Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Android Auto - jak zainstalować i czy warto? [Jest Pięknie za kierownicą]

Android Auto – jak zainstalować i czy warto? [Jest Pięknie za kierownicą]Od dawna powtarzam, że najlepsza nawigacja to ta w telefonie, czyli Google Maps. W mojej Mazdzie nie ma wbudowanej nawigacji, więc jeśli jadę dokądś, to telefon służy mi do tego celu. Ale jest coś lepszego niż tylko telefon z Google Maps i wskazówkami z głośnika. To Android Auto. Co to jest, jak je zainstalować i jak używać?

Android Auto w dobreprogramy.pl: http://bit.ly/AndroidAutoJP

Moja Xperia 1: http://bit.ly/33H1jK5

#androidauto #jestpięknie #noniewiem

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

35 thoughts on “Android Auto – jak zainstalować i czy warto? [Jest Pięknie za kierownicą]

 1. Informacje o mapach są przekazywane między firmami i mapy google nie są najbardziej precyzyjny nie da się tak powiedzieć, raz mapy tomtom są bardziej precyzyjne a raz mapy google, najpierw polecam się do edukowac

 2. Fajnie pani mowi
  Prosze mi podpowiedziec czy majac multiplayer 9981 w aucie z gps oczywiscie moge wgrac android auto bez wczesniejszego wgrywania na telefon

 3. Konkretny film, brawo! Ale jest coś jeszcze lepszego niż Android Auto. Wciąż uważam, że najlepiej jak Google Maps, Spotify, Yanosik i inne po prostu są w stacji multimedialnej. Zamiast bawić się w podłączanie każdorazowe z telefonu i czy to zadziała z naszą wersją infotainmentu prawidłowo, czy na OEM ekranie dotykowym lub nie wygląda i działa to dobrze, czy wymaga kablowania czy nie, nie wszystkie apki działają z Android Auto – najlepiej mieć dobry ekran dotykowy z otwartym Androidem na pokładzie. Nie muszę też chyba przekonywać, że w korku na autostradzie kino samochodowe z YouTube czy Netflix też jest fantastyczną opcją. Na dzień dzisiejszy moim ideałem pozostają tu więc… chińskie stacje dedykowane w miejsce OEM stacji. Teleportuje to samochód w inną epokę. One dzisiaj już nie tylko lepiej działają, ale lepiej wyglądają i lepiej brzmią niż niemal cokolwiek, co oferują producenci aut. We wszystkich naszych trzech samochodach OEM infotainmenty wylądowały w kubłach, a "chińskie androidy" sprawdzają się naprawdę dobrze. Owszem, nie są idealne, zdarzają się czasem glitche ale… nie mniej niż w seryjnych urządzeniach. Mam takową nawigację nawet w nowym Jaguarze. Tak, zamiast wyrzucić pieniądze na niby lepszy, a tak naprawdę równie ograniczony w działaniu sprzęt w salonie, taniej i o niebo kokretniej wyszło mi z założenia wymienić co fabryka dała na pokładzie. Niestety, dzisiaj chyba tylko Tesla oferuje "normalnie" działające popularne aplikacje, a reszta systemów infotainmentu mam wrażenie rabuje klientów szczególnie nowych aut na ogromne sumy, a funkcjonalność tych OEM stacji za grube tysiące z marną nawigacją i słabym audio i ekranami często z poprzedniej epoki jest wręcz smutna. Czekam z niecierpliwością, kiedy to się zmieni, bo chętnie zapłaciłbym w salonie za system z otwartym sklepem Google czy iStore zamiast takich "kombinacji", tyle, że nikt nie daje takiej opcji.

 4. Szanowna Pani obieram w poniedzialek z salonu Toyotę Yaris Hybrydę chcialem wiedzieć czy będę zadowolony Android auto. Dziękuję pięknie za odpowiedź, proszę ode mnie przyjąć wirtualne róże 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹,Pozdrawiam serdecznie 😀

 5. Android Auto jest zdecydowanie lepszy od tego gównianego Apple CarPlay, używałem obu w kilku modelach (taka charakterystyka pracy) i Android jest wręcz doskonały w porównaniu z ACP. Świetny film 🙂

 6. Teraz na Android 10 aplikacja jest preinstalowana automatycznie, również w Polsce. Także jak macie najnowszego Androida już nic nie musicie niczego instalować.

 7. Witam, bardzo ciekawe propozycje. Mam pytanie-mam skodę oktawię 3 z systemem smart link. Telefon samsunga A 70 z zainstalowanym android auto.Raz się uda połączyć i nawigacja działa, ale co jakiś czas się rozłącza i na nowo trzeba włączyć wtyk do gniazda USB. Telefon nowy. Co można zrobić, poprawić aby android auto działał prawidłowo ?
  Proszę o poradę, może zadziała ?
  Pozdrawiam
  Mirosław Świerczek

 8. Nie jest pięknie, można się, przepraszam ,podniecać android auto jak sie nigdy nie miało do czynienia z oryginalną nawigacja producenta do tego Google blokuje nawigacje innych producentów .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!