Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem WarszawaJakie zmiany zaszły w Audi A6? Czy każdemu przypadną do gustu? I jak odróżnić A6 Avant od innych modeli niemieckiego producenta? Zapraszamy na film.

Spis treści:
1:13 – nadwozie
3:30 – bagażnik
4:29 – wnętrze
12:32 – technologie
15:28 – test Dwumetrowca
19:19 – wrażenia z jazdy
26:25 – silnik
28:39 – ceny

Zobacz także:

– TEST, część techniczna: https://www.autocentrum.pl/filmy/wideotesty/audi-a6-avant-3-0-v6-286-km-2018-techniczna-czesc-testu/

– Pomiar zużycia paliwa: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-spalania/audi-a6-avant-3-0-v6-286-km-at-pomiar-zuzycia-paliwa/

– Pomiar przyspieszenia: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-przyspieszenia/audi-a6-avant-3-0-v6-286-km-at-przyspieszenie-0-100-km-h/

– Wszystko o modelu Audi A6 Avant: https://www.autocentrum.pl/audi/a6/c8/avant/silnik-diesla-50-tdi-286km-od-2018/

Chcesz wiedzieć więcej?
– Nasz kanał (subskrypcja): http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1
– Nasza strona: http://www.autocentrum.pl/
– Facebook: http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
– Instagram: https://www.instagram.com/autocentrum.pl/

Przydatne linki:
https://www.AutoCentrum.pl/filmy/
https://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/
https://www.autocentrum.pl/auta/
https://www.autocentrum.pl/dziennik-kosztow/
https://www.autocentrum.pl/oceny/
https://www.autocentrum.pl/usterki/
https://www.autocentrum.pl/spalanie/
https://www.autocentrum.pl/vin/

Serdeczne podziękowania dla Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie za udostępnienie Parku Miejskiego do nagrań.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

AutoCentrum.pl

30 thoughts on “Audi A6 Avant 50 TDI 286 KM, 2018 – test AutoCentrum.pl #404

 1. Kierowcy audi sa specyficzni hehe

 2. Nie ma co, Audi robi najładniejsze kombi

 3. strasznie mi się nie podoba ta biała nić na czarnej skórze.

 4. Ey was macht mein Auto in Polen?

 5. Kurde ciezko sie połapać w tych nowych oznaczeniach. No powiem szczerze że poprzednia wersja srodek miała lepszy tylko ten ekran wysuwany w starej wersji powinien mieć cienkie ramki bo troszke nędznie to wyglądało z takimi ramkami. Jakos te akrany do mnie nie przemawiają s nowym modelu juz widze jak to wszystko jest upackane. No moze ładnie wygląda ske nie praktyczne

 6. Wnętrze…tragiczne…nudne i depresyjne. To jest odgrzany kotlet a nie nowy model. C8 może buty czyścić C7 po lifcie…jak można się fascynować tabletami? Mogli zostawić fizyczny panel z klimatyzacji.

 7. Czyli audi idzie swoim torem. C5 dobrze zrobione, eleganckie, c6 kiepskie, brzydkie wewnątrz. C7 eleganckie, bardzo dobrze zrobione, c8 znowu słabe

 8. 3:14 krzywe spasowanie chromu drzwi

 9. Wnętrze jest tragiczne, ale za to stylistyka zewnętrzna bardzo mi się podoba

 10. napisy EN to super pomysł

 11. Kokpit podobny głównie ułożenie do peugeota 308 t9

 12. Dzień dobry, jestem Pana stałym widzem. Dziękuje za informacje o motoryzacji, samochodach oraz sposób w jaki Pan o wszystkim tym opowiada.
  Mam pytanie w temacie. Zastanawiam się nad zmianą samochodu. Interesuje mnie BMW 5 lub Audi A6. Diesle 190-200KM. Który Pan by polecił?

