Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
HONDA CR-V III - terenowy tylko z wyglądu? | Test OTOMOTO TV

HONDA CR-V III – terenowy tylko z wyglądu? | Test OTOMOTO TVHonda CRV, czyli główny konkurent Toyoty Rav4. To właśnie te modele jako pierwsze w Europie reprezentowały segment SUV. Czy 3 generacja Hondy, poza uterenowionym wyglądem, ma coś jeszcze do zaoferowania? Zapraszamy na film, w którym dowiecie się wszystkiego, co najważniejsze o tym modelu!

W tym odcinku testujemy Honda CR-V III z rocznika 2010 z silnikiem 2.0 o mocy 150 KM.

00:00 Wstęp
00:35 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
02:12 Wnętrze i wyposażenie
07:04 Bagażnik
08:45 Wrażenia z jazdy
10:00 Test wygłuszenia wnętrza
10:20 Przyspieszenie i test elastyczności
11:03 Ceny
11:23 Gama silnikowa i polecane jednostki
12:37 Awaryjność
14:19 Koszty serwisowania
14:32 Test spalania
14:40 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Honda CR-V III na OTOMOTO: http://bit.ly/otomoto_honda_crvIII

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://otomoto.pl
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Zobacz więcej recenzji samochodów używanych: http://bit.ly/recenzje_uzywane_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/otomoto_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#hondacrv #aaaauto #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

44 thoughts on “HONDA CR-V III – terenowy tylko z wyglądu? | Test OTOMOTO TV

 1. Oszczędny, niezawodny, z pewnymi wadami, zapomnij o dynamice, wygodny, srednie wnętrze, 2.0 benzyna gaz, 530tys km w tym 460 tys na gazie. Pali od strzała, zużycie oleju trochę wzrosło. Serwis twierdzi że silnik pracuje poprawnie. Spalanie gazu na poziomie 10-11, skrzynia automat. Mam też 2.4 automat z gazem spalanie litr więcej dynamika trochę lepsza. Doopy nie urywa. 2.4 ma wspomaganie hydrauliczne a 2.0 elektryczne. Elektryczne chodzi lżej i nie trzeba wymieniać oleju. Ogólnie solidne auto na lata z gazem można zaoszczędzić. W teren raczej się nie nadaje. Błoto, śnieg mu nie straszne. Jako auto rodzinne super. Drogie ale trzyma cenę. Nie jest to półka audi ale napewno koszty eksploatacyjne są bardzo niskie, praktyczna maszyna.

 2. Z całym szacunkiem ale pomiar hałasu nie miarodajny,
  1-opony są różne i z każdy test a opony o innym przebiegu
  2-czasem jest mokry asfalt na Pana testach
  3-wiatr, zjawisko atmosferyczne które może potęgować hałas lub jego brak oczywiście przy małych porywach wiatru lub tzw brak powiewów całkowity

 3. UWAGA – proszę o bojkotowanie czeskiej marki skoda, Ci Państwo którzy chcą kupić auto tej marki prywatnie lub na firmę nie kupujcie , chcą nam zamknąć kopalnie w Turowie niech poczują oddolny społeczny sprzeciw Polaków, dziękuję.

 4. Mam ją od 3 lat, 2.2 Diesel, 140KM, 2009, udokumentowane 230 tys km, full wersja. Z typowo mechanicznych rzeczy jakie musiałem wymienić to koło pasowe na wale korbowym (400 zł) oraz osłony amortyzatorów z przodu bo lubią się uszkodzić (300zł) no i 4×4 mogło by być na stałe a nie automatycznie dołączane.
  Elementów eksploatacyjnych nie liczę (tuleje, oleje, filtry, opony hamulce) bo to się wymienia w każdym aucie. Plusem ogromnym to ilość miejsca w środku i w bagaju, cały Litchenstein tam się zmieści oraz trwałość. Minusy? No może mógłby mieć z 200 KM ale z tymi 140 tez idzie jeździć No i może fajniej byłoby mieć automat 🙂 Polecam autko:)

 5. Nie zauważyłem opowieści o bezpieczeństwie, czyli ani słowa o poduszkach, wiele gadania o pierdołach, ale ani słowa o poduszkach dla kierowcy czy pasażera. Rzadko kiedy 'prezenterzy' samochodów mówią o poduszkach; mówią o głośnikach, kolorach zegarów, ale nic o poduszkach.

 6. Mam CR-V z dieslem 150 koni. Super auto, wada: mały zbiornik paliwa, 55 litrów= ok.600 km i tankowanie. Wymieniałem żarówki Xenon Osram D2S 252 pln za 2 sztuki+ 100 pln za wymianę. Wolałem zapłacić tę stówę, bo mam za duże dłonie, a miejsca mało w lampie.

 7. Ja tylko dodam coś dla zainteresowanych tym modelem (o ile uda im się dotrzeć do tego komentarza):

  Honda przeprowadziła akcję serwisową dla tego modelu – chodziło o napełniacz poduszki powietrznej. Warto się zainteresować czy owy napełniacz został wymieniony – podobno kilka osób straciło życie przez wadliwie działającego airbaga.

 8. Honda nigdy nie obiecała że to terenówka. crv comfortable runabout vehicle, czyli wygodna kanapa na kółkach i z doświadczenia mogę powiedzieć że dokładnie tym jest. (2007, 2.2ictdi, awd)

 9. Zauważyłem że za każdym razem prowadzący coś trzyma w rękach a potem to wyrzuca za siebie. Czy to ma coś dodawać późniejszej recenzji auta? Hehe wyobrażam sobie jak to później zbiera po nagraniu. Pozdrawiam. Fajny program. Warto obejrzeć.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!