Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Audi A8 50 TDI 3.0 286 KM, 2017 - test AutoCentrum.pl #369

Audi A8 50 TDI 3.0 286 KM, 2017 – test AutoCentrum.pl #369Audi A8 ma moc obliczeniową porównywalną do myśliwca F-16 Falcon, ale czy możemy ją w pełni wykorzystać? Jak działa komunikacja głosowa? I do czego przydaje się napięcie elektryczne 48 V? TEST: Audi A8 50 TDI 3.0 286 KM, 2017.

Spis treści:
1:39 – nadwozie
3:12 – wnętrze
7:44 – silnik
9:50 – reflektory
10:16 – tylna oś, zawieszenie
11:17 – klamki
13:16 – przycisk start/stop
14:53 – materiały wykończeniowe
17:36 – ekrany
18:18 – komunikacja głosowa
22:46 – autonomiczna jazda poziom 3
26:09 – kamera 3D
27:43 – test Dwumetrowca
36:34 – bagażnik
38:13 – wrażenia z jazdy i porównanie do konkurencji

Zobacz także:

– TEST Audi A8 część techniczna: https://www.autocentrum.pl/filmy/wideotesty/audi-a8-50-tdi-3.0-286-km-2017-techniczna-czesc-testu/4947/

– Pomiar przyspieszenia: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-przyspieszenia/audi-a8-50-tdi-3.0-286-km-at-przyspieszenie-0-100-kmh/4943/

– Pomiar zużycia paliwa: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-spalania/audi-a8-50-tdi-3.0-286-km-at-pomiar-zuzycia-paliwa/4945/

– Czy Niemcy poszli o krok za daleko z przyciskiem świateł awaryjnych? https://www.autocentrum.pl/filmy/ciekawostki/audi-a8-czy-niemcy-poszli-o-krok-za-daleko-dotykowe-swiatla-awaryjne/4938/

– Wszystko o Audi A8: https://www.autocentrum.pl/audi/a8/

Chcesz wiedzieć więcej?
– Nasz kanał (subskrypcja): http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1
– Nasza strona: http://www.autocentrum.pl/
– Facebook: http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
– Instagram: http://www.instagram.com/zachar_off

Przydatne linki:
https://www.AutoCentrum.pl/filmy/
https://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/
https://www.autocentrum.pl/auta/
https://www.autocentrum.pl/dziennik-kosztow/
https://www.autocentrum.pl/oceny/
https://www.autocentrum.pl/autorentgen/
https://www.autocentrum.pl/spalanie/
https://www.autocentrum.pl/vin/

Serdeczne podziękowania dla Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie za udostępnienie Parku Miejskiego do nagrań.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

38 thoughts on “Audi A8 50 TDI 3.0 286 KM, 2017 – test AutoCentrum.pl #369

 1. Zachar, po trzech latach ludzie dalej z zainteresowaniem oglądają Twoje filmy.
  Mam poprzedni model, odpowiada mi jego proste czytelne menu, korzystam z użytecznych funkcji – podgrzewanie, wentylowanie, domykanie, masaże, itd… ale zupełnie stabletowany A8 z wysuwanymi nawiewami, to według mnie przegięcie, niestety, nie dla mnie.

 2. Główna wada w stosunku do poprzedniej wersji to ograniczenie prędkości w trybie LIFT do 35km/h.
  Jadąc po kiepskiej, polnej drodze (np. na wakacjach), trzeba cały czas uważać, bo auto potrafi się samo obniżyć….
  A ponowne podniesienie to kolejne klikanie po ekranie dotykowym w dwóch różnych miejscach…
  Wcześniej można było jechać do 70km/h…

 3. Ja zwróciłem uwagę na 2 rzeczy podczas jazdy: przy panelu klimatyzacji przyciski wibrują ale oddaja pyknięcie na palec, jakby miały sprężynkę, 2 rzecz polerowany plastik na schowkiem pasażera odbija wszystko, szczególnie drzewa nad drogą. Head up rewelacyjny jakby prędkość była wyświetlana na krawędzi maski 😊

