Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Autokosmetyki K2 - K2 EXTERIO - Podstawowy zestaw do pielęgnacji auta z zewnątrz

Autokosmetyki K2 – K2 EXTERIO – Podstawowy zestaw do pielęgnacji auta z zewnątrz*** Skopiuj i wklej nazwę zestawu „K2 EXTERIO” do wyszukiwarki Google i znajdź w 3 sekundy sklep, który posiada go w swojej ofercie. ***

Więcej o zestawie
https://k2.com.pl/produkty/k2-exterio?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
*********************
Więcej zestawów autokosmetyków od K2
https://k2.com.pl/produkty/zestawy?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
*********************
Znajdź sklep z produktami wchodzącymi w skład zestawu w swojej okolicy
https://k2.com.pl/koszyk/ypfub8yc?utm_source=b2c&utm_campaign=yt

Zestaw produktów K2 EXTERIO to starannie dobrany pakiet autokosmetyków do przywrócenia i utrzymania atrakcyjnego wyglądu auta.

Dzięki zastosowaniu kilku łatwych w użyciu produktów Twój samochód będzie wolniej tracił na wartości i dłużej cieszył oko.

Dokładne umycie felg przy pomocy spektakularnego i skutecznego płynu K2 Roton to idealny wstęp do mycia całego nadwozia.

Wydajny szampon K2 Express skutecznie zmyje z niego codzienny brud, a w połączeniu z płynem do usuwania resztek owadów, przygotuje lakier do zabezpieczenia woskiem.

Starannie umytą powłokę lakierniczą odświeżysz i nabłyszczysz woskiem z zawartością naturalnej Carnauby – K2 Ultra Wax.

Jego główna zaleta to łatwość użycia i wysoki połysk. Zadanie ułatwi Ci stworzona z myślą o polerowaniu lakieru, cięta laserowo mikrofibra K2 Bona.

Finalny efekt lśniącego auta dopełni użycie czernidła do opon i plastików zewnętrznych. Dzięki niemu szare i wypłowiałe listwy nie popsują odświeżonego wyglądu nadwozia.

Pianką K2 Bold odświeżysz wygląd opon. Odzyskają naturalny czarny kolor, a efekt „mokrej opony” przyciągnie zazdrosne spojrzenia innych kierowców.

Wraz z zestawem produktów, które odmienią oblicze Twojego samochodu, otrzymujesz wsparcie w postaci ponad 100 filmów poradnikowych w serwisie YouTube. Doświadczona i chętna do pomocy ekipa K2 czeka również na Twoje pytania. Chętnie pomożemy.

Zestaw zawiera:
1. K2 Roton 700 ml – w spektakularny sposób usuwa wszelkie uporczywe zabrudzenia, w tym osad z klocków hamulcowych i zabrudzenia drogowe, czego efektem jest zabarwienie naniesionego płynu na czerwono (krwawienie).

2. K2 Gąbka dwustronna – Wyjątkowo chłonna dwustronna gąbka do mycia ręcznego. Strona szara jest miękka i służy do ogólnego mycia karoserii. Strona biała ma mocniejszą strukturę, dzięki czemu doskonale usuwa uporczywe zabrudzenia takie jak smoła czy owady.

3 K2 Express 500 ml – super skoncentrowany szampon do mycia samochodów. Bardzo wydajny! Jedno opakowanie wystarcza na umycie ponad 50 aut osobowych.

4. K2 Nuta Anti-Insect 770 ml – dzięki wyjątkowo silnej recepturze skutecznie i bezpiecznie usuwa nawet najcięższe zabrudzenia drogowe, pozostałości po owadach oraz soki drzew z powierzchni szyb, reflektorów i lusterek

5. K2 Bona – to idealna mikrofibra do usuwania resztek materiałów polerskich oraz docierania resztek wosku z lakieru samochodowego.

6. K2 Ultra Wax 250 g – to wysokiej jakości pasta woskowa do nabłyszczania i konserwacji wszystkich typów lakierów, także metalizowanych.

7. K2 Bono Black 200 ml – konserwuje i nabłyszcza opony, uszczelki gumowe i elementy z tworzyw sztucznych. Przywraca czyszczonym powierzchniom naturalny czarny kolor i spowalnia proces starzenia.

8. K2 Bold 600 ml – Rewelacyjny preparat do nabłyszczania opon. Dzięki zawartości specjalnych polimerów silikonowych nadaje niezwykle głęboki i lustrzany połysk.

Skopiuj i wklej nazwę zestawu „K2 EXTERIO” do wyszukiwarki Google i znajdź w 3 sekundy sklep, który posiada go w swojej ofercie.

*********************

Muzyka: Mantis/ Quincas Moreira
Muzyka pochodzi z Biblioteki audio w YouTube

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

4 thoughts on “Autokosmetyki K2 – K2 EXTERIO – Podstawowy zestaw do pielęgnacji auta z zewnątrz

  1. Roton jest OK, podobnie jak Bold – opony wyglądają bardzo fajnie, a pomimo krótkiej trwałości jest na tyle tani że można stosować po każdym myciu (chociaż moim zdaniem praktyczniejsza jest wersja z atomizerem nakładana z aplikatora, nawet zwykłą gąbką kuchenną). Natomiast mycie auta gąbką to… mocno średni pomysł. O wiele mniejsze ryzyko porysowania lakieru resztkami brudu będzie miała najtańsza nawet rękawica z "frędzlami" z mikrofibry.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!