Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Audi A6 C6 3.0tdi Allroad Czy warto kupić auto z uszkodzonym silnikiem?

Audi A6 C6 3.0tdi Allroad Czy warto kupić auto z uszkodzonym silnikiem?W tym odcinku odpowiem na pytanie czy warto kupić auto z uszkodzonym silnikiem, i z jaką pracą się to wiąże. Zapraszam!

Do nagrywania używam GoPro 9, audio jest bardzo słabej jakości za co przepraszam, ostrość też pozostawia wiele do życzenia. Muszę nauczyć się używać tej kamery lub po prostu jest to bardzo słabej jakości produkt:)

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

26 thoughts on “Audi A6 C6 3.0tdi Allroad Czy warto kupić auto z uszkodzonym silnikiem?

  1. Powiedz mi czy wlew oleju ma 2 oringi ? Tzn jeden jest na rurce wlewu a drugi oring wchodzi do glowicy ??? Dopierdala mi dym z wlewu oleju a oring tylko jest na samej szyjce od rurki, a w instrukcji widze ze jest jeszcze PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCy 057133287B. … sa 2 oringi we wlewie ????

  2. Tylko takie kupuje 😂 a że są to zawsze wynalazki o których mechanicy słyszec nie chcą a części w Polsce dostępne tak jak do ruskiego luaza to zazwyczaj auta kupuje a 10%ceny rynkowej po tym jak rok przestało na olx. Jest tylko jedna zasadniczazasada. Silnik ma być na miejscu nie rozebrany co niestety w większości się nie sprawdza ogłoszeń. Jak nie chcą remontować to po cholere rozbiera a ludzie te silniki? Nie wiem….

Dodaj komentarz

Zadzwoń!