftbackiem, o tyle Hyundai Elantra to nadal sedan.

Kompaktowy sedan to wymierający w Europie gatunek. Na starym kontynencie Elantra jest oferowana dosłownie w kilku krajach: m.in. w Bułgarii, w Polsce i w Rumunii oraz dalej na wschód. Ale Elantra ma się dobrze w Ameryce, na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Do niedawna był to najlepiej sprzedający się model w historii Hyundaia i dopiero ostatnio na pierwsze miejsce wskoczył Tucson.

W Europie najbliżej Elantrze do i30 Fastback, ale mierząca 465 cm długości Elantra jest od Fastbacka o prawie 20 cm dłuższa. Jest też o 3 cm szersza i ma aż o 7 cm dłuższy rozstaw osi. Poza tym Elantra nadal powstaje na innej niż i30 platformie. Nawet jeśli w 7. generacji Elantra jest już na nowej platformie, to nadal inna platforma niż ta w europejskich kompaktach Hyundaia.

📢 💲Link do kalkulatora OC na Rankomat.pl: https://rankom.at/marekdrives 📢 💲
Formularz do odbioru 150 zł z kodem 💥 MDRI150 💥 (ważny do końca 2021 roku)
https://rankomat.pl/motozwrotka/zgloszenie
Oferta obowiązuje przy zakupie polisy na kwotę min. 500 zł

↔ Hyundai Elantra 2021 wymiary:
✔ długość: 4650 mm
✔ szerokość: 1825 mm
✔ wysokość: 1430 mm
✔ rozstaw osi: 2650 mm
✔ bagażnik: 474 L

💲 Hyundai Elantra Modern MT cena od: 80 000 pln

💲 Hyundai Elantra Executive CVT cena wersji testowej: 130 000 pln

Dziękuję 🏟️ PGE Narodowy 🏟️ za udostępnienie terenu do zdjęć.
https://www.pgenarodowy.pl

🎯 Podoba się? Zasubskrybuj tutaj: https://bit.ly/SubMarekDrives

💥 Możesz mnie śledzić na:
https://www.wieruszewski.com
https://facebook.com/marekdrives
https://twitter.com/mwieruszewski
https://instagram.com/marek_drives

📢 📢 Razem z Anią mamy drugi kanał – https://bit.ly/AniaiMarekJada. Opowiadamy tam na luzie o naszej pracy, odpowiadamy na bardziej złożone i powtarzające się pytania, publikujemy pierwsze wrażenia o nowych samochodach, zanim nagramy test. Zajrzyj i jeśli Ci się spodoba, zostaw suba: http://bit.ly/DajNamSuba

🚙 Obejrzyj też:
Audi A7 Sportback https://youtu.be/hkbopPTO5Pc
BMW Serii 2 Gran Coupe https://youtu.be/Kzw0N5N77MI
Fiat Tipo https://youtu.be/8o4HM3MngtY
Hyundai Elantra 2019 https://youtu.be/ronBrHdr26U
Hyundai i30 Fastback https://youtu.be/YpydupixDoo
Hyundai i30 Wagon kontra Peugeot 308 SW https://youtu.be/5GaRzeaWA0Y
Hyundai IONIQ EV kontra hybryda https://youtu.be/W8aGB0vQDgQ
Hyundai Tucson 2021 https://youtu.be/jKLjBM0d5YY
KIA Proceed https://youtu.be/XypI3e24KvU
Mazda3 Sedan https://youtu.be/2Nosh8wEVlk
Mercedes-Benz Klasy A Limousine https://youtu.be/yVTrlkaXaiY
Seat Leon https://youtu.be/wiEcQzfi-Fs
Skoda Scala https://youtu.be/_WBmQBSc04k
Toyota Corolla https://youtu.be/qaEew485qUY

#MarekDrives #HyundaiElantra #Elantra

📌 Dzięki za oglądanie testów na kanale Marek Drives. Jeśli Ci się podobało, być może zainteresują Cię AutoCentrum, Caroseria, Easy Rollin’, Moto doradca, Pertyn Ględzi, Saturday Car Fever, Zachar OFF i Złomnik.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

