Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
5 rzeczy, które trzeba wiedzieć o autach hybrydowych / 5 things to know about hybrid cars [ENG SUBS]

5 rzeczy, które trzeba wiedzieć o autach hybrydowych / 5 things to know about hybrid cars [ENG SUBS]Rozmawiałam niedawno z kimś o samochodach i zeszło na hybrydy. Z pytań, jakie usłyszałam, wynika, że na ich temat jest wiele niejasności, krąży wiele mitów, wiedza bywa szczątkowa lub nieaktualna. Dlatego dziś materiał o napędach hybrydowych. Oto co trzeba wiedzieć, planując zakup samochodu z takim napędem.

Co u mnie, czym dziś jeżdżę? Oglądaj Stories na https://www.instagram.com/amgidynska/

Inne wideo, które warto obejrzeć:

7 mitów o samochodach elektrycznych: https://youtu.be/WP9lEh7JGsY
Toyota Rav4 Hybrid: https://youtu.be/o98deEjB3O4
Mazda 3: https://youtu.be/uayyCNHIExM
Mercedes-Benz GLC350e: https://youtu.be/MPrzyQFXzV8
Toyota Prius PHEV: https://youtu.be/s3tjkKMvXuM

#samochodyhybrydowe #jestpięknie #cowartokupić

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

14 thoughts on “5 rzeczy, które trzeba wiedzieć o autach hybrydowych / 5 things to know about hybrid cars [ENG SUBS]

 1. PRAD PRAWIE ZAWSZE JEST Z WEGLA, GAZU LUB ROPY- A WIEC TO PRZENIESIENIE ( COS JAK WYPARCIE PO TRAUMATYCZNYCH PRZEZYCIACH). ZYGAC👿 MI SIE CHCE GDY WIDZE JAK W WARSZTACIE MAJSTERKOWICZE UZYWAJA WKRETAREK AKUMLATOROWYCH JAKBY W SCIANIE NIE BYLO PRADU!📛

 2. Pięknie usystematyzowałaś temat. Jestem gotowa rozważyć zakup hybrydy (klasycznej lub plug-in) przy następnej zmianie samochodu. Uważam, że to ma sens, tylko wybór modeli mógłby być większy.

 3. W hybrydach nie ma emocji! Szczegolnie LC500h. Bleee! A tak na serio. Mam najnowsze Camry Hybrid. Maly zapierdalacz. Moze nie 0-100. Ale w normalnej jezdzie te 218KM wystarczy. Spalanie jakbym chcial to nie moze za cholere przekroczyc 6 litrow, ciagle 5.2-5.8. W pewnych sytuacjach nawet i 3 litry spali.

 4. Jeżdżę hybryda codziennie ta prosta od Toyoty.
  Jestem ciekawy hybrydy od BMW serii 5 G31 ładowanie juz z gniazdka.
  Nie mogę jakiegoś sensownego testu znaleźć i opinii.
  Zrobiła by Pani test takie BMW e-drive😊
  Pozdrawiam

 5. Suuuuper, że tak rzeczowo, wręcz łopatologicznie, ale za to rozwiewając wszystkie wątpliwości. Łapa w górę od razu! Jeszcze tylko jedno pytanie: czy idąc tym tropem pojawi się odcinek o alternatywnych napędach …..? Nie chodzi mi tu za bardzo o LPG – temat już wyeksploatowany na You Tube – lecz głównie o wodór i CNG. To by było ciekawe – można by pokazać co w tym temacie robią Hyundai i Honda … W każdym razie ja z zainteresowaniem bym to obejrzał. A za dzisiejszy odcinek dziękuję pięknie uroczej Pani Ani z Jest Pięknie 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!