Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
40 000 km elektrykiem podsumowanie Kia e-Niro

40 000 km elektrykiem podsumowanie Kia e-Niro40 000 km elektrykiem podsumowanie Kia e-Niro

Elektromobilność to nasza Pasja !
Doradztwo | Konsultacje | Negocjacje cen | Pomoc w Zakupie Auta.
Jak wybrać optymalny samochód elektryczny do potrzeb, Testy samochodów elektrycznych.
Doradztwo przy zakupie samochodu elektrycznego.

Wspieraj
https://patronite.pl/napradpopolsce

Pisz
NapradpoPolsce@gmail.com

Subskrybuj
https://www.youtube.com/napradpoPolsce
https://www.youtube.com/channel/UCywf8gUEmysjLdJRNAgcChQ

Użytkuje Testuje więc Polecam
https://evston.com/pl/
Dla widzów kanału rabat na hasło: Na Prad z EVSTON (ważna pisownia)

#NaPrądPoPolsce #SamochodyElektryczne #kiaE-Niro

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

24 thoughts on “40 000 km elektrykiem podsumowanie Kia e-Niro

 1. Rozumiem mowa trawa a minuty lecą w jednym zdaniu to coś to wózek golfowy zwany w Polsce meleksem do zakupów do biedronki i szpanowaniem na parkingu przed korporacyjnymi mordorami .
  Reszta to wyssane z brudnego palucha bzdury

 2. Sprawę trzeba troszkę inaczej postrzegać, auto elektryczne to całkowicie inny pojazd do transportu niż spalinowy i nie ma sensu porównywać je do siebie . W zależności od modeli można udowodnić że eksploatacja spalinowego wozu może być korzystniejsza niż elektryka ale i odwrotnie. Na teraz auto elektryczne to idealny pojazd do miasta dla osób zasobnych gdzie pieniądz nie jest priorytetem, jako jedyny pojazd w rodzinie która oprócz miasta podróżuje na znaczne odległości elektryk się nie sprawdzi. Produkcja akumulatorów jak i ich późniejsza utylizacja zanieczyszcza niestety środowisko porównywalnie do emitowanych spalin z pojazdu spalinowego, tak więc gdy spojrzymy obiektywnie to argument ekologii jest delikatnie mówiąc naciągany, owszem gotowy pojazd praktycznie sam nie emituje zanieczyszczeń ale pośrednio już tak i w ogólnym rozrachunku nie jest to tak jak większość sądzi. Wydobycie litu i podobnych substancji stosowanych w akumulatorach jest bardzo nie ekologiczne, jego przetwarzanie i utylizacja jest jeszcze gorsza to trzeba wiedzieć, wydajność akumulatorów jest bardzo ograniczona i jeśli nie stosujemy się do wielu wytycznych to akumulator potrafi się bardzo szybko zdegradować a jego żywotność diametralnie spaść nawet o połowę i więcej. Nadal szybkie ładowanie niszczy akumulator i tak gdy będziemy się cieszyć że " o proszę naładowałem elektryka w 30 min więc długie ładowanie to już mit " spowoduje szybszą degradację aku , ładowanie do pełna na 100% też skraca jego żywotność, duże obciążenie spowoduje to samo i każdy ostry start ze świateł przełoży się na skracanie żywotności akumulatora. Jeśli zaczniemy cieszyć się bez ograniczeń z możliwości auta elektrycznego okaże się że bardzo niekorzystnie wpływa to na kondycję auta co spowoduje że za 3-4 lata mocnej eksploatacji auto będzie w takim stanie że właściciel będzie zastanawiał się jak to auto sprzedać. Ale gdy autko elektryczne służy jako pojazd miejski bez zapędów swojego właściciela do ścigania się z pod świateł by udowodnić wyższość swojego pojazdu nad brudnymi spalinowymi, a zasady obsługi i traktowania akumulatora pojazdu będzie przestrzegana to taki pojazd zdecydowanie odwdzięczy się ekonomią i długą eksploatacją swojemu właścicielowi . Można tak pisać i udowadniać to w nieskończoność ale to nie ma sensu bo nie ma sensu przyrównywać technologii spalinowej do elektrycznej na tym etapie rozwoju technicznego, na dziś prąd elektryczny jak i paliwo spalinowe to zbyt mocno różniące się nośniki energii, zapewne w ciągu kilku lat się to zmieni na dziś prąd jest lepszy do pewnych zastosowań a paliwo do innych i tyle, nie porównujmy motyla do dzika bo to nie ma sensu. Pojazdy spalinowe są super tak samo jak pojazdy elektryczne, każdy z nich może się lepiej sprawdzić od drugiego w zależności od założeń użytkowników.
  Pozdrawiam serdecznie.

