Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
HYBRYDA - Wrażenia po 10 miesiącach

HYBRYDA – Wrażenia po 10 miesiącachTo mój pierwszy samochód z napędem elektrycznym.
Minęło 10 miesięcy i 14 tys km użytkowania.

Playlista poświęcona elektrykom – https://youtube.com/playlist?list=PLtob034Tf5PXYkSjknp9ScpGzFlp49-_i

#hybryda
#PV
#PaneleFotowoltaiczne
#fotowoltaika
#Panele⚡Fotowoltaiczne
⚡FOTOWOLTAIKA
⚡Fotowoltaika⚡

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

30 thoughts on “HYBRYDA – Wrażenia po 10 miesiącach

 1. Aby rzetelnie pokazać koszty eksploatacji trzeba policzyć ile samochód stracił na wartości przez rok w stosunku do modelu z tradycyjnym napędem, który jest sporo tańszy.

 2. Hej. Jestem James Bond i mam Skodę na prąd.
  Lecz ta Skoda mocium Panie idzie zaraz na sprzedanie.
  Coś ją chyba pogibało
  Ciągle krzyczy że ma prądu mało.
  I choć wpędziła mnie w długi
  Niech się teraz martwi ktoś drugi.

 3. Jestem rozczarowany, myślałem że to prezentacja prawdziwego elektryka, a nie hybryda plug-in. Jak dla mnie to kompletnie bez sensu posiadać spaliniaka i duzo fotowoltaiki. Możliwość ładowania w pracy i w domu. Dlaczego nie kupił Pan eNiro czy Kony jeśli mogę zapytać?

 4. Jest Pan absolutnym liderem. Czytałem raport odnośnie samochodów PHEV okazuje się że średnie spalanie jest na tym samym poziomie co zwykłych samochodów spalinowych tj. 6-7l. Wniosek: Ludzie po prostu PHEV-y nie ładują :/

 5. Ja dzięki Panu filmom kupiłem hybrydę . Spalanie 4,3l /100km czyli około 23zł na 100km cena zakupu nowego pojazdu niecałe 92kzl z rocznika 2020. Jaja była cena zakupu Pana Skody?

 6. Brałeś pod uwagę co się dzieje z silnikiem spalinowym który załączy się jak jest potrzebna duża moc, który np jedziesz te 120 i chcesz coś wyprzedzić wciskasz gaz a silnik startuje z 5 tys obrotów a jest zimny.

 7. Aby być obiektywnym należy podać koszty zakupu tego cuda czyli ok. 170tys,, koszty fotowoltaiki które zasilają ten wynalazek ok 50tys,, koszty tankowania w lato i koszty w zimie bo wtedy jest dwukrotnie drożej czyli na przebiegu ok 100tys daje to 250tys.zl. , zbilansować wypalone paliwo 50tys.zl, i otrzymamy wynik który sie nie spina.
  Toyota Corolla 1.8 hybryd + lpg miażdży ekonomią zakupu i eksploatacji każdego elektryka. Wg. Pana wyliczeń podróż Corollą kosztuje max 10zl w zakorkowanym mieście. Żaden prąd tego nie przeskoczy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!