Marek Drives

49 thoughts on “Hyundai Elantra – czy warto? (PL) – test i jazda próbna

 1. Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach mailem:
  https://marekdrives.tv/pl

 2. Marek a jak gra zestaw audio podobno bose w tej konfuguracji co testowales . Pozdr.

 3. próbowałeś wyciągnąć bezpieczniki od systemów bezpieczeństwa ? może to jest sposób żeby nie stracić gwarancji a żeby te ustrojstwa nie działały

 4. A ja mam “przyjemnosc” uzytkowac ten pojazd jako auto z wypozyczalni i gdyby mial lepsza skrzynie i mocniejszy silnik. Jakas turbo benzyna 150-160ps albo turbo diesel z wiekszym moment obr. Bylby calkiem ciekawa propozycja tak to dla kogos uzywa wzglednie dynamiczny samochod -Volvo D5 215ps jest ten samochod poprostu mulasty.

 5. Hyundai są obecnie "ogólnie lepsze" niż Toyota, Renault, Nissan, Mitsubishi. I to chyba w każdym segmencie. Czują rynek i gusta.

 6. W czwartek odbieram Hyundai Elantra w kolorze Cyber Grey w pakiecie Smart za 98 tys złotych. W tej kwocie mam pakiet LED, Winter, 17" felgi i dorzucili mi drugi komplet kół 16" na oponach zimowych.

 7. Fajne auto Taka koreańska Corolla Mam wersje smart.+ navi Ale i tak wole jeździć leciwym Vel satisem 2.0 T 🙂

 8. Chyba niejednego widza zaskoczę. Wg naszego koreańskiego kolegi, to jest auto dla młodych ludzi – studentów, ew. dopiero co rozpoczynających pracę. No przynajmniej w Korei. I nawet ku zaskoczeniu redaktora, da się nim jeździć po torze. Tak, w wersji 1.6 🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=sqJAtSgSXMA

 9. kupiłem polisę 2listopada z Twoim kodem

 10. Kolejny test w wersji lux podczas gdy wsYscy kupują najtańszy lub średni. Wiem ze salon dał wypasa ale testuj na normalnym modelu.

 11. 2 cm niższy i 12 dłuższy roztaw osi większy. 77 drogo głośno i te twarde plastiki nawet za 130. Za 57 to była dobra cena teraz to tylko silnik.

 12. Panie Marku. Dziękuję za test.
  Auto jest ekscytujące wyglądem. Brakuje, NA NASZYM RYNKU!!! wersji N-Line 1,6TGDI, 7DCT, która jest produkowana i dostępna na innych rynkach. Np. w Kanadzie.
  W tej wersji spełniłaby moje oczekiwania co do auta dla moich potrzeb.
  Pozdrawiam z Wrocławia.

 13. Jak dla mnie ten samochód jest pokraczną kopią kilku innych marek wyznaczających kierunek w motoryzacji. Nie lubie polityki Kii i Hundaya czyli kopiowanie, implementacja ładnych elementów z innych marek. To taki "zlepek innych aut"

 14. Wygląd mega, w środku także bardzo przyjemnie. Natomiast silnik nieprawdopodobnie mułowaty, strasznie ospale i z opóźnieniem reagujący na gaz. Zrezygnowałem z zakupu po dwóch jazdach próbnych. Koniecznie przed kupnem przejedźcie się nim. Wszystko mi się podoba, tylko kurcze aż niebezpiecznie w mieście włączać się do ruchu, zero dynamiki. Pedał gazu w podłodze a samochód zaczyna się powoli zbierać. Aż mnie to przeraziło.

 15. ciekawe bo mi spala 5,6 z umiarkowanie ciężką nogą

 16. Na szczęście to auto nic niema wspulnego z paskudnym Audi😋😋😋

 17. Kolor wnętrza to jakaś porażka…

 18. Widziałem ten samochód z felgami 15" boli bardzo ten widok

 19. No widziałem na trasie i dla mnie chyba jednak ten tył jest już przekombinowany. Była w tym samym kolorze i trochę to wyglądało jak pognieciony tył od skody.

