Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Dywanik/mata bagażnika w samochodzie Chevrolet Captiva(Carpet / boot mat)

Dywanik/mata bagażnika w samochodzie Chevrolet Captiva(Carpet / boot mat)W tym filmie możemy zobaczyć jak wygląda dywanik/mata bagażnika w samochodzie Chevrolet Captiva. Mata jest bardzo praktyczna i już przeszła moje testy i została pozytywnie oceniona.
Dziękuję za obejrzenie filmu.
Zapraszam na stronę FB https://www.facebook.com/cichy.naprawy.5
Wykorzystano muzykę std. YouTube.
Jun In The Space Maze.

Importowane z Youtube Sprawdzamy auta przed zakupem dla każdego klienta w Warszawie iokolicach, nasza firma sprawdza Auta Hybrydowe, Elektryczne i Auta Diesel oraz LPG. Zamów sprawdzanie samochodu z naszą firmą w Warszawie. Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

2 thoughts on “Dywanik/mata bagażnika w samochodzie Chevrolet Captiva(Carpet / boot mat)

  1. Pierwsze co, to kupiłem podobną matę. Podobną bo moja nie jest z gumy tylko z jakiegoś innego tworzywa. Coś bliżej elastycznego plastiku. Z resztą nie istotne. Kilka tygodni później wylała się zawartość jednego ze słoików. Naprawdę warto mieć taką matę.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!