Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Android Auto / CarPlay i YouTube w samochodzie (Lexus NX 300h)

Android Auto / CarPlay i YouTube w samochodzie (Lexus NX 300h)Wiele osób pyta nas: Jak zainstalować YouTube na Android Auto? Czy mając Android Auto można odtwarzać filmy z YouTube? Android Auto/CarPlay to nie tylko mapy Google, to także odtwarzanie muzyki (Spotify, Tidal), radio internetowe czy zestaw głośnomówiący. W tym filmie pokazujemy jak zainstalować Android Auto/CarPlay w samochodzie i jak odtwarzać filmy z YouTube na fabrycznym radiu. Wszystko bez metod typu rootowanie (Android) i jailbreaking (iOS) telefonu. Wykorzystujemy tu bowiem funkcję Mirror (Mirror Link).

W filmie pokazaliśmy taką instalację w Lexusie NX 300h. Link do zastosowanego modułu znajdziesz pod linkiem – https://bit.ly/3pSsiNV

Podobne moduły mamy do następujących samochodów:
Audi (z radiem MMI 3G, MIB i inne)
BMW (X1, X3, X4, X5, X6, Mini Cooper)
Citroen/Peugeot (308, 3008, 4008, C6, C3, C4, C5)
Lexus (seria NX, ES, UX, IS, CT, RX, GS, LS)
Mercedes (klasa A, B, C, E, CLA, CLS, GLA, GLK, ML)
Porsche (Cayenne, Macan)
Volkswagen (Golf, Passat, Tiguan, Jetta, Beetle i inne)

Trwają prace nad Toyotą Camry 2019/2020

Kontakt do nas:
22 663 47 58
info@sklephadron.pl
Krasińskiego 59, Warszawa

#AndroidAuto #Lexus #CarPlay

Copyright (c) 2020 Paweł Ślubowski, Corel Corporation oraz licencjodawcy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Podkład muzyczny pochodzi z biblioteki audio YouTube. W intro wykorzystano: SORRY – VOLTE/FACE [Release Trailer].

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

6 thoughts on “Android Auto / CarPlay i YouTube w samochodzie (Lexus NX 300h)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!