Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Hot TEST #4: Hyundai ix20 facelifting | Wydymani przez Świętego! | [PL/ENG]

Hot TEST #4: Hyundai ix20 facelifting | Wydymani przez Świętego! | [PL/ENG]Świąteczny test Hyundaia ix20 z silnikiem diesla 1.4 l 90 KM w wersji wyposażeniowej Classic Plus z Systemem START/STOP.
—————-
Samochód udostępnił:

Ulsan Motor

Autoryzowany Dealer Marki Hyundai w Bydgoszczy

www.ulsanmotor.hyundai.pl

www.facebook.com/UlsanMotor

Św. Mikołajem był: https://www.facebook.com/swietymikolajtorun/?fref=ts

Importowane z Youtube Sprawdzamy auta przed zakupem dla każdego klienta w Warszawie iokolicach, nasza firma sprawdza Auta Hybrydowe, Elektryczne i Auta Diesel oraz LPG. Zamów sprawdzanie samochodu z naszą firmą w Warszawie. Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

5 thoughts on “Hot TEST #4: Hyundai ix20 facelifting | Wydymani przez Świętego! | [PL/ENG]

  1. Swietna recenzja, styl nie kademu się pewnie spodoba ale merytorycznie super! Przydała by się jednak bardziej dogłębna analiza wnętrza, funkcjonalności, informacje o spalanie itp> Powodzenia z kanałem!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!