 3. Chwalcie elektryki zobaczycie jak zaczną wam padać akumulatory i inne podzespoły w tych ,, resorakach ,, już mam znajomych którzy pozbywają się tych ,, resoraków ,, . Oczywiście są plusy jak ochrona środowiska, przyspieszenie i poziom decybeli ale to za mało żeby pchać się w to … 🙃
  Po za tym dobrych samochodów się nie reklamuje a tu taka reklama że aż mi uszy puchną. Pozdrawiam Pb 95,98 🍻💪😉

 4. Nowy samochód. Powiem wam w 2005 r VW Golf 1.6 Kupiliśmy i automat zaczął szwankować dopiero przy 450 tys km. 0 awarii. A te Niro nie wiem czy tyle przejedzie 🙂

 5. 12 000zł za 40 000km vs. 1200zł za 40 000km elektrykiem. A jaka różnica w cenie zakupu elektryka vs.spalinówka? Co do reakcji na gaz – wolnossąca V6 czy V8 też jest natychmiastowa. Jak dla mnie, to się słabo zwraca elektryk, bo nie kupuję nówek samochodów, a stary elektryk to dopiero może być wydatek.
  No i prąd – wcale nie jest pewne, czy będzie wystarczająco dużo prądu do zapewnienia go elektrykom, gdy staną się bardziej powszechne. O trudności ładowania większej ilości elektryków – szczególnie szybkie ładowanie w tym samym czasie dużej ilości elektryków – nie będę rozwijał.

  Wady: bardzo wysoka cena zakupu względem spalinowego ze skomplikowanym silnikiem i osprzętem, wolne ładowanie, średni lub mały zasięg, brak infrastruktury, brak źródeł zasilania na dużą skalę.

 6. Kiepskie auto jeśli można tak to nazwać czemu nikt nie pisze o głupich rozwiązaniach w tym czymś 🤔 sam jestem posiadaczem tego auta i szczerze nie jestem zadowolony może w lato to spoko ale wole rower🤭 to nie auto na długie podróże bo samo lądowanie baterii to ponad godzina na szybkiej ładowarce nie ma tu czym się podniecać! Czemu mam wydłużać sobie podróż! Jak nie słucham muzyki w radiu to wymuszane są dźwięki natury po jakiego grzyba! nie wiem… a na dodatek nie da rady tego wyłączyć bo jak zatrzymamy odtwarzanie tego dźwięku on ponownie się odpali po tym jak ktoś do nas zadzwoni gdy planujemy nasza podróż tą piorunująca fórą to nie zawsze znajdziemy stacje ładującą bo okazuje się ze ktoś albo ja ukradł albo jeszcze nie powstała bo nawigacja ja widzi a ja nie moja 215 km przejażdżka skończyła się 5 godzinną wyprawą do domu bo ładowarki i to jeszcze tej szybkiej szukałem godzinę nie no super auto nie ma co 🧐

 7. Panie Michale obejrzałem już chyba wszystkie pana filmy Mam zamiar kupić Kia Niro a w domu o fotowoltaikę w tej chwili dają zniżki na fotowoltaikę ale cały czas jestem przerażony tym że w Polsce niemało ujednoliconego systemu ładowania co stacja to inna aplikacja inny sposób płatności jakieś rejestrację jak to ogarnąć Niech pan pomoże zasadniczo będę się ładował w domu zawsze i w Toruniu gdzie mam gdzie prowadzę działalność Widzę że na niektórych stacjach w Toruniu trzeba mieć własny kabel A to znów kolejny wydatek z domu do Torunia i z powrotem 400 km mam latem może by to objechał Choćby było trudno i chyba nie wskazane dla baterii żeby ruszać na 100% i rozładowywać prawie do końca zimą raczej niemożliwe Jeżeli możliwe proszę o podpowiedź jak ogarnąć te ładowarki

 8. Do tego zmierza świat ….wszystko na leasing……i nic zwykły szary człek nie będzie posiadał ….życie w lesingu bo już kredyt będzie za drogi i tak od urodzenia do śmierci….od aut przez domy roboty i ziemie….jak ze wszystkim……wprowadza i na te wasze elektryki podatki jak tylko ludzie się sprzedadzą tej technologii……

Dodaj komentarz

Zadzwoń!