Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
BOSE Sound System do Audi A3 8P Montaż kodowanie w RNS-E

BOSE Sound System do Audi A3 8P Montaż kodowanie w RNS-ERelacja z wymiany nagłośnienia na BOSE do A3 8P SPORTBACK z zamontowana jednostka Rnse. Kto obejrzał całość? 😀

Schemat podłączenia BOSE do A3 8P od 2003 do 2008.05:

https://drive.google.com/file/d/1BW0CdBs49VOlMe_sV4wEagCayRAcv2w8/view?usp=drivesdk

Schemat podłączenia BOSE do A3 8P od 2008.05…

https://drive.google.com/file/d/1BXFd6Ue6Y63yvQzsCY5FnnJyx2GBN66m/view?usp=drivesdk

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

15 thoughts on “BOSE Sound System do Audi A3 8P Montaż kodowanie w RNS-E

 1. Też dokładałem Bose do przedlifta 3D. Grało przepięknie. Najlepszy mod. Bez problemów się jednak nie obyło, z chińskim radiem na androidzie było słychać zakłócenia w głośnikach, w rytm kierunkowskazów, przy włączonych długich światłach ciągłe buczenie. Przy muzyce niesłyszalne ale wkurzające.

 2. Zakładałem też do siebie bose do audi a4 b6. Wiązki bose nie miałem.
  Wykorzystałem wiązkę z poprzedniego subwofera i brakujące przewody dosztukowałem, I połączone zostały z kostka bose 25 pin (brązowa).
  Grać gra tylko że gdy jest włączony zapłon lub silnik są zakłócenia słyszalne gdy muzyka gra cicho lub wcale nie gra.
  Co może być tego przyczyną?

 3. Polecam rurki termokurczliwe z klejem oraz parcianą izolacje wtedy wygląda wszystko jak fabryka. Szacun za chęci, bo roboty co nie miara. Dobrze wszystko objaśnione i schematy w opisie co nie jednemu pomoże 👍 Pozdro!

 4. Cześć, mnie również czeka montaż BOSE w moim A3 8P. Mam niekompletną wiązkę i zastanawiam, się, czy przednie głośniki (2+2+1 środek) można polutować do wiązki od BOSE wyciągając odpowiednie piny z radia i lutować właśnie do owej wiązki ze wzmacniacza? Czy lepiej jednak tak jak Ty, przed słupkami zrobić połączenie?

 5. Też montowałem u siebie tydzień temu.

  U mnie była tylko instalacja 4 głośnikowa (tylko przednie głośniki).

  Spinki do przymocowania wzmacniacza to N 904 759 03 pod śruby M5x12mm (w sumie dowolność wyboru, ale podaję numer jakby ktoś chciał wg oryginału – N 104 592 01). Trzydrzwiowe modele mają specjalną ramkę pod wzmacniacz.

  Ja osobiście pod przednie głośniki wiązkę pociągnąłem aż pod radio. Wypiąłem konektory z wtyczki ISO i zakułem nową wtyczką, więc nie musiałem grzebać przy wtyczkach T20 od przejść drzwiowych. Plus wpięcie też do tej wtyczki od razu środkowy głośnik. W tylnych drzwiach oczywiście już musiałem zakłuć od męskiej strony wtyczki konektorami 000979134E a po żeńskiej stronie 000979133E.

  Bezpiecznik 30A do wzmacniacza dałem pod oczkowe zakończenie przewodu w przedostatnie miejsce gwintowych połączeń. Jest to połączenie wykorzystywane w specjalnych pojazdach np. instalacja pod pojazdy uprzywilejowane. https://i.imgur.com/OwZEBZ9.jpg

  Co do dezaktywacji AudioPilota we wzmacniaczu. Trzeba zmostkować pin 24 z pinem, który daję pozytywny potencjał zasilania np. wzbudnie załączania wzmacniacza w tym przypadku pin nr 6 (we wzmacniaczu).

  Wtyczka do wzmacniacza gdyby ktoś zakupił bez niej ma numer 4E0 971 636.

  W innych radiach kodowanie BOSE o którym mówisz jest na pozycji 5 w zestawie z nawigacją ma jak mówisz pin 7. Ci co mają niefabryczne radio mogą pominąć tę informację.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!