 4. masakra,jak te nawiewy napryklad po o to komu potrzebne ale glupota te nowe samochody to tragedia a ten egzeplarz jet taki brzydki ze szkoda gadac za pare lat 10 lat bedzie to wygladac strasznie wczesniejszy egzeplasz byl zajebisty jak a6 c7 np

 5. ja już przestaje oglądać Zachara bo kazdy odcinek taki sam łacznie z tym kręceniem fajerą i praktycznie zerowa wiedza o danym modelu i niebede namawiał do oglądania konkurencji ale tam ide.Pozdrawiam

 6. Ostatnio byłem w salonie audi te nowe w srodku nie podobają mi się kompletnie nie wspomnę o ilości miejsca w środku audi A6 to już w środku stare a 4 wszystko na gorsze w motoryzacji…..

 7. A czy jak samochod bedzie mial tak ogromna ilosc opcji ze bedzie tez kopal w jaja to tez bedziesz uzywal. Moim zdaniem to za duzo opcji powoduje ze sie ich nie uzywa i placi sie tylko za to ze sa no i jak wiem to aktualizacja (bo bardzo szybko sie to zmienia)aplikacji w samoochodach jest nimozliwa.

 8. Schowek gdzie miejsca na kubki z napojami sa razem z gniazdem zasilania to nie jest dobry pomysl bo np.kawa moze sie wylac(z wielu powodow) na to gniazdo i nawet jesli nie zrobi zwarcia to oczyszczenie moze byc klopotliwe.

 9. Powiem wam tak,ostatnio obyłem w autoryzowanym serwisie ze swoją a6 c5 2.4 v6……co później się okazało u innego mechanika na wsi,nie potrafili zdiagnozować uszkodzonej odmy (nie szczelna) To ku…ła co będzie z takim samochodem,tego czegoś,nikt nie będzie w stanie naprawić,a jeśli już,to kwoty będą oderwane od rzeczywistości….

 10. A tak w ogóle,w tym samochodzie kierowca ma coś do powiedzenia? Ty chłopie nie sprzedawaj Seka,bo za parę lat to będzie jedyny normalny samochód dla ludzi na ulicach……Kierunek w jakim dąży motoryzacja jest katastrofą…..Za dużo tego,szczerze mówiąc,nie sądzicie?

 11. a jak mam auto z automatyczna skrzynią biegów czy mogę podczas
  jazdy po autostradzie sobie konia walić i czy nie dostanę za to mandatu,
  pytam bo wiem że rozmawianie przez telefon komórkowy podczas jazdy jest
  karane

 12. a jak mam auto z automatyczna skrzynią biegów czy mogę podczas
  jazdy po autostradzie sobie konia walić i czy nie dostanę za to mandatu,
  pytam bo wiem że rozmawianie przez telefon komórkowy podczas jazdy jest
  karane

 13. a jak mam auto z automatyczna skrzynią biegów czy mogę podczas
  jazdy po autostradzie sobie konia walić i czy nie dostanę za to mandatu,
  pytam bo wiem że rozmawianie przez telefon komórkowy podczas jazdy jest
  karane

 14. a jak mam auto z automatyczna skrzynią biegów czy mogę podczas
  jazdy po autostradzie sobie konia walić i czy nie dostanę za to mandatu,
  pytam bo wiem że rozmawianie przez telefon komórkowy podczas jazdy jest
  karane

 15. Dobrze, że mnie nie stać bo musiał bym mieć fakultet z operowania ściereczką przy takim palcującym się ekranie… Zachar raczej myje rączki, narobił śladów po całym panelu 🙂
  Jednak wolę stare rozwiązania jak w mojej "vołdze"

Dodaj komentarz

Zadzwoń!