Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
AUDI A4 B6 jest FAJNE! | Recenzja

AUDI A4 B6 jest FAJNE! | RecenzjaHONDA CIVIC 6: https://youtu.be/Kx7iDjg2-rs

Osobiście nie przepadam za marką Audi, ale nawet ona potrafi mnie czasami zaskoczyć! W dzisiejszym filmie prezentuję Wam i objaśniam, dlaczego Audi A4 B6 jest spoko!

Poprawki:
– 2.4 w quattro nie było!
– 1.8T najmocniejszy ma 190 koni i jest to BEX!
– 4.2 V8 w S4 ma fazy rozrządu
– Multitronic tylko z napędem na przednią ośkę
– Wysokie osoby mogą mieć problem z ilością miejsca
– Tiptronic ma 6 biegów, nie 5
+ 1.8T 170KM na USA!

FB: https://www.facebook.com/Victorial

Materiały użyte w filmie:
https://youtu.be/nlRxaH8FyX8
https://youtu.be/fFlEVLNfC-o
https://youtu.be/mX6hKRu29zc
https://youtu.be/tA4nZ8WL_X0
https://youtu.be/pTLEeOIcChI
https://youtu.be/aL8DQxcJY94
https://youtu.be/nZ8DJa4Oc8w
https://youtu.be/Pha4C-USJyY
https://youtu.be/hke9ql3xQ_Y
https://youtu.be/o3m5wOMTEek
https://youtu.be/9Xfol0gQguQ

Muzyka:
ANTXRES
https://soundcloud.com/wdhv8oahw6wt
WAR
https://soundcloud.com/wdhv8oahw6wt/war
#audi #a4 #s4

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

31 thoughts on “AUDI A4 B6 jest FAJNE! | Recenzja

 1. Dla ścisłości, Passat jak i superb mają zupełnie inną budowę, mają silniki poprzeczne, a nie wzdłużne, wersje w napędzie na 4 koła mają napęd dołączany oparty na haldexie, a nie jak w audi stały napęd na torsenie. Bardzo różnią się w środku głównie ilością miejsca i jakością wykonania. Silniki 1.6 są za słabe do tej budy, palą dużo męcząc się z masą samochodu. Silniki 1.8T do okolic 250-260km są dość tanie do zrobienia, powyżej już zaczynają się schody bo trzeba już spoko wsadzić hajsu by krzesać z tego moc. Skrzynie Multitronic wychodziły tylko i wyłącznie w opcji FWD. Silnik 3.0 ma dość istotne bolączki i wcale nie jest jakiś super szybki. 4.2 miało zmienne fazy. Wersja RS4 nie powstała ponieważ w tamtych latach Audi robiło wymiennie modele RS raz w A4 raz w A6 i w tych latach wychodziło RS6 więc nie zrobiono RS4. Później dopiero zrobili tak jak jest teraz czyli w każdym modelu praktycznie jest wersja RS. Do tego na filmach pokazywane są mocno zmodyfikowane audiczki gdzie ani z zewnątrz ani wewnątrz tak nigdy seryjnie nie wyglądały. Więc nie ma co tego nawet porównywać. 😉
  Pozdro

 2. Coś się czepił tego Passata B5… Audi, to Audi. Środek ma ze znacznie lepszych materiałów, to po pierwsze. Po drugie, gdyby Audi, Skoda i Vw to było to samo, to każdy wolałby zapłacić mniej i kupić Skode, bo teoretycznie to się niczym nie różni. W praktyce Audi jest po prostu trwalsze.Nawet zestawiając dwa jednakowe silniki Audi 1.8T i Passata 1.8T, b6 ma lepsze przyśpieszenie. Inne mapy, lepsza aerodynamika itp. Po trzecie, cenowo też jest różnica, za b6 w dobrym stanie można kupić dwa Passaty B5 Fl. Jedyna wspólna rzecz to niektóre rozwiązania techniczne, np zawieszenie wielowahaczowe. Po czwarte B6 ma lepsze zabezpieczenie antykorozyjne, tak więc niuanse przemawiają za Audi. Wiem co pisze bo miałem wspomniane w materiale auta. Taka moja opinia. Ale ogólnie, co człowiek, to podejście. Pozdro.

 3. Akurat wolnossące 2.0 jest beznadziejne, dużo pali i żłopie olej, ale za to nie jedzie.
  W 3.0 blok sobie lubi pęknąć, do tego jest wrażliwy na naszych super mechaników.
  Osobiście posiadam a4b6 1.9 TDI AVF po chipie z całą historią, z całego serca mogę polecić ten samochód jeżeli nie kupujesz go od Sebixa co zamontował tam jakieś 19" na naciągniętej oponie i męczył to zawieszenie na swoich powiatowych drogach, a do tego sam wcześniej to auto nabył od handlarza.
  Fajne odświeżenie koncepcji starego dobrego Kickstera, ale rób proszę dokładniejszy research jak już opowiadasz o tych motorach 🙂

 4. Recenzja xD siedziałeś w tym aucie? Jeździłeś? I sporo pomyłek w informacjach o aucie. Np 1.8 t najmocniejsze to 190 KM oznaczenie BEX. Passat i superb mają sporo więcej miejsca i są dłuższe od a4.

 5. Po " nie jest jakimś wybitnie ładnym samochodem" przestałem słuchać. Rozumiem, że preferujesz BMW, mi daleko do tych śmiesznych wojenek między tymi markami, ale ciężko będzie komukolwiek wskazać auto, które tak wolno się zestarzało z wyglądu jak Audi A4B6.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!