Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Audi Q5 40 TDI quattro S Line w cenie Skody - test i jazda próbna

Audi Q5 40 TDI quattro S Line w cenie Skody – test i jazda próbnaAudi Q5 drugiej generacji wprowadzono na rynek w 2017 roku. Druga generacja Q5 generacja jest od pierwszej minimalnie większa, ale też minimalnie lżejsza. Samochód nadal waży około 1800 kilogramów, ale pod maską tego Audi Q5 pracuje mocny diesel, więc jest odpowiednio szybko, a przy tym oszczędnie. Jeśli masz przyczepę czy lub łódź, ta wersja może holować do 2400 kilogramów.

Audi Q5 do testów udostępnił salon Volkswagen Financial Services. W Warszawie przy ulicy Łopuszańskiej 36 możesz obejrzeć, przetestować i kupić używane samochody przede wszystkim marek należących do grupy Volkswagena, ale nie tylko.

🏁🚗 Zapoznaj się z ofertą Volkswagen Financial Services STORE na stronie https://store.vwfs.pl 🏁🚗

↔ Audi Q5 wymiary:
✔ długość: 4682 mm
✔ szerokość: 1893 mm
✔ wysokość: 1662 mm
✔ rozstaw osi: 2819 mm
✔ bagażnik: 510 L

💲 Audi Q5 cena wersji testowej: https://store.vwfs.pl/oferty?amountType=installment&offerKind=individual&makes=AUDI&sort=0&page=1&resultsPerPage=20&airbag=0&models=Q5

🎯 Podoba się? Zasubskrybuj tutaj: https://bit.ly/SubMarekDrives

💥 Możesz mnie śledzić na:
https://www.wieruszewski.com
https://facebook.com/marekdrives
https://twitter.com/mwieruszewski
https://instagram.com/marek_drives

📢 📢 Razem z Anią mamy drugi kanał – https://bit.ly/AniaiMarekJada. Opowiadamy tam na luzie o naszej pracy, odpowiadamy na bardziej złożone i powtarzające się pytania, publikujemy pierwsze wrażenia o nowych samochodach, zanim nagramy test. Zajrzyj i jeśli Ci się spodoba, zostaw suba: http://bit.ly/DajNamSuba

🚙 Obejrzyj też:
Audi A3 https://youtu.be/ug6Q_DCQow0
Audi A4 https://youtu.be/WPnVyRyieYI
Audi A5 https://youtu.be/VU9m1ewzmk0
Audi A6 https://youtu.be/cTu2aH1Omx0
Audi A7 https://youtu.be/hkbopPTO5Pc
Audi e-tron https://youtu.be/TshBrbVEZkQ
Audi RS 5 https://youtu.be/5zgzIgx5sJE
Audi TT https://youtu.be/zBOUWUan2-A
Audi Q7 https://youtu.be/MwDJqTawfC0

#MarekDrives #Audi #AudiQ5

📌 Dzięki za oglądanie testów na kanale Marek Drives. Jeśli Ci się podobało, być może zainteresują Cię AutoCentrum, Caroseria, Easy Rollin’, Moto doradca, Pertyn Ględzi, Saturday Car Fever, Zachar OFF i Złomnik.

Spis treści:
0:00 wprowadzenie
0:27 skąd Audi do testów?
0:43 auto z salonu lub z internetu
1:50 dane techniczne
2:53 wyposażenie
3:10 raport Dekra
3:30 bagażnik
4:35 kanapa
6:35 kokpit
9:15 wrażenia z jazdy
11:25 gwarancja i finansowanie
11:48 wady Q5
12:15 podsumowanie

Importowane z Youtube Sprawdzanie samochodów przed zakupem warszawa. Warszawskie przeglądy samochodowe przed zakupem
Samochody należą do najbardziej skomplikowanych maszyn na świecie. Chociaż możliwy jest zakup pojazdu, który wymaga rozległych napraw, które przewyższają wartość pojazdu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, często tak się dzieje. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić pojazd przed jego zakupem. Szczególną ostrożność należy zachować w stolicy, gdzie istnieje duży rynek samochodów używanych.

Nawet na początkowym etapie sprawdzania reklamy w Internecie można znaleźć wiele niespójności. Rzadko zdarza się, aby właściciel samochodu wymieniał stare opony na nowe, ponieważ przydadzą się one w jego nowym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny znajdować się oznaczenia, które można porównać z instrukcją obsługi samochodu, dostępną online.

Zakup quada używanego, zakup samochodu używanego porady, Na co zwrócić uwagę kupując używany samochód?, Na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu używanego?,, Kupno używanego samochodu – kompletny przewodnik to wszystko w naszej firmie.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem

Elementy zewnętrzne, podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika należy sprawdzić wzrokowo podczas oględzin. Jazda próbna jest szczególnie ważna, ponieważ nie może ujawnić problemów z układem hamulcowym, takich jak zdolność samochodu do poślizgu w lewo lub w prawo. Dobrym pomysłem jest też wyłączanie radia podczas jazdy, gdyż może to zamaskować ewentualne problemy z silnikiem.

