Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
FIAT 126p "Maluch" - Kaszląca Duma Narodu

FIAT 126p "Maluch" – Kaszląca Duma NaroduPrzydatne informacje:
1. https://historiapojazdu.gov.pl – tu sprawdzisz historię pojazdu przed zakupem
2. Aplikacja mObywatel (do ściągnięcia na Android i iOS) – w niej mPojazd, a już niedługo także Prawo Jazdy i licznik punktów karnych: https://www.gov.pl/web/mobywatel
3. Pozostałe usługi na https://www.gov.pl

===
Los chciał, abym się spotkał z Maluszkiem dwa razy.
Zaczęło się od… lawety, a potem było tylko lepiej…

Realizacja filmu: JDuczmalewski – https://jduczmalewski.com

Subskrybuj kanał Zachar OFF: http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

Zobacz co testuję teraz:
https://www.facebook.com/zacharoffpl
https://instagram.com/zachar_off

Importowane z Youtube Sprawdzanie samochodów przed zakupem warszawa. Warszawskie przeglądy samochodowe przed zakupem
Samochody należą do najbardziej skomplikowanych maszyn na świecie. Chociaż możliwy jest zakup pojazdu, który wymaga rozległych napraw, które przewyższają wartość pojazdu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, często tak się dzieje. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić pojazd przed jego zakupem. Szczególną ostrożność należy zachować w stolicy, gdzie istnieje duży rynek samochodów używanych.

Nawet na początkowym etapie sprawdzania reklamy w Internecie można znaleźć wiele niespójności. Rzadko zdarza się, aby właściciel samochodu wymieniał stare opony na nowe, ponieważ przydadzą się one w jego nowym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny znajdować się oznaczenia, które można porównać z instrukcją obsługi samochodu, dostępną online.

Zakup quada używanego, zakup samochodu używanego porady, Na co zwrócić uwagę kupując używany samochód?, Na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu używanego?,, Kupno używanego samochodu – kompletny przewodnik to wszystko w naszej firmie.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem

Elementy zewnętrzne, podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika należy sprawdzić wzrokowo podczas oględzin. Jazda próbna jest szczególnie ważna, ponieważ nie może ujawnić problemów z układem hamulcowym, takich jak zdolność samochodu do poślizgu w lewo lub w prawo. Dobrym pomysłem jest też wyłączanie radia podczas jazdy, gdyż może to zamaskować ewentualne problemy z silnikiem.

Gdzie mogę uzyskać przegląd samochodu przed zakupem? Miasto Warszawa i okolice

Autorefleksja może nie być mądrym wykorzystaniem czasu. Z reguły osoba kierująca tymi pojazdami nie jest ani mechanikiem, ani osobą, która ma o nich wiedzę. Z tego powodu warto skorzystać z usług autocheckingu w Warszawie. W związku z tym zapraszamy do współpracy z sprawdzone-auto.pl!

Sprawdzenie Przed Zakupem – Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Nie powinieneś oczekiwać od nas niczego mniej, ponieważ tak długo działamy w branży. Wszędzie w całym kraju jesteśmy po to, aby Ci służyć. Zatrudniamy 250 fachowców, dzięki czemu masz pewność, że pojazd zostanie szybko sprawdzony i otrzymasz dokładny raport. Dokonujemy dokładnych przeglądów i robimy dużo zdjęć, aby kupujący mógł zobaczyć wady i rzeczywisty stan pojazdu. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, więc żadna wada nie umknie naszej uwadze.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Wszyscy możemy odnosić się do chęci podkreślenia klientowi najlepszych cech sprzedawanego samochodu. Jednak nierzadko zdarza się, że ludzie celowo ukrywają swoje wady. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić, że utkniesz w samochodzie, którego nie chcesz. Klienci nadal mogą chcieć kupić konkretny model, a nasze badania pomagają im wynegocjować niższą cenę nawet o tysiące złotych!.

Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

W niektórych przypadkach możemy przeprowadzić test lakieru za pomocą miernika i uchwycić wieleset zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce i zawieszenie. Komora silnika i wnętrze pojazdu zostaną dokładnie sprawdzone. Ponadto zbadana zostanie skuteczność urządzeń elektronicznych. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd do pracowni diagnostycznej, gdzie diagnostyka komputerowa posłuży do wykonania dokładnego przeglądu.

Sprawdzenie Przed Zakupem – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem. Dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

39 thoughts on “FIAT 126p "Maluch" – Kaszląca Duma Narodu

 1. Przydatne informacje:
  1. https://historiapojazdu.gov.pl – tu sprawdzisz historię pojazdu przed zakupem
  2. Aplikacja mObywatel (do ściągnięcia na Android i iOS) – w niej mPojazd, a już niedługo także Prawo Jazdy i licznik punktów karnych: https://www.gov.pl/web/mobywatel
  3. Pozostałe usługi na https://www.gov.pl

  ===
  Los chciał, abym się spotkał z Maluszkiem dwa razy.
  Zaczęło się od… lawety, a potem było tylko lepiej…

  Subskrybuj kanał Zachar OFF: http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

  Zobacz co testuję teraz:
  https://www.facebook.com/zacharoffpl
  https://instagram.com/zachar_off

 2. Nie ma źadnych problemów z doprowadzeniem takiego auta do stanu pełnej sprawności technicznej. To moźna zrobić. Zamiast modlić się źeby się nie zepsuł i dojechał. Tylko trzeba chcieć. I umieć. No ale tu jest Polska. Najważniejsze to się pomodlić. Moźe się kurwa uda.

 3. Ostatnio u Dużego w Maluchu był gość Andrzej Wrona siatkarz który jest wyższy od Zachara i on miał jeszcze luz na głową. Więc maluch wcale nie jest taki ciasny. Ja sam mając 195 cm byłem w szoku jak usiadłem przed kierownicą. Po prostu nie jest tak obudowany.

 4. Wspaniały odcinek. Podsumowując – trzymam kciuki zarówno za odbudowę Malucha, jak i za rozbudowę wszystkiego co związane z Izerą (pomysł przepiękny). 🙂

 5. Miano "kaszlaka" nadali temu auto nieudacznicy, którzy nie potrafili wyregulować silnika.
  Sprawny silnik malucha, jeszcze zmodyfikiwany miał piękny gang rasowego twina.

 6. 23:08 za tym może stać cokolwiek, ale to się NIE MA PRAWA udać – bo się za to wzięli socjaliści. A jeszcze nigdy nic w historii świata – za co zabrało się lewactwo – się nie udało.
  A przepraszam – jedna rzecz się zawsze udaje.
  Udaje się spie****ić.

 7. Zachar dobrze że ty chudy jesteś bo grubego trzeba by wycinać. Jeździłem to limuzyną kilka lat aż zrobiły się dziury w podłodze wielkości buta. Dłużej nie chciałem ryzykować własnego życia. Pamiętam moją pierwszą podróż życia prawie 700 km która trwała 18 godzin z odpoczynkami. Mając 190 centymetrów wzrostu dwa dni chodziłem przygarbiony zanim doszedłem do siebie. To był wyczyn niebywały.

 8. Wiecej filmow z tym Panem. Ciekawie przekazana prezentacja. Szkoda że wlaciciel nie posiada wladnego kanału. Na ten filmik trafilem po filmiku o Daewoo Nubira. Tu i tam łapka w górę i trzymam kciuki za więcej z udziałem tegk Pana. Pozdrawiam

 9. W modelu fl dodawalo się zestaw przekaźników ,bo wypalał sie włącznik pod kierownicą (pająk).Wersja el już miała przekaźniki fabryczne w zmienionej skrzynce z bespiecznikami.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!