Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Citroen C5 Aircross - test i recenzja - Jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]

Citroen C5 Aircross – test i recenzja – Jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]Citroen C5 Aircross w ogóle nie przypomina C5, bo nie jest sedanem, tylko crossoverem. A nie, przepraszam, SUVem klasy komfort – bo tak mówi o nim producent. Co to właściwie znaczy? Oto 8 rzeczy, które trzeba o nim wiedzieć!

Dobre ceny na francuskie modele znajdziesz tutaj:

http://bit.ly/32CSoJ9 C4 Cactus
http://bit.ly/2XSfU6o C3 Aircross
http://bit.ly/2LtG7Sh C3

(English subtitles available)

Co u mnie, czym dziś jeżdżę? Oglądaj Stories na https://www.instagram.com/amgidynska/

Inne wideo, które warto obejrzeć:

Prawidłowa pozycja za kieorwnicą: https://youtu.be/A26_tugAG0Q
DS7: https://youtu.be/zJVIze4Eblc
Hyundai Tucson: https://youtu.be/U4Jaz5kjy3M
Skoda Karoq: https://youtu.be/s-nULiztwpo
Mitsubishi Eclipse Cross: https://youtu.be/eeOt62hmTlU

#citroenc5aircross #jestpięknie #noniewiem

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

17 thoughts on “Citroen C5 Aircross – test i recenzja – Jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]

  1. Nawigacja wyświetla się wraz z komendami w zegarach przed kierowcą, wystarczyło pokręcić pokrętłem na kierownicy zmieniając konfigurację, by to widzom pokazać. Nie ma natomiast wyświetlacza przeziernego, head up display. Wyciszenie najlepiej sprawdzić na bezpłatnej jeździe próbnej. Zawieszenie jest niezwykle komfortowe i bezpieczne, proszę sobie obejrzeć test łosia https://youtu.be/rRh5BzzIuOQ i porównać np. z Porsche 911. Poza tym fajne uzupełnienie filmu Pana Marka 🙂

  2. Ostatnie zdanie z tym, że większość pójdzie za grzeczną Skodą jest bardzo trafione. Tak właśnie jest w Polsce – wciąż brakuje odwagi w sięganiu po nietuzinkowe projekty. Bardzo fajny był ten numer ze straszeniem Pana Marka – po prostu mistrzostwo świata 🙂 Pozdrawiam !

  3. Jestem wychowany na twierdzeniu że peugeot jest najlepszą francuską marką. Ale nie znam się i może faktycznie citroen to najlepsza marka. A może citroen pokonał peugeota i wskoczył na 1 miejsce francuskich marek.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!