Gdzie mogę uzyskać przegląd samochodu przed zakupem? Miasto Warszawa i okolice

Autorefleksja może nie być mądrym wykorzystaniem czasu. Z reguły osoba kierująca tymi pojazdami nie jest ani mechanikiem, ani osobą, która ma o nich wiedzę. Z tego powodu warto skorzystać z usług autocheckingu w Warszawie. W związku z tym zapraszamy do współpracy z sprawdzone-auto.pl!

Sprawdzenie Przed Zakupem – Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Nie powinieneś oczekiwać od nas niczego mniej, ponieważ tak długo działamy w branży. Wszędzie w całym kraju jesteśmy po to, aby Ci służyć. Zatrudniamy 250 fachowców, dzięki czemu masz pewność, że pojazd zostanie szybko sprawdzony i otrzymasz dokładny raport. Dokonujemy dokładnych przeglądów i robimy dużo zdjęć, aby kupujący mógł zobaczyć wady i rzeczywisty stan pojazdu. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, więc żadna wada nie umknie naszej uwadze.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Wszyscy możemy odnosić się do chęci podkreślenia klientowi najlepszych cech sprzedawanego samochodu. Jednak nierzadko zdarza się, że ludzie celowo ukrywają swoje wady. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić, że utkniesz w samochodzie, którego nie chcesz. Klienci nadal mogą chcieć kupić konkretny model, a nasze badania pomagają im wynegocjować niższą cenę nawet o tysiące złotych!.

Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

W niektórych przypadkach możemy przeprowadzić test lakieru za pomocą miernika i uchwycić wieleset zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce i zawieszenie. Komora silnika i wnętrze pojazdu zostaną dokładnie sprawdzone. Ponadto zbadana zostanie skuteczność urządzeń elektronicznych. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd do pracowni diagnostycznej, gdzie diagnostyka komputerowa posłuży do wykonania dokładnego przeglądu.

Sprawdzenie Przed Zakupem – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem. Dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

35 thoughts on “Audi Q5 40 TDI quattro S Line w cenie Skody – test i jazda próbna

 1. Audi Q5 to bardzo udany model i funkcjonalny, co potwierdza wiele innych testów, miałem wcześniejszy model z motorem 2.0 tdi oraz 3.0 tdi i zdecydowanie większa jednostka bardziej pasuje to tego modelu, w nowszym wydaniu 2.0tdi 190km zaskakująco przyjemnie się odpycha i całkiem przyzwoite ma spalanie

 2. Naprawdę sądzicie, że są ludzie, którzy jak codziennie rano wsiadają do samochodu to miętoszą deskę rozdzielczą, po czym mruczą do siebie z zadowoleniem "Mmmm, mięciusie"?

 3. Bardzo mi się podoba takie Audi panie Marku. Boje się tylko, że sąsiedzi i ludzie w pracy uważaliby mnie za snoba mając taką elegancką gablotę fest. Pewnie miło jest wejść do takiego auta w zimę i szybko nagrzać wnętrze 😊 nie mieć rano zaparowanych szyb wewnątrz i poczuć trochę luksusu alcantary i skóry w wysokiej jakości. A taki wyświetlacz na zegarach…. Fiu, fiu … Jak w myśliwcu.

 4. Nie problem kupić a utrzymać 😉 Wielu z nas stać na v12 v8 czy v6, na autostradzie z reguły stoją audice a skody zapierdzielają do przodu ole im się wleje bez problemu 😀

 5. Nie widzę nic złego w takiej formie. Tutaj bardziej chodzi o zaprezentowanie danego egzemplarza niż test modelu. Jeśli komuś ten egzemplarz się spodoba to zawsze może zobaczyć test modelu (a takich pewnie pełno). Mi taka forma prezentacji się podoba.

 6. Mhm fajne autko ale oglądałem ostatnio Audi A6 w Kombi w bogatszej opcji też wirtualne zegary itp. Ale na uważam że wykonanie tandetne. Wszędzie ku mojemu zaskoczeniu był twardy plastik… odrazu podziękowałem i wyszedłem. Ciekawe czy te Q5 wykonane jest o wiele lepiej wg filmu.

  Pozdrawiam

 7. Szanowny Panie Marku, rozumiem że w pierwszym rzędzie reklamujemy punkt sprzedaży samochodów, no więc przydałyby się podstawowe informacje o obowiązujących zasadach działania gwarancji. Bo taka gwarancja raczej nie jest za darmo, a z porównania do nowej Skody można odnieść wrażenie że gwarancja działa jak w nowym samochodzie. Jak za 1000km przytnie się EGR czy padnie DSG, to naprawa w ramach gwarancji? Jaki jest limit przebiegu? I drugie pytanie, co opisuje raport rzeczoznawcy w przypadku powypadkowej historii pojazdu?

 8. Mamy Q5 z 2019 roku i w wersji 163 KM. Wszystko co było powiedziane na temat tego auta to prawda. Jest mega wygodne, dobrze się nim jeździ, świetnie wyciszone i jak na jego gabaryty dosc ekonomiczne. Z mężem mamy dość ciężkie nogi a spalanie nie przekracza nam 7,5l/100 km w cyklu mieszanym 😀

 9. Gdybyś na początku nie wspomniał o tym ,że to Audi jest używane – nawet bym nie zauważył. Wygląda jak nowe.
  Świetny test i super alternatywa, gdy szukasz używanego, ale z pewnego źródła auto. W dobie aut, które całe w mule jadą na lawetach, to bardzo ważne.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!