Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Evergreen Lexus LS 400 Pertyn Ględzi

Evergreen Lexus LS 400 Pertyn GlędziWięcej zdjęć samochodu na www.neoklassik.com
i na mojej stronie: http://pertyn.com

Kontakt: zapytajpertyna@pertyn.com

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

49 thoughts on “Evergreen Lexus LS 400 Pertyn Ględzi

 1. Albowiem ten pojazd jest emanacją japońskiej kultury i filozofii. To kraj gdzie samurajski miecz Katana i jego głownia, składa się z 8 tys warstw kutej stali, a do "machania" nim samuraje uczyli się filozofii ZEN. Drewno do łuku Yumi, dla swego wnuka rzemiślnika, zaczyna sezonować już dziadek. Łucznictwo wyznaje podobną zasadę co samuraje czyli jedność moralno duchową. To dokladnie z japońskiego łucznictwa, koncern Mazdy, zaczerpnął inspirację w ideii " jedności jeźdźca i konia" Gdzie nie chodzi o samą jazdę ale o trafienie do celu z łuku podczas galopu. To kraj gdzie w trzypokoleniowym np.sklepie jubilerskim, klienta nabywającego produkt żegna z pokłonem u wyjścia, obsługa sklepu wraz z właścicielem prezesem seniorem. Przy takim podejściu do pracy i rzemiosła, cywilizacja zachodu, z całym mentalnym historyczno kulturowym bagażem, ma szans. Panie Macieju, nikt tak nie "ględzi" o motoryzacji jak Pan. Respect !

 2. Miałem Mercedesa i BMW zawsze kochałem mercedesy ale to nic w porównaniu do Lexusa, Lexus to szczyt techniki i prestiżu, obecnie niemieckie psują sie na potęgę nigdy więcej niemca w doma!

 3. O tak … Lexus wyprzedza o epoke. niemieckie zlomy . Kiedy owe zlomy staly w servisie , Lexus po prostu dziala .
  . Bezawaryjne auto .Lexus pokazal ze “ niemiecka jakosc to zart “
  Lexus to jakosc i luxus , Wspaniale auto !

 4. Znam auta z przebiegiem 800 000km bez remontu silnika ani skrzyni .. w usa otrzymał wszystkie możliwe maks noty ! Awarie na 100 000km to 0,2% bmw miało 7% merc 8% JAGUAR 15% SILNIKI zero drgań to fenomen ,sprawdzałem to). Jak ktoś kupuje go z przebiegiem 500 000km pada tekst….. dotarty.

 5. Półka jak Cadillac SLS 4,6 V8. Mam takiego z 1997 roku i widzę bardzo duże podobieństwo tych modeli (gabaryt, silnik, zawieszenie, wyposażenie, wyciszenie). Jedynie w Cadillacu jest napęd na przód.

 6. Wszyscy się bali hybryd. A teraz… Toyota i Lexus zero problemów i części tanie jak barszcz ( geniusz polega na tym, że części dedykowane do hybryd są niezniszczalne, a cała reszta eksploatacyjna dzieli bebechy z normalnymi autami). Dla fanów niemieckiej motoryzacji – F U C K you😎

 7. Użyję GRUBEGO SŁOWA – w BMW pasy bezpieczeństwa są połączone mechanicznie z fotelem za pomocą linki. Dzięki temu/przez to pasy samoregulują wysokość względem odsunięcia fotela,czyli teoretycznie najlepiej do wzrostu siedzących.

 8. Ten samochód jest dowodem na to, że już 30 lat temu dało się zrobić bezawaryjny samochód, a producenci
  nie są zainteresowani jakością tylko wysysaniem pieniędzy.

 9. mierzylem S550 i bylo 64 dB przy
  100 km. . Whoaaa , padaka totalna .
  Lexus w service ???? Lexus nie psuje sie tak jak niemieckie zlomy , schmelzedesy . W140 ? to totalna porazka , jakosc wykonania i trwalosc skandaliczna !! Lexus dal i wciaz daje pstryka w nos Niemiaszkom ! Juz nigdy sie nie podniesli z takiego upadku !

 10. czy jest jeszcze coś równie doskonałego jakościowo w dzisiejszych czasach? A co do obsługi w Lexusie-dwukrotnie byłem w salonie Lexusa na jazdach próbnych i moge powiedzieć/potwierdzić opinię ,że jest na poziomie.

 11. Ani to welurów na słupach nie ma … jak sie z tym spotykałem to sie zdziwiłem z czym to do ludzi .. a to obicie drzwi to wypisz wymaluj Camry z tego okresu …. i kapę to w Europie zliczyło … w USA znaczniej taniej to sprzedawali i tam to szło …. na Europę za bardzo cennikiem zbliżyli się do MB a wykonanie środka takie sobie.

 12. Witam. Piękny film, dodam tylko że posiadam VOLVO 960 2,9 L z 1991r które ma montowaną seryjnie JAPOŃSKĄ skrzynię automatyczną która była montowana również w LEXUSIE LS pięknie pracuje do dziś a moje auto na liczniku 641000 km 🙂

 13. Oj ludzie szanujcie te LS – y szczególnie te pierwszej generacji. Ja narazie marzę, ale kupie ten pojazd kiedyś. Chyba jedne z wytrzymalszych benzyn na świecie. Może się mylę i ktoś znajdzie lepszy przykład to proszę mnie oświecić.

 14. To że Lexus LS400 jest świetnym autem to mnie nawet nie dziwi, musiał taki być skoro Toyota chciała rywalizować z liderami aut luksusowych. Tyle że auta niemieckie w dalszym ciągu mają utartą pozycje w tym segmencie dlatego że mają bogatą historię w tworzeniu aut luksusowych. Dlatego Toyota musiała się mocno postarać…i dobrze im to wyszło nota bene

 15. Zastanawiam sie czy nie sprzedac mojej weekendowej zabawki, 2001 bmw 325xi, i kupic LS400 z lat 90tych. Kiedys mialem podobny, Infiniti Q45, ale LS 400 to krol.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!