Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
AUDI A6 3.0 V6 TDI QUATTRO - wyjątkowy pod każdym względem

AUDI A6 3.0 V6 TDI QUATTRO – wyjątkowy pod każdym względemBardzo zadbane, nietuzinkowe, wyjątkowo elegancja wersja… długo by pisać o jego wyposażeniu, dlatego zapraszam na http://foto-factory.pl/cars/audi_a6_quattro_idealne/

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

31 thoughts on “AUDI A6 3.0 V6 TDI QUATTRO – wyjątkowy pod każdym względem

  1. Pamiętam jak miałem 18 lat i to auto pojawiało się na Polskim rynku, kosztowało krocie, o ile dobrze pamiętam to na full opcji około 250-300 tys. zł. Na dzień dzisiejszy 10 letni zadbany egzemplarz można nabyć w cenie od 30 do 50 tys. zł co pokazuje że coroczny spadek wartości takiego auta to mniej więcej 10% ceny nowego egzemplarza 🙂 Auto cudowne i polecam wszystkim! Pozdrawiam 🙂

  2. co daje telefon widziany w 4min filmiku? Mam od niedawna podobną a6 i ma identyczny postument na tel, którego to nie było niestety w zestawie. Jest w nim też miejsce na kartę sim, dlatego rodzi się pytanie, czy ta słuchawka jest niezbędna do obsluzenia funkcji telefonu? Po włączeniu funkcji tel na MMI wyskakuje tylko ze telefon jest nie zainstalowany. To znaczy, że brakuje jakiś sterowników? A gdybym miał tą słuchawkę to jak wyglądałaby rozmowa przez nią w aucie? Musiałbym ją trzymać przy uchu? Czy może w aucie są jakieś mikrofony do tego? Dzięki za i odp.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!