Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
10 ciekawostek ze świata BMW, o których możesz nie wiedzieć | Poradnik Bawaria Motors TV

10 ciekawostek ze świata BMW, o których możesz nie wiedzieć | Poradnik Bawaria Motors TVZ tego materiału dowiecie się o 10 funkcjach/opcjach, o których możecie nie wiedzieć, a które mogą ułatwić Wam codzienne korzystanie z Waszego BMW.

🚘 SUBSKRYBUJ nasz kanał i bądź na bieżąco – https://bit.ly/3hITUkS

🌎 Nasza strona: https://www.bawariamotors.pl

📷 Instagram (BMW) https://www.instagram.com/bmw_bawariamotors
📷 Instagram (MINI) https://www.instagram.com/mini_bawariamotors

📩 Napisz do nas: socialmedia@bmw-bawariamotors.pl

📞 Dane kontaktowe naszych oddziałów Bawaria Motors znajdziecie tu: https://www.bawariamotors.pl/bmw/nasze-oddzialy/

💼 Link do naszego sklepu online z Kolekcją Lifestyle BMW/MINI (ubrania, akcesoria): http://www.e-bmwshop.pl/

🙋‍♂️ Prowadzący: Krzysztof Kopik
💁‍♂️ Konsultacja merytoryczna: Robert Wójcik, Daniel Górecki, Marcin Szprot
🎬 Produkcja: Filmum http://www.filmum.pl

📸 Zdjęcia: Oliwier Uchmański
✂ Montaż: Oliwier Uchmański
🎮 Animacje: www.onespark.pl

Spis treści:
00:00 – Wstęp
00:37 – Wprowadzenie
01:01 – Ciekawostka 1
02:17 – Ciekawostka 2
03:08 – Ciekawostka 3
03:38 – Ciekawostka 4
04:37 – Ciekawostka 5
05:23 – Ciekawostka 6
06:17 – Ciekawostka 7
06:55 – Ciekawostka 8
07:35 – Ciekawostka 9
08:47 – Ciekawostka 10
09:26 – Zakończenie

🎹 Muzyka użyta w filmie została wykorzystana na mocy licencji zakupionej w Artlist.io przez Filmum – Produkcja filmowa.

Film został zrealizowany z zachowaniem wszystkich wymogów sanitarnych związanych z pandemią Covid-19.

#BMW #BMWPoradnik #BMWCiekawostka

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

24 thoughts on “10 ciekawostek ze świata BMW, o których możesz nie wiedzieć | Poradnik Bawaria Motors TV

 1. Świetny materiał! Wszystko jest bardzo dobrze pokazane i miło się ogląda, ponieważ nie ma nachalnej sprzedawczej narracji. Uważam że ta seria z ciekawostkami jest bardzo przydatna, bo jest tu pokazane wiele funkcji o których nie wiedziałem.

 2. Bardzo dobry materiał, może przy okazji dowiem się jak mogę w mojej G12 oglądnąć TV. Niby jest a jej nie ma, coś trzeba dokupić? Druga sprawa to czy trzeba zrobić doktorat z obsługi mediów aby uruchomić np. netflixa lub YouTube na tylnych ekranach? Próbuję, kombinuję udostępniam za pomocą komórki Internet ale raz działa raz nie – loteria i bardzo problematyczne uruchamianie. Jak można zrobić o tym jakiś materiał to bym był przeszczęśliwy. Posiadam 750Li xDrive plus wszystko max co było w opcji tego roku (2015) prócz haka holowniczego. Jak trzeba dokupić jakiś moduł za 100 tyś to proszę o podpowiedź jaki?

 3. U mnie w BMW 120i jest problem z zapisaniem pozycji z ciekawostki 1. Przy przycisnieciu i przytrzymaniu widze pasek ladowania, jednak potem wyskakuje komunikat: Zapis niemozliwy. Wiecie moze jak rozwiazac ten problem?

 4. Ciekawy materiał, lubię śledzić wasz kanał i sporo ciekawych rzeczy się dowiedziałem oglądając filmy.
  Ponieważ kamery do nagrywania jazdy i zdarzeń na drodze, nikogo już dzisiaj nie dziwią i są coraz to popularniejsze .
  Może nakręcicie odcinek na temat "Car Eye 2.0", to znaczy, jak używać, jak sparować z aplikacją w telefonie i wszystkie inne rzeczy związane z "Car Eye2.0".
  Dziękuję za ciekawe materiały i pozdrawiam cały zespół.

 5. Dziękuję za kolejny bardzo interesujący materiał. Dla mnie zaskoczeniem było jednoczesne otwieranie i zamykanie drzwi i okien. Być może dlatego, że mam komfortowy dostęp i nie używam kluczyka. Jeśli mogę przy okazji, chciałbym zapytać czy w aplikacji samochodu zmienił się dostawca wiadomości o pogodzie? Dotychczas był to serwis Foreca, dzisiaj zauważyłem inne logo. To tak globalnie, czy tylko u mnie się coś zmieniło? Pozdrawiam i życzę dobrego dnia. LB

 6. U mnie prawe lusterko się nie opuszcza. Zastanawiam się czy mam coś zepsute czy po prostu nie mam tej opcji. BMW f20 z 2019 roku, ale chyba to przez to że ciągle mam przełącznik na prawe lusterko. Muszę to przetestować 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!