Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Coupe do 20 tys. złotych! | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

Coupe do 20 tys. złotych! | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TVPrzed Wami następny przegląd ogłoszeń OTOMOTO. Tym razem wybraliśmy pojazdy w budżecie do 20 000 złotych z nadwoziem coupe. Dlaczego te samochody wzbudzają takie zainteresowanie? Na co zwrócić uwagę przy zakupie tego rodzaju auta? Który model będzie najlepszy? Zapraszamy do oglądania. Tego nie można przegapić!

02:50 Hyundai Coupe
07:59 Volvo C70
13:56 Peugeot 407 Coupe
18:21 Renault Laguna
23:20 Subaru SVX

🚘 Znajdź Hyundai Coupe na OTOMOTO: https://bit.ly/184_otomoto_Hyundai_Coupe

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/184_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/184_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#coupe #przegladogloszen #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

46 thoughts on “Coupe do 20 tys. złotych! | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

  1. Witam .Mam jedną uwagę do prowadzącego nie każdy posiada dokumenty faktury dotyczące przeprowadzonych napraw. Niektórzy naprawiają samochody we własnym zakresie.

  2. 2.7 w Hyundaiu coupe jest bardzo fajne, może i ma niską moc maksymalną, ale ma fajny moment obrotowy od niskich obrotów, więc buja się naprawdę fajnie, przy okazji bardzo dobrze brzmi. I jeszcze jedno, do 20k można znaleźć polifta, który jest ładniejszy w środku, a na zewnątrz no to opinie są podzielone, mi się bardziej podoba polift

  3. Drogi Marcinie a może tak amerykańskie coupe i sportowe tak do 30-40tys ? Camaro z lat 90 , Pontiac Trans AM , Pontiac Fiero, oldsmobile Aurora, Lincoln Mark VII i wiele wiele innych?

  4. gdzie megane 3 coupe,Volkswagen Scirocco,Peugeot RCZ(przekroczony budżet)? to są auta które prawdopodobnie interesują Twoich widzów bo z całym szacunkiem kogo normalnego kto ma OGRANICZONY budżet do 20 tyś. interesuje do jazdy na co dzień bmw z 1979 roku?

  5. Super jestem za volvo ale najlepiej z manualem bo automaty słabe wszystko jedno z jaka benzyna, wszystkie to R5 i jadą. Ale Krokodyl, 407, czy Renault, a juz Subaru to petardy.

  6. Marcin szyba jest taka bo zakrzywiona nie miałaby się jak schować w poszycie drzwi a jak jest prosta to i w nadkole z tylu się chowa! 👍 A takie wygięcie szyby pewnie wpływało na widoczność która była super ważna a nie ograniczała sztywności nadwozia co było strasznie ważne przy takich osiągach na tamte czasy 👍👍👍

  7. Miałem Hultaja w wersji GK z 2.0 benzyna (143 KM) w lpidżi. Świetny samochód i totalnie bezawaryjny. Tani w użytkowaniu, bardzo przyjemny w prowadzeniu. Sporo miejsca z przodu, bagażnik też nawet spory. No oczywiście rdza już się zaczęła pojawiać tu i ówdzie 😀

  8. Hyundai Coupe to nie jest dobry samochód. Znajomy ma ten model i co chwilę jeździ do mechanika. To nie jest samochód tani w eksploatacji. Wiecznie coś mu dolega. Poza tym rdzewieje, w środku jest ciasny, ma słabe materiały we wnętrzu i ogólnie tandeta. Widać oszczędności na każdym kroku. Silnik nie jest mocny, emocje jak na grzybach. Samochód trzyma się drogi o wiele gorzej niż można przypuszczać. Cena z ogłoszenia też jest wzięta z kosmosu, bo w mojej okolicy takie modele chodzą po 6-10 tysięcy, 16tys to abstrakcja… Stare Hondy choćby Prelude dawały o wiele więcej radości i emocji jeśli mowa o podobnych coupe. Wykończenie wnętrza i materiały to zupełnie inna liga w porównaniu do Hyundaia.

  9. Nie wiem czy ogłoszeń nie było czy co ? Straszna ta lista jest . Gdzie są takie auta jak Celica, Eclipse, Prelude, TT, nie wpominajac o Mercedesach, Bmw czy nawet Oplach…. Chłopie do poprawki ta lista

  10. Marcin, weź no tam przekaz do developmentu, żeby zrobili coś z tymi, którzy zamiast VIN podają w ogłoszeniu jakiś syf, który ma udawać vin, a jest tylko po to, żeby gdy klikniesz „pokaz oferty z numerem vin” to się pokażą w wyszukiwaniu. Przeglądałem przed chwila Tiguany i chyba z 5% vinow wyglądało jak faktyczny vin. Reszta to były jakieś zera czy inne literki. Dla mnie to jest natychmiast informacja że koleś sprzedający chce coś ukryć. A ja bym chciał żeby ukryte zostały ogłoszenia w których sprzedający chce coś ukryć. Błagam!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!