Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Audi S8, czyli mogę mu polerować maskę (TEST PL 4K) | CaroSeria

Audi S8, czyli mogę mu polerować maskę (TEST PL 4K) | CaroSeriaSą auta, które są znane całym pokoleniom fanów motoryzacji i kina. Wymienię kilka: Volvo P1800S „Świętego”, Aston Martin DB5 agenta 007, Polonez porucznika Borewicza, Porsche 911 964 Turbo z filmu Bad Boys, a do tego grona na pewno zalicza się Audi S8 z filmu Ronin – jedyny chyba model Audi, który komuś się kojarzy z kinematografią. Cichy zabójca. Limuzyna, która nigdy nie robiła piorunującego wrażenia wyglądem, ale jedna przejażdżka nią zmieniała nasze wyobrażenie o tym, jak powinna jeździć limuzyna tego segmentu.

S8 to 4.0 TFSI o mocy 570 KM i 800 Nm. 3.8 sekundy do setki. Pomimo potężnej masy 2300 kg producent zapewnia, że najnowsza generacja S8 prowadzi się lekko i sportowo tak, jak wszystkie dotychczasowe. Ceny startują od 600 tysięcy złotych, ale mogą dojść do 1,1 miliona złotych, jak zaszalejecie z opcjami w konfiguratorze. Czyli zbliżyć się do ceny prezentowanego u nas Bentleya Flying Spur (https://youtu.be/HxxvkmZ63Io).

Ale tak naprawdę Audi S8 jest zupełnie inne. Pod względem rozmiarów jest konkurencją dla Mercedesa Klasy S (https://youtu.be/n940XJhWTT0), komfortu dla Lexusa LS (https://youtu.be/wB7lIHbukuk), a osiągów do Porsche Panamera (https://youtu.be/DFN24wOFanI). No cóż, na CaroSerii brakuje już chyba tylko testu BMW serii 7, który mamy nadzieję, że pokażemy wam już wkrótce. A na razie zapraszamy na test Audi S8, tylko dajcie mi chwilę, bo muszę dokończyć polerkę.

@CaroSeria #audis8 #testaudi

🔥🔥🔥
Subskrybuj mój kanał jednym kliknięciem 👇✌
https://www.youtube.com/caroseria/?sub_confirmation=1

Info o nowym teście zawsze tutaj: https://www.instagram.com/lukaszbak_caroseria

CaroSeria: Klepiemy o samochodach. Ale tylko o takich, które budzą w nas jakieś emocje. Albo przynajmniej są kontrowersyjne. Nieoczywiste. Rzadkie. Jakieś. Czasami na wesoło, innym razem poważniej, ale zawsze szczerze i uczciwie. Nowe auto wjeżdża na kanał w każdy piątek. Raczej później, niż wcześniej.

„Powered by VREDESTEIN”
Program zawiera lokowanie produktu.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

28 thoughts on “Audi S8, czyli mogę mu polerować maskę (TEST PL 4K) | CaroSeria

 1. To S w nazwie nie robi z nieho sportowego auta prze Pana wiec nie rozumiem czemu Pan tego oczekiwal. To S w nazwie usportawia te wielka limuzyne i jak widac dobrze to robi

 2. Nie jestem fanem Audi ale przyznaję z punktu widzenia technologii jest moc. Co mnie od samego początku uderzyło to że auto jest strasznie ufajdane i nie chodzi mi o czystość bo jest bardzo czyste chodzi mi o te wszech obecne wypalcowane elementy. Bardzo to nie estetycznie wygląda

 3. Kolejne PlayStation na kołach 😭
  Do tego z morzem paskudnego błyszczącego jak psu jajca na wiosnę plastiku 😭
  Kurczę a może producenci aut powinni teraz upychać na desce co najmniej siedem tabletów bo te trzy to już nudą zalatują !
  Kiedyś sportowe limuzyny były obiektem mego porządania ale te obecne wywołują u mnie niesmak.
  Niby różni producenci niby auta różne a tak naprawdę wszystkie co do jednego prawie identyczne a co najgorsze bezpłciowe.
  A będzie raczej tylko coraz gorzej.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!