Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Camper terenowy Azar 4 w testach Terenwizji

Camper terenowy Azar 4 w testach TerenwizjiCamper terenowy Azar 4 w testach Terenwizji
https://azar4.pl

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

29 thoughts on “Camper terenowy Azar 4 w testach Terenwizji

  1. Super . Zapatrzyłem się na was jak wół na malowane wrota.
    Jestescie farciarze robicie to co lubicie.
    Pozdrawiam gorąco z Irlandii. 👍👍👍👍🇵🇱🇮🇪

  2. Gdy narrator zaczął mówić o cenie pomyślałem sobie… kto zapłaci za takie gówno 30 tysięcy cebulionów a tu po chwili słyszę EURO… komuś tu się chyba zera pojebały. A tak po za tym wszystkim ten DŻORDŻ napierdala tym nowym Raptorem po bagnie przy otwartej szybie…chyba tylko ja zauważyłem błoto na skurzanej tapicerce.

  3. droga redakcjo propozycja nie do odparcia zróbcie z naszej niewiadówki czyli n126n wersje of f roand tam wystarczy jakiś resor w starszych większe koła i robi robotę przecież ta konstrukcja jest nie zniszczalna i nie za kosmiczne pieniądze

Dodaj komentarz

Zadzwoń!