Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Błędne wskazania poziomu paliwa BMW E90 i E60

Błędne wskazania poziomu paliwa BMW E90 i E60



Witam. Opisuje częstą usterke układu paliwowego BMW E90

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

21 thoughts on “Błędne wskazania poziomu paliwa BMW E90 i E60

  1. Mam trochę inny problem w swoim f25 benzyna. Nie mogę zatankować do pełna. Pistolet odbija I paliwo się ulewa jakby był zatankowany pod korek. Tak jest też na innych stacjach. Okazuje się, że jest 3/4 zbiornika i poziom w obu komorach bardzo od siebie odbiega. Potwierdza to ista +. Wygląda że paliwo nie przepływa z komory do komory. Co może być przyczyną. Zatkane odpowietrzenie?

  2. Ja w e46 mam problem, że wskazówka cały czas leży na zero, dopiero po odłączeniu i ponownym podłączeniu aku pokazuje poprawny poziom, ale po przejechaniu kilku km znowu leży na zero a jest rzeczywiście pół baku paliwa… Wymieniłem całą pompę po prawej stronie i nie pomogło, pływak po lewej stronie sprawdzałem omomierzem i wskazania zmieniają się prawidłowo. Może ma ktoś pomysł? m52tub25

  3. Witam serdecznie mam BMW E60 3.0 u mnie jest taki problem wskaźnik na wyświetlaczu dobrze pokazuje ale wyświetlacz komputerowe źle przelicza paliwo czy mógłby być problem Pozdrawiam

  4. Witam. Czy w moim przypadku jest ta sama przypadłość co u pana na filmie, czyli, po zalaniu 0,5 baku i przejechaniu 150km ledwo co wskazówka spada .czyli? Więcej spaliłem paliwa niż pokazuje wskaźnik. Proszę o rade. Dzieki.

  5. Ktoś poinstruuje laika jak właśnie "nie zalać" sobie samochodu? Rozumiem że trzeba uważac na cisnienie w układzie paliwowym, gdzieś widziałem ze ktos po odpieciu wtyczki od pompy w baku odpalił auto zeby paliwo "zeszło" dalej ale nwm czy to nie jest niebezpieczne dla układu CR? (2.0d M47), czy wystarczy po prostu delikatnie się obejść z przewodem paliwowym? I druga sprawa, czy usterkę związaną z tymi pływakami da się jakoś zdiagnozować kompem czy trzeba wyjąc oba? Czy taki test, w którym wyjmuje się pływaki, rusza nimi dadzą jakiś odczyt na desce co mogłoby świadczyć o usterce?

  6. To teraz można by to czarne ustrojstwo rozebrać i obadać co tam jest nie tak. Może ścieżki się powycierały. A u kuzynki jest w E60 diesel podobnie ze wskazaniem paliwa, także dzięki za naprowadzenie na problem. W sumie w E38 benzyna, wskazania mam podobne do opisu twojego, rano mniej paliwa, po jeździe więcej, ale tam tego ustrojstwa nie ma. Dzięki

Dodaj komentarz

Zadzwoń!