Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Co robię z kasą, którą zaoszczędziłem na elektryku?

Co robię z kasą, którą zaoszczędziłem na elektryku?Wszystko o elektro-kosztach. O ile tańsza jest eksploatacja auta elektrycznego od użytkowania samochodu z napędem konwencjonalnym? Skąd się biorą te różnice? Ile realnie zyskuje kierowca elektryka dzięki przywilejom i ulgom? Czyli o pieniądzach bez ogródek!

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

4 thoughts on “Co robię z kasą, którą zaoszczędziłem na elektryku?

  1. Prosty rachunek, Niemcy, nie wiem jakie ceny w Polsce. Diesel 5 litrów x 1.50 Euro czyli 100 km kosztuje mnie 7.5 Euro. Jazda elektrykiem kosztuje mnie 20 kw x 0.48 centów czyli 9.6 Euro. Dotego dochodzi przerwa godzinna co jakieś 2.5 godziny, co też jest jakimś kosztem. Ostatnio pojechałem elektrykiem zamiast dieslem. Trasa 800 km, parę spotkań i takie tam. Normalnie dieslem wracałem o 18, a elektrykiem wróciłem o 22! A ty dalej będziesz bredził o przewagach. Sens elektryka to jazda w koło komina, ale pod żadnym pozorem nie pozbędę się diesla spod domu!

  2. Mieszkam w UK i bzdury pleciesz o tej fali zamówień na elektryki. Powiem Ci więcej Wielka Brytania zmieniła prawo energetyczne i od 01.05.2022 ładowarki domowe jak i firmowe będą wyłączane rano bodajże od 7:00 do 11:00 i po południu do 17:00 do 22:00 bo już infrastuktura nie wyrabia a ten kryzys to zwykła panika ludzi i zagrywka koncernu by podnieść nam ceny benzyny. Argumenty które podajesz i wyliczenia tez są wyssane z palca.

  3. Ale wydać musze 100 tysięcy więcej na elektryka. Wiec gdzie tu oszczędność. Ostatnio kupiłem elantre. 820 kilometrów 47 litrów benzyny. W 2 lata zrobiłem 70 tysięcy kilometrów. Auto nowe za 58 tysięcy. Klocków nie wymieniałem jeszcze Dieslem jest taniej niż elekrykem nawet 15 -20 zł . Elektryk zużywa między 18 -25 kw na 100 kilometrów cena prądu przy szybkim ładowaniu nawet 2.2 zł za 1 kw wiec gdzie tu opłacalność. Zejdzmy na ziemię i zatrówajmy życia ludziom gdzie są elektrownie które i tak ledwo dychają. Lepiej w elektryki inwestujemy w biogazownie technologia krajowa nikogo nie musimy dorabiać. A dofinansowanie na elektryki z naszych podatków nie trafi do Francuzów czy amerykanów. Bo polskich elektryków zachód nie pozwoli nam produkować.

  4. Fajnie fajnie
    Jak chce dostać nagrody za reklamy w grze to w reklamie wyskakuje twój film. Ile zapłaciłeś twórcom gier żeby reklamowali twój film w reklamach w grach?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!