Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
BMW 330d GT 3.0 258 KM, 2018 - test AutoCentrum.pl #385

BMW 330d GT 3.0 258 KM, 2018 – test AutoCentrum.pl #385Jak jeździ najbardziej praktyczna odmiana „trójki”? I czy BMW 330d GT zda test Dwumetrowca?

Spis treści:
1:01 – nadwozie
2:44 – test Dwumetrowca (tylna kanapa)
7:20 – bagażnik
8:52 – test Dwumetrowca (fotel kierowcy)
10:42 – wnętrze
12:00 – silnik
13:04 – wrażenia z jazdy
19:11 – podsumowanie

Zobacz także:

– Pomiar zużycia paliwa: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-spalania/bmw-330d-gt-3-0-258-km-at-pomiar-zuzycia-paliwa/

– Pomiar przyspieszenia: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-przyspieszenia/bmw-330d-gt-3-0-258-km-at-przyspieszenie-0-100-km-h/

– Wszystko o BMW Seria 3: https://www.autocentrum.pl/bmw/seria-3/

Chcesz wiedzieć więcej?
– Nasz kanał (subskrypcja): http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1
– Nasza strona: http://www.autocentrum.pl/
– Facebook: http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
– Instagram: http://www.instagram.com/zachar_off

Przydatne linki:
https://www.AutoCentrum.pl/filmy/
https://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/
https://www.autocentrum.pl/auta/
https://www.autocentrum.pl/dziennik-kosztow/
https://www.autocentrum.pl/oceny/
https://www.autocentrum.pl/autorentgen/
https://www.autocentrum.pl/spalanie/
https://www.autocentrum.pl/vin/

Serdeczne podziękowania dla Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie za udostępnienie Parku Miejskiego do nagrań.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

32 thoughts on “BMW 330d GT 3.0 258 KM, 2018 – test AutoCentrum.pl #385

 1. Ogólnie bardzo cenię Pańskie testy ale z tym BMW F34 całkowicie się nie zgadzam. Sam mam takie auto w wersji 320d i jestem nim zachwycony. Miałem wiele aut różnych marek i tak jak w tym BMW działa zawieszenie, skrzynia biegów i ogólna przyjemność z jazdy to w innych autach nigdy tego nie spotkałem. Jest rewelacja.
  Rozumiem, że jest Pan wysoki i pozycja nie była idealna ale dlaczego ani słowem nie wspomniał Pan o świetnym zawieszeniu, wyciszeniu, skrzyni biegów itp…?
  Mało obiektywne 😪
  W tej sytuacji mocno zastanawiam się nad wiarygodnością Pana innych testów. Szkoda.

 2. Mam 3 gt 330d xdrive z 2015 r listopad – jest to auto w M pakiecie i kolorze również Mki niebieskim , koła 19 . Jest to auto bardzo praktyczne jak i bardzo ekonomiczne . Super na autostrady i dalekie wycieczki . Spalanie miasto autostrada 6,5- 7,5 . Jest nas troje A miejsca spokojnie z bagażami na 4 . Owszem ten tył nie jest za piękny ale Kurde naprawdę pakowny . Może gdyby prowadzący test wsiadł w gt z pełnym pakietem m zmienił by zdanie co do pozycji za kierownicą itp .Pozdrawiam wszystkich serdecznie .ps mam przejechanie 180tys i jedyna usterka do tej pory to mechanizm tylnej klapy .👍

 3. Obecnie modele z placu (wiadomo że nie ma już produkcji) można wyrwać z dużym rabatem ale czy warto? Praktyczność i jakość jazdy , wykończenie – w porównaniu do a4 allroad z 2018r? Niestety krótkie jazdy testowe to zbyt mało aby ocenić. Ktoś miał możliwość jazdy dłużej oboma modelami?

 4. Auto które ma dużo poniżej 6s do setki wedlug ciebie slabo sie zbiera…. NO TO KTO TU KURWA KLAMIE???????? MYSLE ze gdyby BMW klamalo to juz bysmy o tym wiedzieli a konkurencja by ich zajebala… TY… MOZE ZAMIAST PROWADZIC TEN CHUJOWY KANAL TO MOZE POSTARAJ SIE O PRACE W TVpis…

 5. Masz słaby gust najwyraźniej skoro tak komentujesz jego wygląd , ten samochód jest piękny . Kształt tego samochodu jest cudowny zwłaszcza z tyłu. 3 GT w M pakiecie , białym koloże powala nie jeden model BMW taki jak serrie 4 .

 6. Męczy mnie porównywanie non stop wszystkiego pod wzrost *2*metrowca… Ile jest takich osób.. Potencjalnych użytkowników.. Non stop pod jedno… Jakby co 2 osoba miała powyżej 190 cm… Trudno by ktoś czuł się tak samo w GT jak w Volvo….. No sorry.. Zalane porównanie.

