Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Ceny na stacjach nieco w dół. Benzyna nawet poniżej 5 zł

Ceny na stacjach nieco w dół. Benzyna nawet poniżej 5 złCeny na stacjach nieco w dół. Benzyna nawet poniżej 5 zł:
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ceny-paliw-benzyna,144,0,2408848.html.

Dzięki za obejrzenie, zasubskrybuj więcej filmów:
https://www.youtube.com/channel/UCIlCffd1nindNY9R2WjBGCw?sub_confirmation=1
Ceny na stacjach paliw drugi tydzień z rzędu – choć nieznacznie – to spadały. Co więcej, zdaniem analityków, najbliższe dni powinny przynieść dalsze obniżki.  W ostatnim tygodniu w hurcie większych zmian nie było. Metr sześcienny 95-oktanowej benzyny kosztuje dzisiaj średnio 3996,60 zł, czyli jest o 3 złote droższy niż w ostatni piątek. Nieco mocniej w skali tygodnia – o 15,20 PLN – podrożał olej napędowy, który kosztuje aktualnie 4000,00 zł/metr sześcienny.  Zobacz także: PKP Cargo pojedzie na paliwo wodorowe. Jest list intencyjny z JSW  A w detalu? Według e-petrol benzyna bezołowiowa Pb95 potaniała o 2 grosze i kosztuje średnio w Polsce 5,09 zł/l. Jak podaje e-petrol, mocniej, bo o 4 grosze, spadła cena oleju napędowego. Litr diesla aktualnie kosztuje 5,03 PLN/l. Potaniał też autogaz, który po 3-groszowej obniżce kosztuje 2,12 zł/l.  Zobacz także: Benzyna dużo powyżej 6 złotych. Cena paliwa premium przyprawia o zawrót głowy  Podobne obserwacje ma BM Reflex. Według biura, średnie ceny w kraju spadały w mijającym tygodniu od 3 do 5 groszy na litrze. Po obniżkach ceny benzyny i oleju napędowego na stacjach wróciły do poziomu z połowy maja. W czterech województwach średni poziom cen diesla spadł w okolice 4,98 – 4,99 zł/l. Poziomy poniżej 5 zł/l notujemy na części stacji także dla benzyny bezołowiowej 95.  Zobacz także: Połączenie Lotosu i Orlenu uderzy w portfele kierowców? Ekspert wyjaśnia       Na potwierdzenie głębszych spadków cen na stacjach będziemy musieli poczekać do 22-23 czerwca i ogłoszenia decyzji o zmianie obowiązującego porozumienia ograniczającego, wydobycie ropy o 1,8 mln bbl. Od tego będzie zależał poziom cen ropy naftowej. Na razie ceny na rynku hurtowym, po ubiegłotygodniowym spadku, ze względu na osłabienie złotego pozostają stabilne. To z kolei – jak zaznacza BM Reflex – sprawia, że będzie coraz mniej miejsca na kolejne obniżki przy dystrybutorze.  Na skutki zbliżającego się spotkania OPEC, na którym ma zapaść decyzja w sprawie zwiększenia wydobycia ropy przez kartel i współpracujących z nim producentów, w tym Rosję, zwraca uwagę także e-petrol. „Jeśli cena surowca zacznie spadać, to jest duża szansa na to, że tankując na początku wakacji, będziemy płacić mniej niż 5 złotych za litr paliwa” – czytamy w komentarzu e-petrol. Zagrożeniem dla takiego optymistycznego scenariusza jest jednak według analityków osłabienie złotówki.  Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl Polub money.pl na Facebook: benzyna, olej napędowy, ceny paliw Paliwa
#Ceny, #stacjach, #nieco, #Benzyna, #nawet, #poniżej5
#cenypaliw, #benzyna, #olejnapędowy

Importowane z Youtube Sprawdzamy auta przed zakupem dla każdego klienta w Warszawie iokolicach, nasza firma sprawdza Auta Hybrydowe, Elektryczne i Auta Diesel oraz LPG. Zamów sprawdzanie samochodu z naszą firmą w Warszawie. Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!