 13. Cebulski jakie to piękne nazwisko

 14. Ładne ma lampy 😃😃😃😃

 15. Ma ładne lampy 😃😃😃😃

 16. Ufff… Nie tylko mi się nie podoba. C7 bije ten model na głowę 😉

 17. Pisanie rozprawek na temat ekranów w nowych samochodach i porównań do starych przycisków lub designu z duszą to trochę tak jakby położyć koło siebie Nokie 6310i razem z Samsungiem S10 plus i zastanawiać się co jest lepsze. Moment przejściowy łatwy nie będzie.

 18. MAM TAKIE AUDI A6 C8. MOJE AUDI TO AUDI A6 C8 3.0 V6 TFSI MOC TO 245KM JAK BĘDĘ CHCIAŁ SPRZEDAĆ TO CENA BĘDZIE GDZIEŚ OKOŁO 400TYS ZŁ LUB BĘDĘ CHCIAŁ SPRZEDAĆ ZA 319.000TYS ZŁ.

 19. na kanale, na ktorym wykonuja test losia dla wielu sachomodow dosc dobrze wypadlo a6.

  https://www.youtube.com/watch?v=KqGJLJATUzA

  a tutaj test a6 c7 – wydaje sie jakby wypadl gorzej niz c8

  https://www.youtube.com/watch?v=ANVGf-XUEGk&t=32s

 20. Nową wersje zrobili wolniejszą od starszego modelu no coraz ciekawiej ta motoryzacja idzie do przodu. Za 10lat pewnie motory w RS6 czy M5 będą miały V6 i R6 a z ekologią sam wiesz, że to dużo nie ma wspólnego bo producent testy spalania nie wiem robi sobie pod dachem na rolkach bez oporów powietrza i wychopdzi im 4L przy 50km/h a potem wsiadasz do jednego czy drugiego i jest 8-11L a te atrapy wydechu w aucie za 500tys + masakra wiejski tuning taki moim zdaniem to jest haha 😀 ale mniejsza z tym wszyscy producenci ustawili sie na zarabianie nie na klienta bo chodź by nawet ci się guzik zepsuje to dostaniesz w aso za 100pln a tu caly wyswietlacz za kilkanascie tysiecy zl szok 🙂 tak samo i te silniki pralki w grupie VW nastawione na 150tys km i do wywalenia 🙂 jeszcze nasze dzieci będą płakały za dźwiękiem V8 czy R6 będą jeździć tymi swoimi 1.6 i 1.0 🙂 Zachar świetne testy robisz przy okazji Ci powiem ja oglądam zawsze wszystkie części twoje pozdrawiam 🙂

 21. C8 w końcu jest większe starszej c5 pod względem miejsca na nogi tylnej kanapie dla osób o wzroście 180 cm + w c7 i c6 jest trudniej o tyle miejsca pomimo tego że c7 jest szersze na na tylnej kanapie

 22. Mam C7 w allroadzie z 2017r. i nigdy bym się nie zamienił na to coś. I choć zewnątrz jeszcze ujdzie to wewnątrz istna katastrofa!
  NOWE AUDI C8 STRACIŁO CHARAKTER

 23. Czyli rozumiem, że to auto jest 2 razy droższe od Passata, a wykonanie jest dokładnie takie samo.

 24. Brzydkie to auto tak samo wygląda jak te z 2008 a w środku może być ale za bardzo kosmiczne

 25. Dla mnie ten test jest bardziej wiarygodny, niż Twoje szarpanie kierownicy.https://www.youtube.com/watch?v=FfL41H3Mdbs

 26. bez sensu takie auta. Ile to traci rocznie na wartosci?? malo kto z nas zarabia w rok tyle co to traci co roku 🙂 🙂 Ja mam rovera 600 sdi za 400 euro i to jest auto…………………………. a najsmieszniejsze sa auta z lat mniej wiecej 2002-2008 i jakos tak… Radia firmowe nei do wyjecia, usb nie ma… za to zmieniarka na 15 plyt cd… ehhh .moze na vinyle i beda sciemniac ,ze to glamour 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lg
Call Now ButtonZadzwoń!