Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Akumulatory VARTA ProMotive AGM | VARTA Fleet Program

Akumulatory VARTA ProMotive AGM | VARTA Fleet ProgramPrzepisy dotyczące emisji CO2 stawiają wysokie wyzwania producentom pojazdów. Coraz powszechniej stosowane są nowoczesne rozwiązania takie jak kamery zamiast lusterek, czy systemy wspomagające przyspieszanie. Kamery zastępujące lusterka poprawiają aerodynamikę pojazdu, co wpływa na zmniejszenie zużycie paliwa, ale jednocześnie powodują rozładowanie akumulatora. Te nowe technologie układów napędowych wraz ze stale rosnącą liczbą urządzeń elektronicznych potrzebują coraz lepszych akumulatorów. Dlatego kilku największych producentów pojazdów zwróciło się do producenta akumulatorów VARTA z propozycją współpracy w celu opracowania nowego rozwiązania.

Postanowili oni połączyć wiedzę i doświadczenia z dziedziny akumulatorów AGM do samochodów osobowych oraz dziedziny samochodów ciężarowych. W efekcie tej współpracy powstał nowy akumulator AGM do samochodów ciężarowych i autobusów.

Akumulator VARTA Promotive AGM zapewnia optymalny całkowity koszt zarządzania flotą i spełnia wszelkie wymagania OE:

– Moc rozruchu

– Wytrzymałość cykliczna

– Możliwość głębokiego rozładowania

– Odporność na wibracje

– Przyjmowanie ładunku

Aby dowiedzieć się więcej o akumulatorach AGM, dołącz do VARTA Fleet Program, w ramach którego możesz się kontaktować z ekspertami w dziedzinie akumulatorów a także otrzymywać porady dotyczące obniżenia kosztów zarządzania flotą (TCO).

Zarejestruj się już teraz na stronie https://fleet.varta-partner-portal.com/pl-PL

Odwiedź nas w naszych mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/VARTAAutomotive

#agmdociezarowek
#akumulatordociezarowki

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!