Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
BMW X5 2019 - test i recenzja - Jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]

BMW X5 2019 – test i recenzja – Jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]Moje buty The North Face tutaj: http://tidd.ly/e6b335c0 (z kodem AYPOLSKA 15% taniej!)

Kiedy podjechałam BMW X5 po moją mamę i wyjaśniłam, co to za samochód, mama tylko westchnęła: „och, jaka szkoda, że nie widzi mnie żadna z moich koleżanek”. Nowe X5 robi wrażenie nawet na osobach pozornie niezainteresowanych motoryzacją.

Co u mnie, czym dziś jeżdżę? Oglądaj Stories na https://www.instagram.com/amgidynska/
Mój profil blogowy na FB: https://www.facebook.com/jestpiekniepl/
i mój profil prywatny: https://www.facebook.com/anna.gidynska

Inne testy, które warto obejrzeć:
Hyundai Santa Fe: https://youtu.be/rnTIpgGEego
DS7: https://youtu.be/zJVIze4Eblc
Dacia Duster: https://youtu.be/gTpZYLJ36HE
Honda CR-V: https://youtu.be/NA37ysULUbo
Fotele ze sterowaniem elektrycznym: https://youtu.be/btvGbhE-1uc

#bmwx5 #jestpięknie #noniewiem

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

26 thoughts on “BMW X5 2019 – test i recenzja – Jest Pięknie za kierownicą [ENG SUBS]

 1. Co to za pomysł żeby dolna część bagażnika otwierała się na zewnątrz? Mam długie ręce ale tu wymiękam i nie jestem w stanie sięgnąć do końca bagażnika.

 2. Ej no film super jak zawsze tylko niech ktoś mi wytłumaczy czm w 9 min filmie pierwsze 1.5 min to przebitki (całkiem ładne zresztą) bez gadania nie rozumiem tego… 😂😂
  Ps.
  Na serio przedstawianie guziczkiem fotelu to jest udręka no wiem wygodniej jest mieć do tego przycisk ale odrazu udręka?!

 3. ogladam ogladam i mysle sobie kim jest Pani prowadzaca ?? i jak Marek pozwala na taka kopie swojego kanału … pozniej sie dowiedziałem kim jest Pani … dla mnie to słabe ze Pani robi tak identyczny kanał , nie rozumiem po co to jest robione – pewnie jestem za glupi zeby to zrozumiec 🙂

 4. Co do uchwytu na kubki – jest regulowany zależnie od wielkości kubka butelki. Ale co do braków – brak uchwytu na okulary słoneczne, kamera cofania zabrudza się podczas jazdy w deszczu. Skoda ma spryskiwacz a vw chowaną kamerę. I to nie są marki premium.

 5. Jeden z Twoich lepszych video👌
  Samochód, no cóż BMW za 530tys. Co tu gadać, moje mieszkanie i samochód które w tym roku kupiłem, razem wzięte są mniej warte😂😂😂
  Fajnie pomarzyć .
  Pozdrawiam 👋

 6. Sa dostepne profile, w ktorych sztywnosc zawieszenia jest znacznie wieksza. Odnosnie Tuareqa to ktos niestety upadl na glowe ustalajac cene. Drozszy od BMW X5 i nowego GLE w tych samych opcjach?! X5 prowadzi sie jak auto znacznie mniejsze (super!) i ma przyjemny bezposredni uklad kierowniczy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!