 7. Bardzo mnie ciekawi dlaczego Khamidow nie zrobił testu trzeszczenia elementów tapicerki, który tak chętnie robi w innych autach…? Ja znam odpowiedz ale może inni też chcą wiedzieć…? OK to mówię: bo trzeszczy jak cholera… W tym przypadku i kilku innych Khamidow jest bardzo wybiórczy…

 8. Kolejne sprostowanie. Carplay jest tylko trzeba aktywować. Co do jazdy to jak można oczekiwać sportowego charakteru po dizlu w pakiecie luxury.Trza było testować 340i w adaptacyjnym zawieszeniu m. Tak samo można dorzucić powiększone hamulce m. To auto w tej konfiguracji ma być wygodne a nie zadziorne. Zupełnie chybiona recenzja. Od jakiegoś czasu recenzje na tym kanale są przeciętnej jakości.

 9. 3.0 diesel 258km, 5,4 do setki z 8zf nie jedzie i 100-150km w innym aucie zrobi lepsze wrażenie? Jak lubię Twoje testy tak ten to słaby jest. Jeździłem f10 z tym silnikiem i skrzynia i naprawdę ładnie szła, nawet jak jest tu gorzy rozstaw mas czy współczynnik oporu powietrza czy jeszcze jakaś inna rzecz to nie sądzę żeby było aż tak słabo jak opisujesz. W serii 3 czy 4 z 2l benzyna wielki zachwyt a tu 3l diesel i żadnej radości, a ten silnik akurat jest godny pochwały i to też jeśli chodzi osiagi i odczucia z jazdy.

 10. 3 GT to auto stworzone dla klienta który nie chce SUVa lub Kombi czy to tak trudno zrozumieć ?? Dzięki dłuższemu rozstawowi osi jest o wiele bardziej komfortowe i przestronne niż zwykła trójka ( nawet w kombi )a przy tym zachowuje super właściwości jezdne z czego zresztą BMW jest znane. Zanim zacznie się jechać na coś czego się nie rozumie to polecam się doinformować bo ten model nie bazuje na płycie 5-tki tylko jest wydłużona konstrukcja 3ki… co zresztą sugeruje oznaczenie modelu F34 !!! Inną jeszcze kwestią jest podanie przez was ceny… auto można kupić od 160 tyś zł… a tą wersję w waszym teście za 350k to konfigurował jakiś ułom bo wygląda jak wysrana jagoda… gdzie te felgi i połączenie kolorystyczne lakieru i wnętrza…. wystarczy nawet bazowy kolor biały, beżowe skóry i 19" alusy… nawet w m-pakecie takie auto idzie skonfigurować za jakieś 220k i wygląda zajebiście…

 11. Nie prawdą jest, że 3 gt ma coś wspólnego z serią 5 odnośnie płyty podłogowej. Seria 3 gt jest zbudowana na płycie serii 3 w wersji long, przygotowanej na rynek Japoński. Prowadzący takiej podstawowej wiedzy nie posiada.

 12. Po "ch" test 2metrowca? Jesteś niewymiarowy człowieku. Może tak jeszcze test 200 kilogramowca? PS. Jechałem tym autem w wersji za 200 tys. Elementy plastikowe, a szczególnie te imitujące stop aluminium bardzo złej jakości jak na premium

 13. Mam Gt3 Mpakiet wersja Exclusive wersja diesel 2.0 140 kw x drive. Wcześniej jeździłem e61, Mercedesem Ml 3.0, a ostatnio Gle o mocy chyba 260 km? Wersja amg. Mojego auta nie zamieniłbym na nic innego, wygodne, fajnie brzmi, wyglada super, trochę mało pojemne ale to nie kombi. Mam 1,74m wzrostu, porównywanie małej limuzyny do suva tylko dlatego ze się ma 2 metry wzrostu to chyba jakaś parodia, każdy diesel ma turbobdziure wiec czemu się czepiać? Wcześniejsze obiektywne recenzje aut jak Mazda Cx 5 czy jak to się nazywa, albo Szkody Kodiaq to farsa, wykończenie auta, komfort jazdy, to jak każdy patrzy na Ciebie na ulicy 😅, jest nieporównywalnie inne. Polecam Bmw f34 a jak ktoś lubi Szkodę to niech do Bmw nie podchodzi.

 14. Dziwi mnie ze narzekasz na reakcje na gaz w trybie komfortowym. Mam F31 z tym samym silnikiem i moim zdaniem taki "problem" nie istnieje. W trybie sport auto ma tak szybka i ostra reakcje na gaz, ze mimo zaciecia sportowego nie lubie z niego korzystac. Byc moze wynika to z innego oprogramowania skrzyni biegow, moje auto to 2013r. Dodatkowo w pelni odczuwam "radosc z jazdy" czego Ci brakowalo w tej F34 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!