Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Hybrydowa Toyota Auris z instalacją gazową LPG Zenit

Hybrydowa Toyota Auris z instalacją gazową LPG ZenitNiektórzy kierowcy zadają sobie pytanie czy montaż instalacji gazowej do hybrydy jest możliwy i czy jest ekonomiczny? W końcu hybryda sama w sobie jest autem oszczędnym. Jednak każdy, kto instalację gazową do hybrydy już zamontował potwierdzi, że oszczędności są bardzo realne – montaż zwraca się w bardzo krótkim czasie a ekonomia użytkowania jest właściwie podwojona. Dlaczego więc nie być jeszcze bardziej ECOlogicznym a przy okazji nie jeździć jeszcze bardziej ECONomicznie? Po obejrzeniu materiału, na przykładzie instalacji Zenit, zobaczycie, co zyskacie montując gaz w swoich hybrydach. Oceńcie sami.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

19 thoughts on “Hybrydowa Toyota Auris z instalacją gazową LPG Zenit

  1. Witam jakis czas temu zalozylem instalacje gazowa do toyoty prius III 2011 samochód przejechał już ponad 5tys km. Po 3 tankowaniach gazu do pełna spala ok 50zl benzyny. Czy jest to normalne ? Pozdrawiam

  2. Czyli poziom skomplikowania osiągnął szczyt zenitu gaz, lektryk i benzyna w jednym, powodzenia znaleźć mechanika który się podejmie i poprawnie zdiagnozuje usterkę w takim cudaku… Chcesz jeździć tanio to kup benzynę 1,0 3 cylindry i zagazuj, pokonanie 100km wyjdzie cię wtedy 12,50 zł …

Dodaj komentarz

Zadzwoń!