 20. Przecież tam nie ma silnika

 21. Czemu podrożała ok 20 000 względem poprzedniej z tym samym wyposażeniem

 22. Linia boczna strasznie przekombinowana przez co auto ma zaburzone proporcje

 23. Bardzo ładny samochód. Gdybym miał pieniądze to bym sobie taki kupił. Podziwiam poczucie humoru

 24. Bez odniesienia do VAG nie byłoby filmu u Marka 🥱.

 25. Przyjemne auto, ale troche "dziadkowe". Chociaz uwazam, ze przyjemne i moglbym takim smigac. Musi sie bardzo milo tym jezdzic.

 26. Tołdi znowu się na głupio odpalił…

 27. jakie audi a7 jak tam jest 1.6 z kosiarki xddd

 28. Koreańska Skoda Octavia.

 29. Sylwetka Audi A7 szczegolnie charakterystyczny tyl nie jest tworem ,,designerow z VW'' a skopiowaniem stylistyki znacznie starszej i brytyjskiej przez VW. Tak jak Shooting brake nie jest pomyslem Mercedesa, a zerznieciem koncepcji wlacznie z nazwa shooting brake od Aston-Martina. Wie ktos kogo skopiowali stylisci VAG projektujac A7 ?

 30. Powiem szczerze, Elantra w końcu mi się podoba, jest piękna. Ciekawe czy zrobią wersję N, to było by coś. Natomiast w dobie joysticków zamiast drążków biegów ta wajcha automatu z lat 90tych wygląda archaicznie.

 31. Nie wymysliles tylko to wlasnie po to jest !! wlasnie na Przyssawkę na telefon dla kierowcow UBERA albo LIFTA w USA naprzyklad 😀😂

 32. Porownanie do Audi 😂😂😂 stylistyka – bez komentarza🙈

 33. Ładna! Bardzo ładna, ale to chyba tyle dalej to jest dziadkowóz :-/

 34. Przynajmniej na filmie dla mnie wygląda obrzydliwie.

 35. Bardzo szkoda że nie ma silnika 1.5 T-GDI 160 KM, tylko 1.6 wolnossący adresowany dla dziadka po zawale…………..

 36. Podsumowanie trafione w sedno. Przecież jest wielu kierowców, których nie podnieca palenie gum na światłach, czy urywanie kolejnych sekund, lub ich ułamków w rozpędzaniu się do setki, a satysfakcjonuje ich spokojne i w miarę komfortowe, a przy tym bezpieczne dotarcie z punktu A do punktu B.

 37. Marek to od mk V nadal jest sympatycznie wyglądająca BULWARÓWKA…zaznaczam nie wozidełko…jak większość kompaktów…a to przez design..żadnych dziadków w kapeluszu!!!…choć niezawodność użytej techniki może im to sugerować…

 38. kupię to auto z CVT (ale tylko dla pięknego design jak poprzednią Elantrę zprzed lifta…jest ładniejsza niż polift który przypomina mi seata…yegh) ale jak mi braknie do mojego następnego celu…

 39. lewe kółko na desce rozdzielczej w N-LINE znalazło zastosowanie dla pokrętła zmiany trybów jazdy…HYUNDAI…czemu nie u nas…dlaczego tak nie lubisz EU…że nawet poskąpiłeś na skrzyni DCT (tu jest CVT …które niestety psuje fakt lepszego w porównaniu do poprzedniej wersji wyciszenie…silnik zagłusza wszystko…wchodząc na obroty…dlatego zacząłem rozglądać się za czymś innym bo Tuscon to nie moja bajka…)

 40. Ładne auto, ale czemu takie słabe osiągi? 20 letni golf jest szybszy

 41. Przestańcie porównywać podróbę do oryginału ..srundai ,jak się nie ma na to ..to trzeba sobie podbudować ego xD

 42. 130 tyś PLN za auto bez osiągów he hehe "mają poczycie humoru"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lg
Call Now ButtonZadzwoń!